Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Încărcat de emoții, ca înainte de întoarcerea prințeselor dragi 

:)

Dacă mai mergi la Tanya cu bombone și flori îți bag pula in esofag.Da și tu o sticlă de metaxa, palincă....să bea și gura mea ceva bun

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Încărcat de emoții, ca înainte de întoarcerea prințeselor dragi 

:)

Dacă mai mergi la Tanya cu bombone și flori îți bag pula in esofag.Da și tu o sticlă de metaxa, palincă....să bea și gura mea ceva bun

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Dacă mai mergi la Tanya cu bombone și flori îți bag pula in esofag.Da și tu o sticlă de metaxa, palincă....să bea și gura mea ceva bun

Încercați un enterol 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Iarna imi plac zapada si mirosul de brad si de portocale. Nu prea agreez cersetorii care vin zilnic pe la usi. In asteptarea clientului, era cat pe ce sa deschid usa, imbracata sexy, unor colindatori de meserie ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

     Iarna imi plac zapada si mirosul de brad si de portocale. Nu prea agreez cersetorii care vin zilnic pe la usi. In asteptarea clientului, era cat pe ce sa deschid usa, imbracata sexy, unor colindatori de meserie ...

Mamaie,nu uita ca cersetoria o sa fie singura ta sansa sa supravietuiesti.

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

ca de obicei ”nebunatica” , nici la cabinet nu am stat cuminte :blushing2

1 ințepată :laugh2

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48364218_1394893120644861_2105513266238193664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=1a073eca4655915237d031401ab40161&oe=5CA9D995

2 incarcata :rax2

https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/47680421_1986502528123275_488003792013361152_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.ftsr1-1.fna&oh=20477e233f3885e3593c3afe44d57197&oe=5C9598B9

3 ”moxată”  :laugh2  (terapia moxa :huh: )

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48370134_598944967203668_6950075164528738304_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=9575dda92f73179e8de21393074c9c0e&oe=5C931861

pușca si cureaua lată ce b@ci mai am deocamdata :P

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/48360889_1922147054573677_3072791080127692800_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.ftsr1-2.fna&oh=fc38d61a44d707ecd0a3b0e27cbe4fa6&oe=5CA17711

    Din ciclu, moartea te cauta p-acasa...dar hai sa radem, ca sa nu plangem, ca-s sarbatorile, sa fim mai buni, in mortzii vostri de viermi penali, malahie si sloboz ai societatzii. :D

  Io cred ca mai bine te iei de mana, aripa si cioc cu anonna in pula mea, va suitzi amandoua intr-un scaun cu rotile si va internatzi definitiv si pa viatza la techirghiol/eforie, la namol, ca sa va obisnuitzi cu pamantul, daca n-avetzi bani-lucru perfect normal si de inteles ca la cat creier, caracter si educatzie posedatzi amandoua la un loc, v-ar da clasa si un miel de pasti la protzap, o sujetzi si voi moca la bosketarii si felcerii gerontofilo-necrofili de p-acolo, sau va bagatzi viermii de pe acasa si bosketari care va sustin, incurajeaza, prostesc sa va facetzi de ras si la varsta cat ar trebuie sa mai aveti cat decat decentza ca sa nu muritzi la fel de panarame cum ati fost toata viatza voastra, cand deja ruine fiind, fara dintzi in gura, kizdele galetzi de nici magarii, salamu de vara/africa, parizeru si ficusu cu ghiveci cu tot, nu mai pot sa va mai gadile, hai cu pateurile semicongelate, zacusca, ciolan, fasole si sarmale la conserva, slobozurile si malahiile de mancaruri pe care nici nemancatzii din africa sau vietzasii, nu le-ar manca, pisha-s-ar incontinentu TS bipolaro-megalomano-grandoman de miss.chin, expatu dan vaslui-la socola, in laturile voastre. :D 
...rasul femeilor, ati imbatrantit degeaba, sper ca totusi nu ati fost in stare sa procreatzi mancate da boli venerice care suntetzi, sa aducetzi pe lume niste copii nevinovatzi si sa-i educatzi de a fi infractori si sclavi pe viatza, fara coloana, coaie, caracter si mandrie de Oameni, sa ajunga la fel sau mai rau decat voi, se prostitueze moral, spiritual, cat si real, ca amaratele care i-au fatat.
 ...bosss, manca-ti-ar sifilisu ultimu neuron care te mai ajuta sa batzi in taste si inca sa nu te pishi pe tine in pat, cat si creionu ala de pula, si mica, si subtzire, si stramba, cu site-ul tau de circ, tiganie, geronto-necrofilie, cu babele tale deja purezite si zoofilie cu ciorile/focile tale esuate, cu traficul de droguri, 90% dintre ele aurolace fara scapare, care se fut cu toti tiganii, puscariasii, taximetristii si totzi shoferaches nespalaltzi, aurolacii si sidosii din prima si direct fara guma...paradoxal, chiar ie mai bine asa, manca-v-ar buba neagra pa totzi si toate, care promovatzi genul asta de prostitutie de ultima speta si proxenetism organizat aici, ca o sa scapam mai devreme de voi, futezi in mortzii vostri macar gabori, judecatori, primari si politicieni, sa scapam si de aia. :D
...sa mai zic ca le doresc boshorogilor bolshevici, penali, parnaiasi si infractori, impotento curisti, care promoveaza **spam editat**e si babe mai terminate chiar si decat sf parskeva, sa le cante popa pa datorie la cap, pa organele ce vor fi vandute din ei, daca or mai fi bune de ceva, si nu doar de lebar, toba, carnatzi si caltaboshi ??? :D
 In rest, vreo 4 luni de iarna grava va doresc, de la -15 grade in sus/jos, ca poate asa mai scapam de vreo un milion-doo de paduchi imbecili, viermi, panarame, ciori, bosketari si infractori, dar miliardari pa net. :D
 
Link spre comentariu

 

    Din ciclu, moartea te cauta p-acasa...dar hai sa radem, ca sa nu plangem, ca-s sarbatorile, sa fim mai buni,  :D

  Io cred ca mai bine te iei de mana, aripa si cioc cu anonna in pula mea, va suitzi amandoua intr-un scaun cu rotile si va internatzi definitiv si pa viatza la techirghiol/eforie, la namol, ca sa va obisnuitzi cu pamantul, daca n-avetzi bani-lucru perfect normal si de inteles ca la cat creier, caracter si

 

io-te pula!!! tu si bunatatea...  te laudai ca faci pe mos niculae... nici iz de mos

 

Acu' vrei sa ma bagi in pula ta ....tztztz... pai, mey, dragalasule, nu povesteai tu ca imi vrei nepoatele? acum vrei sa iti indessi madularul in mine? 

 

Hotaraste-te, vrei sau nu sa ma futi? esti gay sau nu ? m-ai tot zapacit!!!

Link spre comentariu
Vizitator amada nu amanda
Reputație: 0

te-ai futut fa si tu macar pe o franzela azi?

 

Eu temin ziua complet satisfacuta, multumita, incantata, poate suna prea mult, dar fericita...  :X

Am tot ce-mi trebuie, azi mi-am comandat chinezeasca, foarte gustoasa, ca tot esti interesat daca mor de foame...

Vai si amar de gandirea ta limitata. :)

Link spre comentariu

  • Oras:fara
  • Oras:fara

 

    Din ciclu, moartea te cauta p-acasa...dar hai sa radem, ca sa nu plangem, ca-s sarbatorile, sa fim mai buni, in mortzii vostri de viermi penali, malahie si sloboz ai societatzii. :D

  Io cred ca mai bine te iei de mana, aripa si cioc cu anonna in pula mea, va suitzi amandoua intr-un scaun cu rotile si va internatzi definitiv si pa viatza la techirghiol/eforie, la namol, ca sa va obisnuitzi cu pamantul, daca n-avetzi bani-lucru perfect normal si de inteles ca la cat creier, caracter si educatzie posedatzi amandoua la un loc, v-ar da clasa si un miel de pasti la protzap, o sujetzi si voi moca la bosketarii si felcerii gerontofilo-necrofili de p-acolo, sau va bagatzi viermii de pe acasa si bosketari care va sustin, incurajeaza, prostesc sa va facetzi de ras si la varsta cat ar trebuie sa mai aveti cat decat decentza ca sa nu muritzi la fel de panarame cum ati fost toata viatza voastra, cand deja ruine fiind, fara dintzi in gura, kizdele galetzi de nici magarii, salamu de vara/africa, parizeru si ficusu cu ghiveci cu tot, nu mai pot sa va mai gadile, hai cu pateurile semicongelate, zacusca, ciolan, fasole si sarmale la conserva, slobozurile si malahiile de mancaruri pe care nici nemancatzii din africa sau vietzasii, nu le-ar manca, pisha-s-ar incontinentu TS bipolaro-megalomano-grandoman de miss.chin, expatu dan vaslui-la socola, in laturile voastre. :D
...rasul femeilor, ati imbatrantit degeaba, sper ca totusi nu ati fost in stare sa procreatzi mancate da boli venerice care suntetzi, sa aducetzi pe lume niste copii nevinovatzi si sa-i educatzi de a fi infractori si sclavi pe viatza, fara coloana, coaie, caracter si mandrie de Oameni, sa ajunga la fel sau mai rau decat voi, se prostitueze moral, spiritual, cat si real, ca amaratele care i-au fatat.
 ...bosss, manca-ti-ar sifilisu ultimu neuron care te mai ajuta sa batzi in taste si inca sa nu te pishi pe tine in pat, cat si creionu ala de pula, si mica, si subtzire, si stramba, cu site-ul tau de circ, tiganie, geronto-necrofilie, cu babele tale deja purezite si zoofilie cu ciorile/focile tale esuate, cu traficul de droguri, 90% dintre ele aurolace fara scapare, care se fut cu toti tiganii, puscariasii, taximetristii si totzi shoferaches nespalaltzi, aurolacii si sidosii din prima si direct fara guma...paradoxal, chiar ie mai bine asa, manca-v-ar buba neagra pa totzi si toate, care promovatzi genul asta de prostitutie de ultima speta si proxenetism organizat aici, ca o sa scapam mai devreme de voi, futezi in mortzii vostri macar gabori, judecatori, primari si politicieni, sa scapam si de aia. :D
...sa mai zic ca le doresc boshorogilor bolshevici, penali, parnaiasi si infractori, impotento curisti, care promoveaza **spam editat**e si babe mai terminate chiar si decat sf parskeva, sa le cante popa pa datorie la cap, pa organele ce vor fi vandute din ei, daca or mai fi bune de ceva, si nu doar de lebar, toba, carnatzi si caltaboshi ??? :D
 In rest, vreo 4 luni de iarna grava va doresc, de la -15 grade in sus/jos, ca poate asa mai scapam de vreo un milion-doo de paduchi imbecili, viermi, panarame, ciori, bosketari si infractori, dar miliardari pa net. :D
 

 

https://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i-w600/stai-calm-nu-mor-caii-c%C3%A2nd-vor-c%C3%A2inii.jpg

http://bufteni.ro/wp-content/uploads/2016/08/calmeaza-te-durex-isi-cere-scuze-pentru-nasterea-ta.jpg.jpg

mai bine inghitea....mămicuța ta :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...