Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Am constat cu stupoare ca inghetata ma face o filozoafa... oare consumul de inghetata iti aduce fericire? sau poate ca inghetata e fericita ca ai consumat-o?! .... acum ma intreb oare a fost bine ca aproape am terminat cutia de 1l plina cu cremoasa si revigoranta pasta?!... nu conteaza... a fost delicioasa ... mai pastrez si pentru maine :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am dat peste un serial, "The strain".

In mare parte este depre oameni transformati in vampiri... Scenariul este interesant, desi are vreo 2 momente in care face gafa, apoi face ca ploua... Poate nu le vedeti. "Strigoi" ls ei este vampir, mai auzi si ceva romana, dar desori greu de inteles... :)

Pentru mine a meritat vazut. Actiunea este in zilele noastre, dar sunt multe mumente din vremea razboiului, inclusiv asta;

 

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Am dat peste un serial, "The strain".

In mare parte este depre oameni transformati in vampiri... Scenariul este interesant, desi are vreo 2 momente in care face gafa, apoi face ca ploua... Poate nu le vedeti. "Strigoi" ls ei este vampir, mai auzi si ceva romana, dar desori greu de inteles... :)

Pentru mine a meritat vazut. Actiunea este in zilele noastre, dar sunt multe mumente din vremea razboiului, inclusiv asta;

Eu ma feresc de strigoi, vampiri si alte chestii 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu ma feresc de strigoi, vampiri si alte chestii 

:)

Nu-i asa ca ar trebui sa-ti ofer ceva pe placul tau?

Maturizeaza-te, altfel o sa-ti iei la palme peste ochi, incat nu o sa mai stai asa determinat ca felul tau de a fi ar trebui pastrat...

Felul tau este a viermilor, au folosinta lor, dar numai atat.

Cand vrei respect, cum ai tu apucaturi, nu uita cine te prezinti si ce faci de prea mult timp...]

Cauta cantece de adormit copiii, sunt singura ca si infantil cum esti, te descurci. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Nu-i asa ca ar trebui sa-ti ofer ceva pe placul tau?

Maturizeaza-te, altfel o sa-ti iei la palme peste ochi, incat nu o sa mai stai asa determinat ca felul tau de a fi ar trebui pastrat...

Felul tau este a viermilor, au folosinta lor, dar numai atat.

Cand vrei respect, cum ai tu apucaturi, nu uita cine te prezinti si ce faci de prea mult timp...]

Cauta cantece de adormit copiii, sunt singura ca si infantil cum esti, te descurci. ;)

Pe alocuri aveți dreptate.

Nu știam  ca sunt "vierme". 

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu si puroi? 

Eventual "puloi". 

Scuze! 

:)

Esti fragil psihic.

Cand ajungi excitat, aberezi dincolo suportabilului pentru un om matur.

De asta ti-ai tot uat suturi in cur, dar pentru tine nu conteaza..

Daca se ridica, tu vrei printesa, nu vezi cat de ridicol esti...

Totul se rezuma la pula? Viata ta se rezuma la erectie?

Si mai bolnav este faptul ca un barbat, teoretic matur, se comporta ca un copil, dornic de joaca...

**spam editat** scrie peste tot!

Jocul asta de cacat pe care il tot faci devine atat de scarbos, incat imi pare rau ca nu sunt langa tine cu o lopata!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Esti fragil psihic.

Cand ajungi excitat, aberezi dincolo suportabilului pentru un om matur.

De asta ti-ai tot uat suturi in cur, dar pentru tine nu conteaza..

Daca se ridica, tu vrei printesa, nu vezi cat de ridicol esti...

Totul se rezuma la pula? Viata ta se rezuma la erectie?

Si mai bolnav este faptul ca un barbat, teoretic matur, se comporta ca un copil, dornic de joaca...

**spam editat** scrie peste tot!

Jocul asta de cacat pe care il tot faci devine atat de scarbos, incat imi pare rau ca nu sunt langa tine cu o lopata!

 

Nu zic ca-i 100% exclus sa ai dreptate. Totusi... nu e prima data ca (ma) intreb, retoric sau nu: la faptul ca - poate - va/ne trolleaza (intr-un fel, sa recunoastem, destul de elegant, raportat la ce se scrie in general pe-aici in ultimul timp)... te-ai gandit..? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu zic ca-i 100% exclus sa ai dreptate. Totusi... nu e prima data ca (ma) intreb, retoric sau nu: la faptul ca - poate - va/ne trolleaza (intr-un fel, sa recunoastem, destul de elegant, raportat la ce se scrie in general pe-aici in ultimul timp)... te-ai gandit..? :)

 

:hihat

Recent ma gandesc ca unii s-au nascut bulangii, fetite cu sentimente, neintelese de lume...

Doar ca iubesc si ele ce pot, refuzand sa fie iubite in dos pentru ca pare prea dureros...

Si atunci se agata de printese si oricine ii baga in seama si le da crezare. ;)

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Esti fragil psihic.

Cand ajungi excitat, aberezi dincolo suportabilului pentru un om matur.

De asta ti-ai tot uat suturi in cur, dar pentru tine nu conteaza..

Daca se ridica, tu vrei printesa, nu vezi cat de ridicol esti...

Totul se rezuma la pula? Viata ta se rezuma la erectie?

Si mai bolnav este faptul ca un barbat, teoretic matur, se comporta ca un copil, dornic de joaca...

**spam editat** scrie peste tot!

Jocul asta de cacat pe care il tot faci devine atat de scarbos, incat imi pare rau ca nu sunt langa tine cu o lopata!

Recent, o Printesa mi-a spus "copilu". 

Va aflați in aceeași linie de gândire 

:)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recent, o Printesa mi-a spus "copilu". 

Va aflați in aceeași linie de gândire 

:)

 

:) Ar vrea ea.

Infantilitatea la tine se vede din cosmos, nu e ceva nou.

Eu te intreb ceva: Lumea a impatrtit barbatii si femeile in sexul puternic si cel slab...

Cat tu esti cel slab, cine esti?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...