Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Iti garantez eu ca daca te-ai intalni cu Miky ti-ar da lacrimile,i-ai da 10 lei si o paine de mila.

Vorbeste cu Condition sa-ti trimita pozele.Atentie daca iti arata si casa in care sta trebuie sa stii ca aia este o casa nationalizata unde stau 3 familii inghesuite,fara canalizare,apa curenta,gaze....

 

Pfff  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Iarta-ma, nu am ras de tine, chiar ma bucur sa intalnrsc pe cineva normal pe aici! A nu se interpereta ca nu mai sunt multi ati useri normali! :laugh2

 

Nu rad de nimeni pentru ca nu am de ce fiecare avem viata care o avem asa cum stim sa ne o facem fiecare asta nu inseamna ca trebuie sa ne certam intr.una sau sa facem bascalie scopul nostru aici e altu care arata mult mai constructiv si amuzant in acelasi timp :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Iti garantez eu ca daca te-ai intalni cu Miky ti-ar da lacrimile,i-ai da 10 lei si o paine de mila.

Vorbeste cu Condition sa-ti trimita pozele.Atentie daca iti arata si casa in care sta trebuie sa stii ca aia este o casa nationalizata unde stau 3 familii inghesuite,fara canalizare,apa curenta,gaze.....

Nene, l-a batut viata destul, nu il detest pentru cum arata sau unde sta, il detest pentru minciunile pe care le arunca, pentru faptul ca se da drept ceea ce nu este si pentru faptul ca in loc sa isi vada de viata lui, da banii pe o gramada de clone numai pentru a se razbuna! Banii aia ii poate da unui batran, sunnt atati amarati chiar si in Sinaia, unde nu sunt!  Hai ca ziua de plaja se incheie, nu mai pot sa stau cu telefonul in brate, cu atat mai putin pentru un amarat precum kiki.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Stii ceva de xx69xx ? Nu cumva e micropenisul ala de ragno ?

HAHAHHAHAHAHHHA CE FATALAU e piata sud si piricios!!!!

baaa da fraier esti sa stai sa ma pirasti cred ca ai un gaian de vierme si niste coaie mai mici ca margelele de esti asa fraier si ciudos! :))))))))))

 

"neneaaa e un baiat xxxx69 care face stouri de tirfa raluca si de cine ii ia apararea,ceartal te roog"  hahahahhahahahahhahahahahhahahahahha

Link spre comentariu

HAHAHHAHAHAHHHA CE FATALAU e piata sud si piricios!!!!

baaa da fraier esti sa stai sa ma pirasti cred ca ai un gaian de vierme si niste coaie mai mici ca margelele de esti asa fraier si ciudos! :))))))))))

 

"neneaaa e un baiat xxxx69 care face stouri de tirfa raluca si de cine ii ia apararea,ceartal te roog"  hahahahhahahahahhahahahahhahahahahha

ce vrei sandilaule, treci pe contul tau principal kiky :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

HAHAHHAHAHAHHHA CE FATALAU e piata sud si piricios!!!!

baaa da fraier esti sa stai sa ma pirasti cred ca ai un gaian de vierme si niste coaie mai mici ca margelele de esti asa fraier si ciudos! :))))))))))

 

"neneaaa e un baiat xxxx69 care face stouri de tirfa raluca si de cine ii ia apararea,ceartal te roog"  hahahahhahahahahhahahahahhahahahahha

kiki, esti bine?

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

discutia de asta seara ma lamurit clar ca oricum s-ar pune problema aici nu ai cu cine =))

Sincer, mie m s-a scarbit! Postez pe un singur cont, bulangiul asta are o gramada de clone. Ma ataca din atatea parti, minte si este un neterminat. Daca vrea sa o fure, o va face, mnte prea mult!

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sincer, mie m s-a scarbit! Postez pe un singur cont, bulangiul asta are o gramada de clone. Ma ataca din atatea parti, minte si este un neterminat. Daca vrea sa o fure, o va face, mnte prea mult!

 

Totusi chiar as vrea sa diclesc si eu secretul clonelor care a cui e samd  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...