Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Din mai multe parti ca uneori nu-i place gustul.  :laugh2

 

 

 

Vorbesti cu o persoana care vede prin tunel un singur lucru.

Chiar si retardatii dau dovada uneori, in scurtele lor momente, de persoane rationale, dar tot retardati raman.

Felul meu sigur pe mine mi-a adus destui frustrati care au incercat sa-mi urce in cap sa se simta mai bine...

Nu i-am cautat sau provocat, irita retina lor o persoana care nu da doi bani pe bolnavi psihic, dar este de pus la rana pentru cei in suferinta.

Asta este maturitatea sentimentala, nu are cum sa ajunga la ea pentru ca tot ce face este ce simte.

M-am lungit, vrei o discutie rationala cu ceva condiment, cauta o fata cum era Amada. Imi pare rau ca nu stiu cine esti.

 

Amada, mai ai paduchi ?

Link spre comentariu
  • Oras:pe tron
  • Oras:pe tron

Esti in lipsa de idei? :)

Am avut in scoala, apoi limbrici, in colegiu am luat si raie, bine ca am scapat fara hepatita cand a fost epidemia...

Am luat si latei in adolescenta, dar nu am avut boli venerice.

Multumit? :)

imi sta mintea in loc

Link spre comentariu

imi sta mintea in loc

 

:laugh2  Copilarie pe vremea comunismului, primele 3 clase de scoala. :)

Aaaah, cand ne-au adus de la padure, aveam si o capusa pe mine, iar pana atunci am avut si varsat de vant...  :laugh2

Omul a intrebat, am raspuns. Nu am de ce sa-mi fie rusine de vremea aia, eram copil. ;)

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

:laugh2  Copilarie pe vremea comunismului, primele 3 clase de scoala. :)

Aaaah, cand ne-au adus de la padure, aveam si o capusa pe mine, iar pana atunci am avut si varsat de vant...  :laugh2

Omul a intrebat, am raspuns. Nu am de ce sa-mi fie rusine de vremea aia, eram copil. ;)

Io am făcut vărsatu la 27 de ani.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Pffff, nasol! De asta e bine sa-l ai cand esti mic, e doar o singura data, apoi ai anticorpi. ;)

da, am luat de la un copil, m-a luat când eram la muiere, febră, alea-alea. Mai nașpa a fost a doua zi, m-a luat o gheara în spate de prin videle. Apoi, între Ștefan cel Mare și obor am căzut de 3 ori, m-am trezit pe un scaun, 3 gagici îmi dădeau cu apă pe moaca.

A doua zi, ca-n tom și Jerry au început sa iasă.

  • Like 1
Link spre comentariu

da, am luat de la un copil, m-a luat când eram la muiere, febră, alea-alea. Mai nașpa a fost a doua zi, m-a luat o gheara în spate de prin videle. Apoi, între Ștefan cel Mare și obor am căzut de 3 ori, m-am trezit pe un scaun, 3 gagici îmi dădeau cu apă pe moaca.

A doua zi, ca-n tom și Jerry au început sa iasă.

 

:(

Bine ca eram prea mica... 

:hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...