Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

baaa nu pot sa ma aptin sa nu ii injur pastia sa moara fram s-au trezit ei de ieri de azi sa zica da ajutatoru da comunitate ca a fost banat pe nedrept si femeia aia eva isi da cu parerea despre site dupa cateva luni lol

fa e baietii pe site din 2010 si face bani cu femei si amenintari si toate alea stai draq parcata si vezi-ti da treaba ta

si ala kasparian auzi la el probleme cu ip dinamic =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In we mersai cu trenul iar in fata mea era o tipa. Din pacate era cu iubitul. Tipa era atat de frumoasa ca greu mi-a fost sa nu ma uit la ea mai tot timpul. Gagiul observase si ontot strangea in brate :) ba , la corp era banala insa frumoasa la fata. Frumoasa foc

 

    Daca pentru tine este un eveniment deosebit ca ti-e dat sa vezi o femeie frumoasa, la care nu iti permiti decat sa te uiti lung, care este a altuia si pe care o strange altul in brate, atunci cand ai bilet sa te plimbi cu trenul si te lauzi cu asa mare realizare, esti de compatimit.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Daca pentru tine este un eveniment deosebit ca ti-e dat sa vezi o femeie frumoasa, la care nu iti permiti decat sa te uiti lung, care este a altuia si pe care o strange altul in brate, atunci cand ai bilet sa te plimbi cu trenul si te lauzi cu asa mare realizare, esti de compatimit.

Eu sunt mai modest, ma bucur si de lucruri mai marunte in viata. Esti libera sa ma compatimesti si sa te bucuri de manunchiul de puli din orificiile-ti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu sunt mai masochist si ma bucur si de lucruri mai marunte in viata, ca sunt un om mai maruntel, fara limba, pula sau bani in portofel.. Stau lesinat de nerabdare sa iti astept raspunsul. Ai numai raspunsuri dementiale si imi place cand imi tragi cate o scaltoaca peste ochi. Fa-ma tarfa ta !

 

 

   Misto cover. Si misto mod de a-ti exprima fanteziile prin postarea unui clip.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Sunt plicti pe topicul meu pe care s-a asternut o tacere adanca. Nimeni. Trist. Ma extind pe alte sectiuni mai populate si fac putin trolling. Poate asa atrag atentia. Cine stie....

Corect

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa ce trolez la greu,

tu ma iei drept derbedeu

sau un simplu cersetor.

Eu iti jur, ca sunt actor !

 

 

 

 

 

 

    Roata vietii se intoarce

si-azi iti dau doua capace,

ca nici tu nu mi-ai dat pace,

de vreo cativa ani incoace.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hai jet in mm la somn ca e tarziu hodorogule  :laugh2

Tare prost ești, pulică! Ai grijă pe unde mergi, să nu dai într-un canal deschis! Bine, în canale ți-ar fi și locul, lacheule!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ete hai ca esti culmea  :slap2

Ce dq domne nu ne mai povestesti si noua nimic inainte mai ne ziceai de una de alta ce ai patit?

Marș, mă, mucosule! Pune mâna pe carte și dă-ți log-out, că site-ul nu e pentru puțoi!
  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E, in versuri. Nu ti-ai ascultat chemarea cand trebuia

 

     Ba mi-am ascultat-o. De asta ma aflu aici. Se pare ca tu nu ai nici o chemare si vegetezi pe aici. Te bagi pe toate topicele sa faci comentarii de doi lei, atat cat valorezi si tu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 15 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...