Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Madi, chiar daca as fi fost o pula inteligenta, ceea ce nu-s, is la mii si mii distanta, ceea ce ar fi grafic oricum.

 

In al doilea rand si clateste-te bine pe ochi acum, ca sa fii sigura ca pricepi informatia, am 33. De stii tu ce.

 

Acum, imi stii data nasterii si varsta, poftim. Fa ceva. Sau incearca 72, doar nu te opresc. Vezi ce iese. 

 

Fara sa par tigan, repet. 33. Jur.

 

Hai ne muim in continuare, ca varsta nu-i o bariera.

Link spre comentariu

Madi, chiar daca as fi fost o pula inteligenta, ceea ce nu-s, is la mii si mii distanta, ceea ce ar fi grafic oricum.

 

In al doilea rand si clateste-te bine pe ochi acum, ca sa fii sigura ca pricepi informatia, am 33. De stii tu ce.

 

Acum, imi stii data nasterii si varsta, poftim. Fa ceva. Sau incearca 72, doar nu te opresc. Vezi ce iese. 

 

Fara sa par tigan, repet. 33. Jur.

 

Hai ne muim in continuare, ca varsta nu-i o bariera.

 

Mai scade, nu ai nici atat.

Link spre comentariu

:))))))))))))

 

Mama si tata n-au putut sa faca mare lucru pentru mine si mereu mi-a fost foame cand am crescut, Madi.

 

Ramane sa-ti explic alta data ce si cum.

 

Mai am o runda azi si incep sa fiu aglomerat, asa ca weekend placut tuturor.

 

Pizda, eu nu m-am nascut in tara asta, Mi-am blestemat zilele ca am ramas aici.

Cred ca stiu mai mult decat ai tu sa-mi spui.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Madi, chiar daca as fi fost o pula inteligenta, ceea ce nu-s, is la mii si mii distanta, ceea ce ar fi grafic oricum.

 

In al doilea rand si clateste-te bine pe ochi acum, ca sa fii sigura ca pricepi informatia, am 33. De stii tu ce.

 

Acum, imi stii data nasterii si varsta, poftim. Fa ceva. Sau incearca 72, doar nu te opresc. Vezi ce iese. 

 

Fara sa par tigan, repet. 33. Jur.

 

Hai ne muim in continuare, ca varsta nu-i o bariera.

Centimetri?ðŸ§ðŸ˜
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator matrollu
Reputație: 0

O caterinca ceva mai prind si eu? Cum sta treaba cu moderarea? Cand m-am uschelit era o moderatoare chizdoasa care facea exces de zel. A fost mazilita sau e inca parte din peisaj?

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

Te-ai intors pe site stand in genunchi,dupa ce ai fost umilit crunt de Motan,ti-a banat contul cu sute de recenzii si ti-a luat mii de euro.

Asta inseamna sa fii un sclav umil care se intoarce la stapanul care il biciuieste

asta e parerea ta pipilica, tu continua lupta cu "dusmanii" ca si ceilalti fustrati !

PS: Mii de euro ? un singur cont premium combinat cu super premium (, adica hibrid pentru a scrie pe topice inchise) nu costa atat de mult. Sanatate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti -NERVA TRAIAN
  • Oras:Bucuresti -NERVA TRAIAN

Te-ai intors pe site stand in genunchi,dupa ce ai fost umilit crunt de Motan,ti-a banat contul cu sute de recenzii si ti-a luat mii de euro.

Asta inseamna sa fii un sclav umil care se intoarce la stapanul care il biciuieste

atat de penal esti intrucat sa poluezi topicul meu si al lui Betty ?atat poti pipilica?
  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

atat de penal esti intrucat sa poluezi topicul meu si al lui Betty ?atat poti pipilica?

 

   Si pe al meu il polueaza. Mi-a postat iar azi o recenzie falsa, in stilul celor cu care m-a agasat si anii trecuti. S-ar putea ca Falcosul sa fie tot clona lui, cu care ma agaseaza si pe alt topic.

 

  In loc sa zica mersi, toti paduchiosii si lesinatii de foame, ca au intrare libera pe forum, sa se holbeze la buci goale, ii apuca crizele, de nefututi ce sunt. De asta nu merita pomeni si trebuie exclusi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 7 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...