Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
11 minutes ago, witcher said:

Simt că îmi scapă ceva...

Citesc că a fost cineva la un trans (sau la o transă, că nici nu știu cum ar fi corect 🤔) și a fost încântat de NP ... 🤷‍♂️

Păi... Normalu' dintr-o parte nu-i ca normalu' din altă parte. Normal, nu?

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator nicu.28
Reputație: 0
Acum 3 ore, JocelynEon a spus:

#Ilovemylife 😜

Pe care nu o ai! Ai vrut sa o iei in gura , pardon , ai vrut sa o iei de nevasta pe tiganca , însă ea te refuzat cu nonșalanta, iar asta te ataca rău nu-i așa ?

Link spre comentariu
1 hour ago, nicu.28 said:

Pe care nu o ai! Ai vrut sa o iei in gura , pardon , ai vrut sa o iei de nevasta pe tiganca , însă ea te refuzat cu nonșalanta, iar asta te ataca rău nu-i așa ?

Ești un monument de prostie 😆😆! Îmi e milă de tine; ești doar un psiho-lăbar nu mă pun la mintea ta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adolf hitler
Reputație: 0
1 hour ago, lexlover01 said:

Muntene mars la coteț și ia-o și pe ciorica Raicu ești un terminat de viață te potrivești cu țiganca , mai bine rămâneai la Roxanica este mai doamna decât cioara 🤣🤣

a divortat de L.....a?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 11 minute, adolf hitler a spus:

a divortat de L.....a?

 @adolf hitler   
 

Te salut , ai o problema ?

Întreb ca văd ca ai o reala obsesie , am mai avut dea face cu specimene dar văd ca ceva te a deranjat dacă tot dai cu minus nu vrei sa mi dai și 2 pumni sau sa ma Bati sa mi tai și tu gâtul ?

Uite îți propun un deal nu vrei sa ne vdm?

Poate putem discuta … crezi ca dacă mi dai minus ma ataci ? Sau ca ma doare ? 

incerc sa ți vb frumos … ca am impresia ca tu ai ceva și nush ce exact , mi ar face mare plăcere sa te cunosc sa văd cine ești … mia zis Ana ca ești un “labagiu” eu zic ca ești un tip care suferă oare sa am dreptate ???

Ce sa zic prietene , am mai fost Banat odată eu nu trăiesc pe acest site cum o faci tu , eu am o lume reala dacă , vrei te Invit la o bere ceva și stam de vb zi mi când și cum sunt in zona ta Romania/ Bucuresti sunt al tău … app nu ți face griji de întâlnire sunt un om pașnic … nu e genul meu sa fac lucruri necugetate după războiul din Afganistan mia murit un camarad și am fost dat afara ptr insubordonarea directa către un superior , noi am învățat sa omoram și fără arme un om , cu o scobitoare … deci cât de periculos sa fiu ? Stai safe hai sa ne vdm  te pup lasă mi nr tău sau îți dau eu nr meu ???

‪+20 128 130 4733‬
 

oricand ma găsești aici 🤗🥂🛩

 

Daca vrei sa discutam pe nemtește , pot discuta in 8 limbi internaționale alege oricare dintre ele , zile faine sa ai Tovarășe !!! 
 

der Furher !!! 
 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 4 minute, horny_gooner a spus:

Mai dragilor ! Iar s-a umflat tarata ? Sau a inceput sezonul tulburelului ? E pacat de voi, in loc sa mergeti prieteneste la o bere voi ascutiti topoare/cutite si va pregatiti de smardoiala... :( 🙄

😉

 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 5 minute, horny_gooner a spus:

Mai dragilor ! Iar s-a umflat tarata ? Sau a inceput sezonul tulburelului ? E pacat de voi, in loc sa mergeti prieteneste la o bere voi ascutiti topoare/cutite si va pregatiti de smardoiala... :( 🙄


Dupa așa amenințări pe tel personal ca sa ii las odrasla in pace … csz eu nu ascut ma descurc cu mâna goală ;) și ii fac un bine , l am invitat la discuții dar dansul are impresia  ca 100 de minusuri mau durut … csz impresie eronata dacă atâta crede dansul , e problema lui reala eu nu fut moarte sau leșinate și nam nici obsesii ca el . Zile faine și spor la toți la futut pizde ca de femei de top sunt satul 

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...