Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 24 minute, Bruneta168 a spus:

Aham , și aia uneori ma sapa 🤣🤣🤣

Offf, Ana..ce as baga, eu sapa în "ogorul" tau!!! Apropos, când încep "însămânțarile" de primavara?! 😂(de agricultura vorbesc🙈

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, scorpion1970 said:

Offf, Ana..ce as baga, eu sapa în "ogorul" tau!!! Apropos, când încep "însămânțarile" de primavara?! 😂(de agricultura vorbesc🙈

🤣🤣🤣🤣🤣 sa ma vindec la

limbuta și revin :) 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Prea multe bășini nu este bune...

https://www.ladbible.com/community/woman-who-made-37000-a-week-selling-farts-has-been-hospitalised-20220104

Quote

A former reality star who made $200,000 (£148,000) from farting in jars has announced her retirement, after she was rushed to hospital for squeezing out one too many.

...the symptoms were actually caused by excess gas from her frequent diet of beans, eggs and banana protein shakes.

 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

O femeie nu a ajuns acasă într o noapte. În următoarea dimineață i a spus soţului că a adormit la o prietenă. Ca să verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu ştia nimic despre cele întâmplate.

Prietenia între bărbaţi:

Un bărbat nu a ajuns acasă într o noapte. În următoarea dimineaţă ia spus soţiei că a adormit la un prieten. Ca să verifice, ea a sunat la cei mai buni zece prieteni ai soţului. Opt au confirmat că a dormit la ei, doi

susţineau că încă este acolo...🙈

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 5 minute, scorpion1970 a spus:

O femeie nu a ajuns acasă într o noapte. În următoarea dimineață i a spus soţului că a adormit la o prietenă. Ca să verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu ştia nimic despre cele întâmplate.

Prietenia între bărbaţi:

Un bărbat nu a ajuns acasă într o noapte. În următoarea dimineaţă ia spus soţiei că a adormit la un prieten. Ca să verifice, ea a sunat la cei mai buni zece prieteni ai soţului. Opt au confirmat că a dormit la ei, doi

susţineau că încă este acolo...🙈

De unde le scoti, frate ? 😀😃😄

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 30 minute, Indecisu a spus:

De unde le scoti, frate ? 😀😃😄

După, o lunga...analiza!!!😁 

Încă una...si ma duc😂

Daca ii spui unei femei: - Daca te prind nu stiu ce iti fac. Stai dracului potolit si lasa-l pe altul care stie ...😀 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, pisicuts said:

ana cum o fost ziua ta ??

cum te simti astazi ?

Sunt in pat motanel , am o lene de ma doare :) se vindeca și limbuta , totul răul spre bine 🥰 încă nu am supt-o pe anul asta și nici de futut , nu m-am futut :) o sa fie vai de pula altuia care vine primul 🤣🤣🤣 când îmi reiau activitatea 😆

ziua ta cum o fost ? Sau cum este ? 
mai stau un pic și ma bag la somn :) 

spor ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
4 minutes ago, Bruneta168 said:

Sunt in pat motanel , am o lene de ma doare :) se vindeca și limbuta , totul răul spre bine 🥰 încă nu am supt-o pe anul asta și nici de futut , nu m-am futut :) o sa fie vai de pula altuia care vine primul 🤣🤣🤣 când îmi reiau activitatea 😆

 

Vibratorul la maxim pana atunci, hm?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, MacArthur said:

Vibratorul la maxim pana atunci, hm?

Îți dai seama :) azi-dimineata , a fost deja de 3 ori :) parca e mai sănătoasă “ o laba”, doua-trei 🤣🤣🤣 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...