Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Astazi inca sunt plina de energie pozitiva, gandul imi e departe...Radiez!

Sper ca gandul iti e la intalnirea nostra de maine? Ca daca e asa, atunci si eu mai simt bine. Daca nu, ma simt al dracului de nasol. Prietenii stiu de ce.

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Nelule nu cred ca vrei sa te dezamagesc...iarasi... nu pune intrebari al caror raspuns nu vrei sa-l cunosti!

Mai da chitroasa mai esti. Daca nu vrei sa mai glumim, nicio problema. Eu ma pot abtine. Si acum intre noi fie vorba, nu sunt dezamagit (iarasi). Iar daca sunt sunt dezamagit de ceva, sunt dezamagit de reactia ta si nu de un eventual raspuns.

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Pentru mine e ok...Asa sunt eu in unele cazuri... 

Atunci asa sa si ramai. Eu sunt altfel de felul meu. Mie imi place sa mai si glumesc uneori. Mai ales in mediul virtual. Incepand de astazi, poti (si chiar te rog) sa ma pui pe ignore. La fel cum voi face si eu. O seara minunata sa ai. P.S. Ma gandesc ca pot sa-ti urez asta?

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Blondy, voi incheia definitiv dialogul meu cu tine cu o rugaminte: spune-le celor de pe aici (nu mie ca nu ma mai intereseaza) care vor dori sa interactioneze cu tine, care-ti sunt limitele. Nu de alta, dar sa nu fie si ei dezamagiti. Nu iarasi, ci pentru intaia data. Ca doar asa, dupa principiul "cine sunt eu, fute-m-as"!, nimeni nu intelege nimic. Si sincer, unii dintre ei (noi) au (avem) si alte lucruri mai bune de facut decat sa studieze (studiem) psihologia umana. La nivel aprofundat cum ti-ai dori tu. Suntem aici sa ne simtim bine nu sa primim sau sa dam lectii. Eu unul sunt satul de ele. Cum sunt satul si de cei care imi cer sa-i iau asa cum sunt, ca doar s-au nascut cu stea in frunte. Nu frate, daca eu pot sa urc sau sa ma cobor la nivelul lor, ei de ce n-ar face-o. Si ca sa fiu on-topic: sunt obosit, motiv pentru care ma voi duce sa ma culc. Sunt insa si fericit pentru ca a revenit tzeposu.

Link spre comentariu

Azi am avut o zi grea, ciudata, din niste puncte de vedere si dupa o anumita ora , s-a intors roata si ziua mea a devenit de-a dreptul superba .Exista o vorba din popor care spune : azi ma simt inalt, frumos si destept ( aici le las pe fete sa isi dea cu parerea............... ) , prietenii stiu de ce "......... , pentru cei care nu stiu inca " motivul ".................... , trebuie doar sa fie vigilenti si isi vor da seama....................

 

 Cu stima, elful bautor de pepsi twist         :pepsi

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Sunt dezamagita...
Un fost, ajuns la sapa de lemn, a ajuns sa-mi ceara sa-l ajut...
Din mila nu m-a durut sa ma lipsesc de cativa lei, dar cand am vazut ca nu se ma satura, am pus punct.
Alt fost, dupa multe probleme create mie, a ajuns la sapa de lemn in Spania si dupa ce nu m-a mai cautat de mai mult de o luna, a ajuns sa-mi ceara sa-i cumpar bilet de avion ca vine inapoi la mine... :slap2
Pai cine te mai vrea inapoi si de ce ti-as plati eu biletul dupa atatea...
Am ramas amica cu fostii pentru ca trec repede peste amintirile urate, dar cand am vazut ca unii m-au luat drept o fraiera, am terminat orice legatura.
Adevarat este ca facerea de bine uneori e...
Prea multi ma suna sa ma vada desi n-au bani...
Ce fac eu este Girlfriend Experience si nu Girfriend moca.
Mai e putin si o sa-mi ceara si clientii bani. :laugh2
Deci sunt dezamagita si rezervata sa mai cred in lacrimi, indiferent cat de sincere sunt pe moment.
Dar fericita ca diseara imi fac un pic de cap... :ellao

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Sunt dezamagita...

Un fost, ajuns la sapa de lemn, a ajuns sa-mi ceara sa-l ajut...

Din mila nu m-a durut sa ma lipsesc de cativa lei, dar cand am vazut ca nu se ma satura, am pus punct.

Alt fost, dupa multe probleme create mie, a ajuns la sapa de lemn in Spania si dupa ce nu m-a mai cautat de mai mult de o luna, a ajuns sa-mi ceara sa-i cumpar bilet de avion ca vine inapoi la mine... :slap2

Pai cine te mai vrea inapoi si de ce ti-as plati eu biletul dupa atatea...

Am ramas amica cu fostii pentru ca trec repede peste amintirile urate, dar cand am vazut ca unii m-au luat drept o fraiera, am terminat orice legatura.

Adevarat este ca facerea de bine uneori e...

Prea multi ma suna sa ma vada desi n-au bani...

Ce fac eu este Girlfriend Experience si nu Girfriend moca.

Mai e putin si o sa-mi ceara si clientii bani. :laugh2

Deci sunt dezamagita si rezervata sa mai cred in lacrimi, indiferent cat de sincere sunt pe moment.

Dar fericita ca diseara imi fac un pic de cap... :ellao

Dulcico, eu nu vreau bani de la tine, nici alte foloase materiale. Eu te vreau doar pe tine. Mi te daruiesti?

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Pai, te cer eu. Nu de alta, dar am experienta :laugh2. Am mai facut-o.

P.S. Si ca sa fiu on-topic: sunt fericit! Amada ma accepta ca sot. Mai trebuie doar sa ma indragostesc :laugh2.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...