Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Azi? Cum ma simt azi?

Si eu ca babele, ma vait cand de cur, cand de gaoaza! :laugh2

Dar cu toate astea am mai apucat inca o iarna, ca in melodia aceea, "am strans toamna dupa toamna", eu am strans iarna dupa iarna :laugh2 a 54-a.

Asa ca:

 

Happy Birthday to me :rockettes-1 :dancing :pompomgirl: :cocktail

 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Azi? Cum ma simt azi?

Si eu ca babele, ma vait cand de cur, cand de gaoaza! :laugh2

Dar cu toate astea am mai apucat inca o iarna, ca in melodia aceea, "am strans toamna dupa toamna", eu am strans iarna dupa iarna :laugh2 a 54-a.

Asa ca:

 

Happy Birthday to me :rockettes-1 :dancing :pompomgirl: :cocktail

 

La multi ani si sarbatori fericite :cake

Link spre comentariu
  • Oras:In the middle of nowhere...
  • Oras:In the middle of nowhere...

Cum ma simt? Excelent! De ce? Pentru ca m-am intalnit cu Amelia!  :clapp  :clap2

 

Norocosule.... nici n-ai idee ce noroc ai. :D . Amelia ii o dulceata. Bravo tie !

 

Offtopic: La multi dinozaure preistoric, fie ca anul ca Anul Nou sa-ti aduca multe bucurii alaturi de familia ta, si sa ai parte de futai cu femei frumoase. Spor !

 

Ontopic: Astazi ma simt excelent, am taiat porcul astazi.... insa si mai important.... am primit oferta de angajare (pe care am acceptat-o) din partea unei firme mari de IT din Timisoara, il consider cel mai frumos cadou de Craciun din ultimii ani....sunt extrem de fericit.... daca mai aveam "bulanul" sa o intalnesc pe Amelia ...declaram oficial ziua mea norocoasa ! :D

Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

Norocosule.... nici n-ai idee ce noroc ai. :D . Amelia ii o dulceata. Bravo tie !

 

Offtopic: La multi dinozaure preistoric, fie ca anul ca Anul Nou sa-ti aduca multe bucurii alaturi de familia ta, si sa ai parte de futai cu femei frumoase. Spor !

 

Ontopic: Astazi ma simt excelent, am taiat porcul astazi.... insa si mai important.... am primit oferta de angajare (pe care am acceptat-o) din partea unei firme mari de IT din Timisoara, il consider cel mai frumos cadou de Craciun din ultimii ani....sunt extrem de fericit.... daca mai aveam "bulanul" sa o intalnesc pe Amelia ...declaram oficial ziua mea norocoasa ! :D

Lasa punk ca o sa ai si tu norocul sa ma intalnesti :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ontopic: Astazi ma simt excelent, am taiat porcul astazi.... insa si mai important.... am primit oferta de angajare (pe care am acceptat-o) din partea unei firme mari de IT din Timisoara, il consider cel mai frumos cadou de Craciun din ultimii ani....sunt extrem de fericit.... daca mai aveam "bulanul" sa o intalnesc pe Amelia ...declaram oficial ziua mea norocoasa ! :D

Bai ce coicidenta. Atunci am taiat si eu porcul ! Pe bune. Si recent am primit o oferta magistrala, dar am refuzat-o ! Cand ai drum  pe aici sa vii sa ne batem in padurea cu alune precum m-ai provocat. Macar in oferte, daca nu, macar in cunostinte IT. (dar nu depanare, ca ma bati la curu' gol ).

 

On topic : am bateriile full si sunt happy.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...