Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la loto nu am jucat niciodata, insa fara sa vreau am ajuns sa joc la loteria sorinei 3/69, ce viata... :laugh2

 

De ce minti? :laugh2  Ti-am spus ca, in clipa in care vei veni, te voi adulmeca de la distanta :D

 

On topic:

 

ciudat....sa fie de la vreme?  :no2

Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

Ca noua :D

Ieri erai nervoasa si vorbeai despre nestimtirea dusa la rang de arta. Astazi te simti ca noua. Acum cred ca stiu cine era nesimtitul/a :). Bine ca ai rezolvat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri erai nervoasa si vorbeai despre nestimtirea dusa la rang de arta. Astazi te simti ca noua. Acum cred ca stiu cine era nesimtitul/a :). Bine ca ai rezolvat.

 

Noaptea este un bun "camarad"....se aliniaza planetele, gandurile... :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator Beraru
Reputație: 0

putin comfuz !

Vezi ca ai inceput propozitia cu litera mica si ai lasat spatiu intre ultmul cuvant si semnul exclamarii. In rest e OK. Glumesc, scrii perfect.

 

Dezvolta si tu. De ce ai starea asta? Ce te-a comfuzat?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Astazi ma simt destul de straniu...de parca inca nu m-as fi trezit dintr-un cosmar..tot am sperat sa nu fie adevarat..si sa nu se fi intamplat...dar numai Dumnezeu stie cum ne arata calea, cum ne inumara zilele, cum ne aseaza greutatile pe umeri...si tot asa. Multumesc totusi ca sunt bine, sanatoasa si ca poate ce-a fost mai greu a trecut...vom vedea ce va mai fi. Multumesc celor care au fost alaturi de mine in aceste clipe GRELE!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...