Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Yka, da-i inainte cu tupeu! :) Victimizeaza-te! :)) Merita! ;)

@mercedese, sper sa stii retete suficient de sofisticate ;) !

@picon, ce carte, bre?..Lumineaza titlul! :laugh2

Sunt un simplu Floare,..Cine ma Iubeste,sigur nu moare,...Chiar e bucatar? :blushing2 ,imi e FOAME!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok! Promit ca Joia viitoare nu mai "scap" :laugh2

Ok!Da pana Joi(imi e foame),si nu lucrez Duminica(am liber),esti decis/singur(fara radar,imi intinde parul-si sigur e in stare fara balsam-),ce aperitiv papam impreuna???ioiii esti si din 69 :69 ,deja am idee :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Quasim, e o cartulie cunoscuta: "Spovedanie pentru invinsi" de Panait Istrati. Cunoscuta mai ales dupa Revolutie. Eu am avut sansa sa o citesc in original, in franceza (" Confession pour vaincus" ) prin '84 la niste prieteni vechi de familie, oameni in varsta pe atunci, trecuti printre cei sfinti, acum. Nu mi-au dat-o acasa de teama, dar am citit-o la ei. Noroc ca nu e groasa. In vreo 2 sedinte am gatat-o. A fost editata dupa '90, dar niciodata nu am reusit sa o gasesc. Am vrut sa o am si eu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok!Da pana Joi(imi e foame),si nu lucrez Duminica(am liber),esti decis/singur(fara radar,imi intinde parul-si sigur e in stare fara balsam-),ce aperitiv papam impreuna???ioiii esti si din 69 :69 ,deja am idee :blushing2

 

Deci inteleg ca ma "incadrez" pentru ambele "posturi" puse la bataie? :laugh2

Ca aperitiv propun caviar cu Moet Chandon :yummy

Dupa aperitiv, te las pe tine sa alegi "meniul" ;)

 

Pregateste-te ca viiiiiiiiin!  :car  

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Bine.

Aici vad aceleasi vrajeli ieftine, nu mai spun nimic...

Decat un singur lucru: IKA, tu ca femeie, oare crezi ca se vede ok sa mori de foame si sa te rogi sa ti se dea in gura...  :slap2

Sorry daca am jignit.  :no2

O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine.

Aici vad aceleasi vrajeli ieftine, nu mai spun nimic...

Decat un singur lucru: IKA, tu ca femeie, oare crezi ca se vede ok sa mori de foame si sa te rogi sa ti se dea in gura...  :slap2

Sorry daca am jignit.  :no2

O seara frumoasa!

Draga mea eu nu mor de foame,printre altele chiar imi lace sperma....Sory daca nu am fost in stare sa jignesc...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Yka, n-ai inteles pina acu' ca pe "Dulcineea" forumului o deranjeaza cumplit tot ce tine de intilnirile de Joi?

Ma rog, pina acum stiam ca o deranjeaza personajele de sex masculin participante... Acu' vad ca ati intrat si voi fetele in "colimator"...

 

In alta ordine de idei, nu stiu, zau, cine moare de foame...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Quasim, e o cartulie cunoscuta: "Spovedanie pentru invinsi" de Panait Istrati. Cunoscuta mai ales dupa Revolutie. Eu am avut sansa sa o citesc in original, in franceza (" Confession pour vaincus" ) prin '84 la niste prieteni vechi de familie, oameni in varsta pe atunci, trecuti printre cei sfinti, acum. Nu mi-au dat-o acasa de teama, dar am citit-o la ei. Noroc ca nu e groasa. In vreo 2 sedinte am gatat-o. A fost editata dupa '90, dar niciodata nu am reusit sa o gasesc. Am vrut sa o am si eu.

 

"Invinsi sunt toti oamenii care se afla, catre sfarsitul vietii, in dezacord sentimental cu cei mai buni semeni ai lor!"

 

Panait istrati

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Yka, n-ai inteles pina acu' ca pe "Dulcineea" forumului o deranjeaza cumplit tot ce tine de intilnirile de Joi?

Ma rog, pina acum stiam ca o deranjeaza personajele de sex masculin participante... Acu' vad ca ati intrat si voi fetele in "colimator"...

 

In alta ordine de idei, nu stiu, zau, cine moare de foame...

:rockettes-1 :rockettes-1 :rockettes-1 Ura(demontratie pe viu),a sarit Omul meu in ajutor :* .Eu personal nu am deranjat-o,si eu am o vorba : Daca eu nu misc din cur,inseamna ca sunt satisfacuta ; Daca altul incearca sa sa ma muste(de fund),mai intai va trebui sa ma linga(nu fac exceptii niciodata,intai preludiu).

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

:laugh2  :laugh2  :laugh2

:ill

Nu te-am atins si nici nu o s-o fac...

Ti-am raspuns cu mare intarziere legat de amazoana... atat.

Asta a fost tot ce am avut de spus.

In continuare nu o sa te mai vad...

Spor! :)

http://www.owned.com/media/images/2/0/3/6/20363/run_kitty_they_re_coming_home_540.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...