Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Jura,sa nu mai vezi in viata ta strapon la curul tau,ca nu esti homalau.

Hai sa vad daca ai curaj sa te juri pe strapoane.

Treaba cu homalaul s-a transat definitiv cu mult timp inainte sa iti stergi tu cacatul de la gura! Ma jur ca daca tu si prietenul tau IQ 77 va doriti, ma dau peste cap si va fac rost de asemenea jucarie. :laugh2  Parinte, nu cumva matale esti ala care face propuneri indecente baieteilor!? :laugh2

peseu: muistilor, veniti si voi cu replici mai inteligente, ceea ce practicati voi este "umor" caracteristic putoilor handicapati! :laugh2

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Treaba cu homalaul s-a transat definitiv cu mult timp inainte sa iti stergi tu cacatul de la gura! Ma jur ca daca tu si prietenul tau IQ 77 va doriti, ma dau peste cap si va fac rost de asemenea jucarie. :laugh2  Parinte, nu cumva matale esti ala care face propuneri indecente baieteilor!? :laugh2

peseu: muistilor, veniti si voi cu replici mai inteligente, ceea ce practicati voi este "umor" caracteristic putoilor handicapati! :laugh2

Eram sigur ca nu ai curaj sa te juri. :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daaa... am avut suficient timp ca sa-i observ actiunile

 

De parca la ale mele are  prea multe constient ca am dreptate ...prefera jignirile

 

Na ca s-a enervat Mos Tagarta , ca de obicei nu a mai rezistat cand este "urecheat"  pe buna dreptate

 

Doar nu te dai cu Kermit the Frog....

Adica si mie-mi place,sa ma joc cu el...Bilici la gandacel,nu nimeresc poarta mereu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

:laugh2  :laugh2

Eu nu am aruncat detalii private despre alti useri(@de ce, @phoenix)
Eu nu am barfit barfele curvelor despre alt user.Asta chiar a fost low.De nivelul celei despre @de ce.
Parca erai prieten virtual cu Miki.

Pentru mine, tot la nivelul lui Mr Bean e, stai bland, mos caisa.

De dai dovada de prostie? Parerea mea ti-am spus-o, te rog nu te mai lasa orbit de ura si prostie!

 

Daaa... am avut suficient timp ca sa-i observ actiunile

 

De parca la ale mele are  prea multe constient ca am dreptate ...prefera jignirile

 

Na ca s-a enervat ca de obicei nu a mai rezistat presiunii cand este "urecheat"  pe buna dreptate

Cand esti tu constient amaratule!? :laugh2 Miskin, ca si multi aaltii, s-au luat de mimine. Poate ca la acel moment am reactionat gresit. Ce te diferentdiferentiaza pe tine dde oamenii destepti, este faptul ca ....  :laugh2  :laugh2  :laugh2  ... esti ilegal de prprost!

Besi ma in pula calului de fatalau, pune mana pe carte sa nu mori prost, ai multe de facut in viata,de ce pqna mea vrei sa iti arati prostia aici? :laugh2

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Da-da! Nu te afectează! :laugh2  Așa ... "replichezi" tu?  :laugh2

Din păcate, ăsta nu e singurul topic pe care aberzi! Fă și tu un efort și demonstrează-ne că '77 e doar anul nașterii!

Baftă!

stai bre linistit ca la cate greseli ai facut si matale ...eu nu le tin evidenta  :laugh2

 

Ok ma duc sa-ti demonstrez dar nu stiu caruia sa-i fac UP .... la cel cu baile sau la ala cu metode de preventie ISU  ? :laugh2

 

plm sa stii ca mai fac o casa din punctele de reputatie de aici ....sa-l fac pe Alexandru invidios , ca prea se tanguieste pe aici zilnic si jigneste , injura ...etc :laugh2

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

stai bre linistit ca la cate greseli ai facut si matale ...eu nu le tin evidenta  :laugh2

 

Ok ma duc sa-ti demonstrez dar nu stiu caruia sa-i fac UP .... la cel cu baile sau la ala cu metode de preventie ISU  ? :laugh2

 

plm sa stii ca mai fac o casa din punctele de reputatie de aici ....sa-l fac pe Alexandru invidios , ca prea se tanguieste pe aici zilnic si jigneste , injura ...etc :laugh2

 Bine bre! Văd că nu faci niciun efort!

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru toti, pentru ca imi sunteti dragi, indiferent de conjuncturi, simpatii, antipatii, dusmanii.

 

 

 

Atat.

 

Continuati... cred (din nefericire)...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ti-am mai spus mitomane, da si tu dovada de originalitate. Stiu ca iti cer prea mult, IQ-ul tau a ajuns acum la 37, imi place ca esti persevernent in prostia ta! :laugh2

ai replicile cam stafidite si expirate ...ca si varsta de altfel :laugh2

 

obosisi de azi-dimineata ...plm nu esti de cursa lunga  :laugh2

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ai replicile cam stafidite si expirate ...ca si varsta de altfel :laugh2

 

obosisi de azi-dimineata ...plm nu esti de cursa lunga  :laugh2

Cum spuneai mai sus,'"actiunile tale are mai mult constient"? :laugh2  Invata bai papagalule sa vorbesti romaneste, esti atat de mitoman incat nu vezi ca te faci de cacat analfabetule. Ti-am spus, daca nu intelegi sensul unui cuvant, nu il utiliza, invata sa folosesti limba romana prostule, nu te mai da in stamba ca pute a taran. Invata totodata ce inseamna diferenta de fus orar. Pe bune, iti trimit un dictionar al limbii romane si un manual de gramatica pt clasa 0,'la atat a ajuns IQ-ul tau! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am trait si am vazut din lumea asta in 33 de ani mai mult decat in existenta ta trista de 60 de ani.

 

Sunt impacat.

Tu?

Bă, nu știu cine a văzut mai multe din lumea asta (te bucuri ca țăranul care a plecat la oraș și le povestește consătenilor ce ascultă cu gura căscată, cum orășenii se cacă în casă), dar de trăit, în mod sigur am trăit mai multe decât ai trăit tu!  Poți să mori totuși, împăcat. Oricum, faci umbră degeaba, pământului! 

Link spre comentariu

Bă, nu știu cine a văzut mai multe din lumea asta (te bucuri ca țăranul care a plecat la oraș și le povestește consătenilor ce ascultă cu gura căscată, cum orășenii se cacă în casă), dar de trăit, în mod sigur am trăit mai multe decât ai trăit tu! Poți să mori totuși, împăcat. Oricum, faci umbră degeaba, pământului!

Acum te justifici.

O postare a fost de ajuns.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...