Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mie nu-mi place cand tre' să ofer explicații... O sa fac ca Annona si o sa cer bani pentru orice lămurire suplimentară, care nu se rezumă la informațiile aduse de mine.

 

Oamenilor parsivi trebuie sa le aduci uneori si anumite lamuriri suplimentare  ptr. a nu mai trai pe viitor cu impresia ca toti traiesc in  lumea lor destul de "bolnava"  sau macar sa stie ca pot avea  de-a face si cu altfel de oameni care nu se incadreaza intotdeauna in tiparul si categoria lor  .

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Oamenilor parsivi trebuie sa le aduci uneori si anumite lamuriri suplimentare  ptr. a nu mai trai pe viitor cu impresia ca toti traiesc in  lumea lor destul de "bolnava"  sau macar sa stie ca pot avea  de-a face si cu altfel de oameni care nu se incadreaza intotdeauna in tiparul si categoria lor  .

Iar ti-a basit puta gandirii? :laugh2

Nu ai nici o sansa sa scoti capul din cacat, acolo esti, acolo mori!

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

CONDITION + ROZICA + PICON  

 

http://i.makeagif.com/media/3-17-2015/0a5PKC.gif

 

 

PS:  Ba sa nu va iesiti din ritmul vostru  pe urmatoarea piesa  :laugh2

Ne place cand faci spume handicapatule! Ce este atat de greu de inteles analfabetule cu pretentii de muist?

Peseu: varsa-ti toata prostia si frustrarea aici zdreanta!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19397127_1383350815089767_818750164967471813_n.png?oh=4bfd9cf2c3ac7297424c1aa5b6fc6d9e&oe=59E247CC

Este ca te-ai simtit silit sa iti arati prostia alaturi de prietenul tau? M-am luat eu de tine muie? Pe bune, ce pula mea vrei, eu nu te bag in seama, tu te bagi in cacat aiurea!? Esti cumva handicapat si vrei sa o arati? Daca ai un strop de minte, spune'de ce ai simtit nevoia sa intervii atunci cand nu era cazul. Vrei sa dovedesti ca esti la fel de prost?

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Galbejitule  te-ai cam tras la fata pe  Nimfomane (de ani de zile , zi si noapte)  ca si tovarasul tau Picon , iar replicile tale sunt din ce in ce mai stafidite ca si creierasul   :laugh2

Replica demna de IQ77! Pacat de tine, te dai pustan dar esti de tot rasul cacatule. In mintea ta aia ingusta si fara pretentii, iti dai seama ca marea majoritate a celor care justifica sederea pe aici sunt trecuti de 40?  Tu ala cu "acoperise"', femei, destept, sarmant, ce pula mea cauti aici obsedatule? Chiar nu iti dai seama ca esti de tot cacatul labagiule?

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Oamenilor parsivi trebuie sa le aduci uneori si anumite lamuriri suplimentare ptr. a nu mai trai pe viitor cu impresia ca toti traiesc in lumea lor destul de "bolnava" sau macar sa stie ca pot avea de-a face si cu altfel de oameni care nu se incadreaza intotdeauna in tiparul si categoria lor .

Nici in viața de zi, cea privată, eu nu prestez nici o acțiune pentru acei oameni...am refuzat si afaceri de la ei. Unul a insistat tare, ani de zile, până i-am spus in față nu... si i-am pus doi responsabili pe o afacere, mult mai răi decat el.

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Nici in viața de zi, cea privată, eu nu prestez nici o acțiune pentru acei oameni...am refuzat si afaceri de la ei. Unul a insistat tare, ani de zile, până i-am spus in față nu... si i-am pus doi responsabili pe o afacere, mult mai răi decat el.

Visule, esti o fata frumoasa nene, ceea ce ii spui tu astuia, nu intelege! Esti afacerist, este celai bun, cut tot ce misca, pacat ca uita sa isi schimbe scutecele si pute a cacat! De felul meu nu sunt "razboinic" , handicapatul asta trezeste in mine cele mai urate sentimente! :laugh2

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Replica demna de IQ77! Pacat de tine, te dai pustan dar esti de tot rasul cacatule. In mintea ta aia ingusta si fara pretentii, iti dai seama ca marea majoritate a celor care justifica sederea pe aici sunt trecuti de 40?  Tu ala cu "acoperise"', femei, destept, sarmant, ce pula mea cauti aici obsedatule? Chiar nu iti dai seama ca esti de tot cacatul labagiule?

 

 

 

Ptr. tine e doar o labareala unde iti descarci zilnic  invectivele  si ti-o iei la bot pe toate topicele  si asta de ani de zile , nu de ieri  .

 

Iar obsedatul tot tu erai cand santajai fete   , le sunai ca un prost ca erau contra ta pe aici (ceea ce ti se regaseste si in nick-ul ales CONDITION - credeai ca te aflii in postura sa conditionezi pe toata lumea)  , te gudurai ca un catel cu altele poate iti infige un strapon in cur pe bani , ca de futut putin probabil sa-ti mai functioneze jucaria si oricum cine s-ar incurca cu tine ....de "prietenii" tai virtuali nu mai vorbesc ca nu au pus botul la un papa lapte sifilitic (decat cativa de varsta ta si cu aceleasi apucaturi as zice)   si asta te cam enerveaza la culme 

 

Ce poate fi mai trist la un homosexual de  50+ (sa nu i se scoale pula sau sa-l refuze unul de 40 de ani , cand i-a facut invitatia "fina" in trecut  la bautura...ai uitat?  eu nu ....iar acel PM exista inca  ) ...  de aici pleaca si nebuneala asta a ta HOMOSEXUALULE  :)

 

PS : RAPANDULA DE OM   du-te pe alte topice si fa urat cat te tin bucile de poponaut  (pe al tau de ex.) , aici ti-am blocat postarile/accesul  :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 10
  • Minus 14
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...