Sari la conținut

Postări Recomandate

Mers ieri. Mesaj dimineata, raspuns prompt, respectata ora de programare spre seara. Initial ochisem pe altcineva, dar am primit raspuns prea tarziu. Locatie in apropiere de Unirii. Ca si locatie ceva standard, curat, la baie curat cu prosop curat, tot ce este necesar, dar netentant pentru cei dornici de aventuri in baie. Skinny in jur de 1.60 si 42 kg. draguta dar nu iesita din comun, sani mici, curata. Conversational isi da interesul sa se faca placuta.. La oral parca te mangaie o adiere de vant. La normal se implica. Are un catel simpatic, care desi l-a scos pe usa afara, cum se facea ca intra si te mirosea la oo. 200 lei ora cu unul sau doua numere, functie de cat de mult te intinzi la povesti. Era putin obosita, a avut o zi grea probabil. A fost o experienta interesanta, dar a fost doar one shot, nu cred ca mai revin.

 

Locatie: 7

Aspect: 7

Oral: 6

Normal:8

GFE: 8

  • Like 3
Link spre comentariu

Mers ieri. Mesaj dimineata, raspuns prompt, respectata ora de programare spre seara. Initial ochisem pe altcineva, dar am primit raspuns prea tarziu. Locatie in apropiere de Unirii. Ca si locatie ceva standard, curat, la baie curat cu prosop curat, tot ce este necesar, dar netentant pentru cei dornici de aventuri in baie. Skinny in jur de 1.60 si 42 kg. draguta dar nu iesita din comun, sani mici, curata. Conversational isi da interesul sa se faca placuta.. La oral parca te mangaie o adiere de vant. La normal se implica. Are un catel simpatic, care desi l-a scos pe usa afara, cum se facea ca intra si te mirosea la oo. 200 lei ora cu unul sau doua numere, functie de cat de mult te intinzi la povesti. Era putin obosita, a avut o zi grea probabil. A fost o experienta interesanta, dar a fost doar one shot, nu cred ca mai revin.

 

Locatie: 7

Aspect: 7

Oral: 6

Normal:8

GFE: 8

Am crezut ca ai plecat multumit de la mine:)))) mi-ai zis ca arat mai bine ca in poze,dar in fine nu poti multumii pe toata lumea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit sa ajung si eu acum vreo doua saptamani pe la ea. O tipa micuta, si frumusica la fata, genul slim, exact cum imi place mie.

Nu functiona liftul asa ca am urcat pe scari toate etajele. TOATE!

M-a intampinat golasa, ne-am imbratisat, dus, oral, putin normal pentru ca o durea, oral again si COB. Din ce vad, are si CIM si COF in meniu, dar mi-a zis ca nu face, cu toate ca m-am aratat interesat.

Note:

Fata: 9 -  e fix pe gustul meu, micuta, slabuta, frumusica, vorbareata, pacat ca m-a mintit cu CIM/COF :(

Locatia - 9 are ce ii trebuie pentru activitatea desfasurata

Oral: 8,5 - mergea ceva mai umed, dar e ok

Normal: - nu prea am facut ca nu am vrut sa o chinui

 

Una peste alta, cred ca mai revin. Mi-a cam placut.

Cata, daca citesti, poate te revansezi cumva.

Te pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am reusit sa ajung si eu acum vreo doua saptamani pe la ea. O tipa micuta, si frumusica la fata, genul slim, exact cum imi place mie.

Nu functiona liftul asa ca am urcat pe scari toate etajele. TOATE!

M-a intampinat golasa, ne-am imbratisat, dus, oral, putin normal pentru ca o durea, oral again si COB. Din ce vad, are si CIM si COF in meniu, dar mi-a zis ca nu face, cu toate ca m-am aratat interesat.

Note:

Fata: 9 -  e fix pe gustul meu, micuta, slabuta, frumusica, vorbareata, pacat ca m-a mintit cu CIM/COF :(

Locatia - 9 are ce ii trebuie pentru activitatea desfasurata

Oral: 8,5 - mergea ceva mai umed, dar e ok

Normal: - nu prea am facut ca nu am vrut sa o chinui

 

Una peste alta, cred ca mai revin. Mi-a cam placut.

Cata, daca citesti, poate te revansezi cumva.

Te pup!

 

Legat de CIM vezi ca are doua randuri de servicii, unele din 2011 (care probabil nu mai sunt valabile) si unele din 2017 (unde nu scrie CIM). La normai incerca eventual cu lubrifiant.

 

Referitor la scari gandește ca și cum era un maraton si la final aveai un premiu.

Link spre comentariu

Am reusit sa ajung si eu acum vreo doua saptamani pe la ea. O tipa micuta, si frumusica la fata, genul slim, exact cum imi place mie.

Nu functiona liftul asa ca am urcat pe scari toate etajele. TOATE!

M-a intampinat golasa, ne-am imbratisat, dus, oral, putin normal pentru ca o durea, oral again si COB. Din ce vad, are si CIM si COF in meniu, dar mi-a zis ca nu face, cu toate ca m-am aratat interesat.

Note:

Fata: 9 -  e fix pe gustul meu, micuta, slabuta, frumusica, vorbareata, pacat ca m-a mintit cu CIM/COF :(

Locatia - 9 are ce ii trebuie pentru activitatea desfasurata

Oral: 8,5 - mergea ceva mai umed, dar e ok

Normal: - nu prea am facut ca nu am vrut sa o chinui

 

Una peste alta, cred ca mai revin. Mi-a cam placut.

Cata, daca citesti, poate te revansezi cumva.

Te pup!

Te mai astept pe la mine,si nu te-am mintit in legatura cu CIM/COF . :kiss3  :girly

Link spre comentariu

salutare futaciosi, am fost si eu la tipa aceasta, slim asa dragutica cu sani mici si sfarcuri misto.

am ales oral protejat suficient de bun pt mine si ma mangaia de coite cu o mana semi rece asa chiar misto feelingul.

la normal am pompat doar umeri craci in pasarica ei epilata.

halat 100 lei tragerea

locatie unirii vis a vis de Zepter.

nu acord note pt ca a fost ceva rapid, poate data viitoare ca sunt sanse sa revin daca o mai gasesc.

ciocane tari

Link spre comentariu
  • Oras:Everywere
  • Oras:Everywere

Salutare,

Am ajuns săptămana asta la d-soara din topic. Sunat, stabilit întâlnire, prezent la locul tragerii la ora stabilită.

Locația 8/10. Pe diagonala de Zepter, parcarea Ok. Prosop curat însă cam deșirat, Geluri de dus bărbătești lipsa, însă mi-a promis ca o sa cumpere.

Fata 9/10. Micuța, slăbuță, drăguța, fund frumos, sâni micuți.

Oral: 8,5/10. Neprotejat, nu foarte Deep, fără CIM.

Normal: 9/10. Protejat, destul de strâmtă, funduletul face toți banii.

100 lei / fin

Per total o tipa Ok, la banii ăștia e de revenit.

Stima.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...