Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:_
  • Oras:_

Deci eu nu am mai vazut de mult topicul asta

 

A fost mutat in alta parte? sau pur si simplu am acum un reflex sa nu il deschid? :))

 

Arata misto gagica, chiar mai bine decat cand a aparut acum vreo 5 ani pe aici, dar pacat ca topicul asta e o mizerie completa...

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Deci eu nu am mai vazut de mult topicul asta

 

A fost mutat in alta parte? sau pur si simplu am acum un reflex sa nu il deschid? :))

 

Arata misto gagica, chiar mai bine decat cand a aparut acum vreo 5 ani pe aici, dar pacat ca topicul asta e o mizerie completa...

Pacat si multa jale pentru unii ,le pleaca boarfa la sfarsitul lunii Ianuarie  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Intreb si eu asa ca nestiutorul... Nu crezi ca daca ti-ai deschide un Cabinet de traduceri ai castiga mai bine lunar decat castigi acum din crvasarie ? Traducerile din si in spaniola se cauta si nici nu sunt ieftine (apostile, legalizari, documentatie tehnica, etc.) Ca sa nu mai spun cat ai castiga din psihologie... Ma intreb de ce trebuie sa te chinui in halul asta cand ar putea sa-ti fie mult mai bine... Dar nu-i treaba mea...

ti se pare ca traducerile legalizate si cabinetul de psihologic de ea  !? :slap2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

hai , bre , ca am pretentii de la tine  . Cum ai dedus asa ceva? :no2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu visez pe lorena daca veau ma duc dau 150 si gata visu e realizat. Tu visezi in fiecare noapte si plangi dupa pizda ei

:laugh2  :laugh2 Fugi repede pana fuge ,eu puteam sa o belesc sambata cand a venit la usa mea dar mi e scarba si nici nu eram acasa  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Buna dimineața domnii mei dragi. Va aștept la mine să ne îndeplinim împreună cele mai hot fantezii. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Fara anal. Ca fantezii.. Cunni, 69, fk, facesitting, annilingus din partea domnilor. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate la alegere. Cer și ofer seriozitate, discreție și igiena maxima. Va pup dulce.

post-223415-0-64010700-1483430603_thumb.jpg

post-223415-0-42284600-1483430612_thumb.jpg

post-223415-0-49966800-1483430623_thumb.jpg

post-223415-0-31192000-1483430636_thumb.jpg

post-223415-0-26842100-1483430652_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nu visez pe lorena daca veau ma duc dau 150 si gata visu e realizat. Tu visezi in fiecare noapte si plangi dupa pizda ei

plange dupa banii ei...nu dupa  altceva. Din cate stiu, fara 1000 de ron/zi nu o primea acasa. Tu de ce crezi ca este atat de penibil aici de atata timp?? Un om serios nu facea ce face el...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:giurgiu
  • Oras:giurgiu

plange dupa banii ei...nu dupa altceva. Din cate stiu, fata 1000 de ron/zi nu o primea acasa. Tu de ce crezi ca este atat de penibil aici de atata timp?? Un om serios nu facea ce face el...

Știi și tu povestea?Dacă asculți ambele variante,a ei și a lui Dobre,nu știi pe cine să crezi.Nu cred că a obligat.o Dobre să facă neprotejat.Dobre i.a dat idei și ea a fost deacord!Ca nu o lasă acum să.Și facă treaba,e altceva.Si omul și.A pierdut serviciul din cauza ei.Eu zic sa nu o mai lingeti in cur atât.E circul lor și noi suntem spectatori!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

plange dupa banii ei...nu dupa  altceva. Din cate stiu, fara 1000 de ron/zi nu o primea acasa. Tu de ce crezi ca este atat de penibil aici de atata timp?? Un om serios nu facea ce face el...

:laugh2  :laugh2 Amice ,stii doar varianta ei .De obicei minte grav si nu are dovezi ,sunt aici ca sa demostrez ca minte .Repet ea ma cata de doi ani nu invers .Ea este o prapadita si eu sunt ok .Pricepi ? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Știi și tu povestea?Dacă asculți ambele variante,a ei și a lui Dobre,nu știi pe cine să crezi.Nu cred că a obligat.o Dobre să facă neprotejat.Dobre i.a dat idei și ea a fost deacord!Ca nu o lasă acum să.Și facă treaba,e altceva.Si omul și.A pierdut serviciul din cauza ei.Eu zic sa nu o mai lingeti in cur atât.E circul lor și noi suntem spectatori!

Juliano ,sunt multe de spus dar nu am timp si nu vreau sa i fac rau .Eu am pierdut enorm cand eram cu ea ,acum s a intors roata ,a ajuns ca atunci cand ne am cunoscut .Cu foamea in gat si pe strada ,copilul ei la fel ,,, :snap

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Buna dimineața domnii mei dragi. Va aștept la mine să ne îndeplinim împreună cele mai hot fantezii. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Fara anal. Ca fantezii.. Cunni, 69, fk, facesitting, annilingus din partea domnilor. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate la alegere. Cer și ofer seriozitate, discreție și igiena maxima. Va pup dulce.

Anuntul corect , vocabular de centura !

post-222046-0-21596100-1483433773_thumb.jpeg

post-222046-0-07358200-1483433806_thumb.jpeg

post-222046-0-54714200-1483433870_thumb.jpeg

post-222046-0-92354300-1483433888_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Buna dimineața domnii mei dragi. Va aștept la mine să ne îndeplinim împreună cele mai hot fantezii. Ca servicii..100 lei fin, 150 lei ora, oral nep cu fin, normal protejat. Fara anal. Ca fantezii.. Cunni, 69, fk, facesitting, annilingus din partea domnilor. Ca bonus va ofer masaj erotic și de relaxare cu uleiuri parfumate la alegere. Cer și ofer seriozitate, discreție și igiena maxima. Va pup dulce.

Va pup si va astept . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...