Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Haideti sa oprim polemicile astea si sa deschidem un cont comun sa depunem cu totii cate 5 10euro sa ii dam lu dobre ca sa o scoata la produs pe iubita lui senatoare ca e draguta foc !

Chiar, bine ca mi-ai adus aminte. Arata bine de tot Doamna Senatoare (te rog... ca nu ti-ai tarat organu' in Dansa :laugh2  :laugh2  :laugh2 )

O fi de la PSD? poate ne da locatarul forumului ceva informatii. Ca decand ne-a parasit Lorena e cam anost topicul asta. In vremurile bune intrau si 300 de comentari pe zi, acum canci, subtire 30 comentarii. 

Dobre ai grija ca Soprano si Miky77 vor sa-ti fure forumul s-au insinuat aici si isi impart lovituri care de care mai mortale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vremuri tulburi pentru curve si raiul curvarilor.

Mi-aduc aminte ce tractir era pe Plevnei, Ciurel, pe la sediul ProTV (imi scapa denumirea strazii) trageau boarfele de tine, mai sa te suga in strada. Puteai sa dai la buci cu o cola si o pizza. Foame mare de tot neamule.

Link spre comentariu

Mi-aduc aminte ce tractir era pe Plevnei, Ciurel, pe la sediul ProTV (imi scapa denumirea strazii) trageau boarfele de tine, mai sa te suga in strada. Puteai sa dai la buci cu o cola si o pizza. Foame mare de tot neamule.

 Strada de langa Pro TV se numeste Matasari,strada renumita prin anii 90.Opreai masina iar pestoaicele scoteau 4-5 fete si le aliniau ca la armata.Pe Grivitei ,la un moment dat au imbracat-o pe una in mireasa si o tineau in fata portii.Ce vremuri...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Strada de langa Pro TV se numeste Matasari,strada renumita prin anii 90.Opreai masina iar pestoaicele scoteau 4-5 fete si le aliniau ca la armata.Pe Grivitei ,la un moment dat au imbracat-o pe una in mireasa si o tineau in fata portii.Ce vremuri...

Da mosule... Matasari. Tin minte ca plecam cu colegii de la munca si mergeam la fetite de stateam pana noaptea tarziu mai o muie mai o bautura.... pe vremea aia faceam cinste cu o muie cum fac pustii de azi cinste cu o bere. Stau sa ma gandesc ca am futut niste rapandule atat de urate pe Grivita (la pod de la Basarab), incat faceam pariuri daca ni se scoala si negociam la sange pretul.... Era la un moment dat o pestoaica cu mustata, de ziceai ca Dragnea sub nas, cand ne vedea se apuca cu mainile de cap ca stateam la caterinca si negociam pretul cate 1 ora.

La Ciurel aveam un coleg cu hogeac de le stia pe toate... avea un Cielo (pe vremea aia masina de masina) si se lauda ca nu-i pune alarma ca tot sunt fetele de paza...

Ce vremuri ce vremuri eram pusti de 20-25 ani, acum cand ma gandesc ce specimene de parasute erau ma ia si groaza cum am putut sa stric bunatate de pula pe ele.

  • Like 7
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da mosule... Matasari. Tin minte ca plecam cu colegii de la munca si mergeam la fetite de stateam pana noaptea tarziu mai o muie mai o bautura.... pe vremea aia faceam cinste cu o muie cum fac pustii de azi cinste cu o bere. Stau sa ma gandesc ca am futut niste rapandule atat de urate pe Grivita (la pod de la Basarab), incat faceam pariuri daca ni se scoala si negociam la sange pretul.... Era la un moment dat o pestoaica cu mustata, de ziceai ca Dragnea sub nas, cand ne vedea se apuca cu mainile de cap ca stateam la caterinca si negociam pretul cate 1 ora.

La Ciurel aveam un coleg cu hogeac de le stia pe toate... avea un Cielo (pe vremea aia masina de masina) si se lauda ca nu-i pune alarma ca tot sunt fetele de paza...

Ce vremuri ce vremuri eram pusti de 20-25 ani, acum cand ma gandesc ce specimene de parasute erau ma ia si groaza cum am putut sa stric bunatate de pula pe ele.

Pe Stefan Furtuna erau niste bunaciuni de iti curgeau bale din gura,dar acces la ele aveau doar Sfintii parintii :laugh2 aveam de unde alege dintre 10-15 pasarici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fara nicio legatura...

In '95 aveam 5 ani.

22 de ani mai tarziu, am mai multi bani decat au avut, sau vor avea vreodata multi din cei care atunci aveau 22... #friendlyreminder #myegoisoffthecharts #thisplanetistoosmallforme

Ce tarfa e viata, nu ? :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oprescu si... trotuarele ! :)

 

http://www.academiacatavencu.info/imagine/2000x2000/Oprescu%252C%2Bun%2Bprimar%2Batent%2Bla%2Bnecesit%25C4%2583%25C5%25A3ile%2Bconcet%25C4%2583%25C5%25A3enilor%2Bs%25C4%2583i_44500.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce vremuri ce vremuri eram pusti de 20-25 ani, acum cand ma gandesc ce specimene de parasute erau ma ia si groaza cum am putut sa stric bunatate de pula pe ele.

de ce ti se pare ca sunt altele acum?

cel putin jumatate dintre ele sunt mutate din strada datorita vremurilor si tehnologie (care le permite o cu totul alta promovare)  iar  clientii nu mai sunt agatati la bulevard. Sa nu crezi ca sunt mai culte sau mai spalate  multe dintre acestea.

Si apropo ca tot ma blamai pe mine ca  m-am luat  de cuiburile acelea periferice ale Bucurestiului (de parca se terminase pizda). Am motivele mele de m-am luat de acestea ca sunt niste obraznicaturi de cea mai joasa speta si niste mincinoase ordinare. Sa nu crezi ca sunt altfel de femei ce defileaza pe acolo.In anii 90 futeam aproape moca in aprope toata zona Militari , daca vroiam , genul acesta de javre .Scuza-ma ca-ti spun , dar unii dintre voi le-ati marit stacheta nemeritat dand navala cu pupincurisme si oferindu-le un pret supraevaluat la orice gioarsa de femeie  :slap2 

  • Like 17
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pe Stefan Furtuna erau niste bunaciuni de iti curgeau bale din gura,dar acces la ele aveau doar Sfintii parintii :laugh2 aveam de unde alege dintre 10-15 pasarici.

Pe acolo treceam doar in sitatii extreme , daca nu ieseau pasentele prin Regie. Doamne ce era acolo .....infuzie de pizda , nu alta. Trageai la muie la foc automat   :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pe acolo treceam doar in sitatii extreme , daca nu ieseau pasentele prin Regie. Doamne ce era acolo .....infuzie de pizda , nu alta. Trageai la muie la foc automat   :laugh2

Nu confunda ciorile alea nespălate care stăteau la poarta,la demisol erau super pizde,dar erau doar pentru "UNII" crede-ma ca stiu ce vorbesc.

In regie era pizda căcălău,dar proste punga,nespălate si cu flocii pana la genunchi.Adica taranci basite.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...