Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Cu pula rămâne ,nici acum nu stie cum il cheama pe taranush .In cinci luni de conculinbaj cand Zeul a rupt gaozu in ea (curva a fost in spital cu prapuru rupt ) nu stie cum il cheama ,Era Dragos ,apoi Ionut acum vad ca George .Foarte secretos acest Jony 2+3 ,baiat destept care a profitat de naivitattea boarfei ..Remember Lorena ,cu mine ai fost cinci ani ,cu zeul tau cinci luni .Eu te-am cules de pe strada ,el te-a aruncat in strada ..De aceea il iubesti asa mult  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pupici

Pocnitoare nu mai pune poze fotoshopate si vechi ,fa-ti analizele si nu mai injura adminul si membrii !Spune unde te-am gasit in luna iunie dupa ce te-a dat zeul tau cu pula mare afara din casa ? Nu mai lua copilul tau **spam editat** in locatie ,nu mai face sex total neprotejat ,nu mai mintii .Nu mai fura din locatii ,plateste pensia alimentara copilului tau repetent si cersetor .Saraco ,fii constienta ca vei ramane pe drumuri si nimeni niciodata nu o sa te ajute .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...