Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Prostane ,sper ca ai vazut data si numele meu pe chitanta ? La doua trei zile schimb euro ,asa sa am de fete si cheltuiala .Stati in plm de saraci si dispareti de aici ca sunteti penibili .Fugi si tu cu ea in Germania ? Sau nu te lasa sotia 

bai cap de pula, cand eu futeam femei de lux sau de la top... tu inca ii dadeai limbi lorenei in pizda ca sa faci rost de bani :))) te dreacu de sclav ca ai toate bolile pe care le are si lorena... e rusinos ca tu la anii tai sa te bucuri abea acum de chestiile pe care eu le am facut la 20 de ani. Esti depasit prostovane

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

bai cap de pula, cand eu futeam femei de lux sau de la top... tu inca ii dadeai limbi lorenei in pizda ca sa faci rost de bani :))) te dreacu de sclav ca ai toate bolile pe care le are si lorena... e rusinos ca tu la anii tai sa te bucuri abea acum de chestiile pe care eu le am facut la 20 de ani. Esti depasit prostovane

Tataita ,da-mi o frunte in buric si mars in pula mea de aici .Nu face pe interesantu ca iti cade scuipat din gura !Te bagi ca supozitorul si te dai rotund fara nici un scop ,ia o pe Lorena de mana si iesiti draku la pensie .La etatea ta ar trebui sa stai relaxat ,atat citit aici creaza schizofrenie :slap2 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mister Dobre , daca repeti cu obstinatie un lucru sau o idee crezi ca influentezi trecutul , prezentul si viitorul ?

Cind Lorena facea sex N. erai cu ea sau nu ?

Asta a fost prin 2014...

Tu ai ramas sanatos si ea bolnava sau foloseai mereu balonase ?

Si daca Lorena este bolnava nu ar trebui sa se reflecte in aspectul ei ?

Ficat marit , culoare modificata a pielii , scurgeri genitale , diverse ulceratii etc.

Sau cum vine asta?

Normal ar fi trebuit sa mai imbolnaveasca pe unii din 2014 si pina acum.

Si in strainatate stiu ca se fac analize si se foloseste balonasul.

Pe acolo nu ar fi trebuit sa faca alte victime ?

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai ma Lorena,puteai sa ai si tu mai mult talent si imaginatie........cine crezi ca haleste vrajeala asta obosita? ;) :)

Ai salvat pe cineva in agenda telefonului cu numele "Dobre" si dupa aia ati facut regia asta de doi lei..... ;) :)

Se pricepe , este?

E maestra dracoveniilor  :laugh2 :laugh2 :laugh2 

  • Like 14
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

EXACT ,o sa pun eu adevaratele mesaje cu poze si data .Norocul ei este ca am schimbat telu si am pe un card salvate .promit sa rezolv situatia In loc sa spuna cu a ajuns tabloul in casa ma sau de hartiile de la politie sau sa arate rezultatul analizelor umbla cu mizerii de doi lei specifice

Dobrica iara pui pozele adevarate de pe card,de vreo luna tôt zici ca pui si de pus nu mai pui. Pui tot timpu acelasi mesaj unde Lorena il injura pe motan. Umbli cu cioara vopsita lasane
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Bă dobrică, trăi-ţi-ar ţie bikuţ, ia-ţi vere din sutele alea de euro ceva încălţăminte de iarnă, că mi s-a rupt sufletul când te-am văzut azi cu ciurucurile ălea de vară din piele-ntoarsă, stâlciate şi pline de sare d-aia de pe străzi, acum când e zăpada pân' la pulă.

Pă bune, zău, avem pretenţii.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre ai cuvantul.

Eu schimb la doua trei zile sute de euro si mă distrez :Merg la puicute sau prin Bamboo , One , Pure sau alte locatii Ce să-i faci dacă imi dă Lorena bani , trebuie să mă distrez,,Ea suge pula si isi rupe curu de sapte ani si tot săracă e post-222046-0-34525400-1484571102_thumb.jpeg
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce progres , o ataci mai putin pe Lorena.

Asa-i ca te-am incuiat cu intrebarile mele ?

Care este adevarul ?

Frau Lorena , Kopf hoch , Herz hoch halten !

Lasse dich nicht im Leben von den nichtgutgemeinten Maenner unterkriegen !

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu schimb la doua trei zile sute de euro si mă distrez :Merg la puicute sau prin Bamboo , One , Pure sau alte locatii Ce să-i faci dacă imi dă Lorena bani , trebuie să mă distrez,,Ea suge pula si isi rupe curu de sapte ani si tot săracă e attachicon.gifimage.jpeg

http://viralchilly.com/wp-content/uploads/2015/10/cat-taste.gif

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu schimb la doua trei zile sute de euro si mă distrez :Merg la puicute sau prin Bamboo , One , Pure sau alte locatii Ce să-i faci dacă imi dă Lorena bani , trebuie să mă distrez,,Ea suge pula si isi rupe curu de sapte ani si tot săracă e attachicon.gifimage.jpeg

Pai si "Doamna senatoare" ce zice? ... ca tu pleci cu colindul prin cluburi? Io' pe bune, sa am o bucatica asa de buna pe langa casa, nici ca mai bantuiam prin alte scorburi

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Eu schimb la doua trei zile sute de euro si mă distrez :Merg la puicute sau prin Bamboo , One , Pure sau alte locatii Ce să-i faci dacă imi dă Lorena bani , trebuie să mă distrez,,Ea suge pula si isi rupe curu de sapte ani si tot săracă e attachicon.gifimage.jpeg

La biserică nu donezi nimic?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La biserică nu donezi nimic?

Pai ce sa doneze?.... pantofii scalciati...

Bă dobrică, trăi-ţi-ar ţie bikuţ, ia-ţi vere din sutele alea de euro ceva încălţăminte de iarnă, că mi s-a rupt sufletul când te-am văzut azi cu ciurucurile ălea de vară din piele-ntoarsă, stâlciate şi pline de sare d-aia de pe străzi, acum când e zăpada pân' la pulă.

Pă bune, zău, avem pretenţii

  • Like 4
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu schimb la doua trei zile sute de euro si mă distrez :Merg la puicute sau prin Bamboo , One , Pure sau alte locatii Ce să-i faci dacă imi dă Lorena bani , trebuie să mă distrez,,Ea suge pula si isi rupe curu de sapte ani si tot săracă e attachicon.gifimage.jpeg

Dobrică tată, aia de 1leu sunt cei mai dă valuare!

  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ha ca ne intrecem cu gluma.... noi chibitam pe margine si Dobre fute o bunaciune .... asa ca Nea Dobrica traiasca-ti mandra.

hai bre ce naiba , ca asta are planuri marete  :laugh2  chiar ai pus botul la vrajeala ?  :no2

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...