Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Oricum, ne doare fix la 10 m în fața pulii!

Te cred ,insă cineva de sex feminin pe care tu o apreciezi foarte mult si o cunoaste foarte bine pe această curvă poate să iti spună despre mine .Ne cunoastem bine inainte să apara acest forum :Din câte stiu chiar ati fost acum ceva vreme prin centru vechi la un pahar de vorbă Să futi bine zic  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

E băiat discret, așa cum îl știm.  :laugh2

Crede-mă ,  am si alte lucruri mai importante de făcut ,interventiile mele aici au fost pentru voi .Am zeci de mesaje pe facebook si viata personală .Poze cu iubita am pus doar sa acresc boarfa in rest chiar sunt discret .Oricum timpul va rezolva multe lucruri ,repet am vrut să arăt latura umană a acestui exemplar  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te cred ,insă cineva de sex feminin pe care tu o apreciezi foarte mult si o cunoaste foarte bine pe această curvă poate să iti spună despre mine .Ne cunoastem bine inainte să apara acest forum :Din câte stiu chiar ati fost acum ceva vreme prin centru vechi la un pahar de vorbă Să futi bine zic  :snap

Chiar nu mă interesează. Fac doar mișto.

 

Crede-mă ,  am si alte lucruri mai importante de făcut ,interventiile mele aici au fost pentru voi .Am zeci de mesaje pe facebook si viata personală .Poze cu iubita am pus doar sa acresc boarfa in rest chiar sunt discret .Oricum timpul va rezolva multe lucruri ,repet am vrut să arăt latura umană a acestui exemplar  :snap

Am recepționat mesajele, nu e cazul să le tot repeți. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Buna dimineața domnii mei dragi. Vă aștept în locația mea intima si discreta să ne iubim ca în filmele xxx. Pt domnii doritori de show lesbi am si o prietena. Va pupam și va așteptăm.

post-223415-0-93990200-1484894925_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...