Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

game over

cu dobre niciodata nu o sa fie game over, atata timp cat eu o sa fiu in domeniu, va fii si el mintind cu scopul sa sperie clientii, dar deja lumea l-a citit cat e de frustrat si plin de ura ca nu vreau sa ma intorc la el. Nu pot eu sa ma promovez aici cum trebuie din cauza lui dobre, dar mai sunt si alte situri si forumuri. 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Pai vezi cum minti? la octavian goga nu am fost niciodata, si locatiile mi le-am inchiriat din munca mea. Nu mai fac neprotejat pt ca nu mai iau pastile contraceptive. Logic ca nu vrei sa fac bani ca mori de ciuda ca o sa imi iau eu casa 

Sa dea Dumnezeu sa-ti iei casa ,chiar as fii bucuros ,sunt speptic si realist ..zona Octavian Goga ,stada paralela cu bulevardul ,apartament cu doua camere la parter ,,

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

cu dobre niciodata nu o sa fie game over, atata timp cat eu o sa fiu in domeniu, va fii si el mintind cu scopul sa sperie clientii, dar deja lumea l-a citit cat e de frustrat si plin de ura ca nu vreau sa ma intorc la el. Nu pot eu sa ma promovez aici cum trebuie din cauza lui dobre, dar mai sunt si alte situri si forumuri. 

Simplu ,recunosti ca ai mintit si te las sa faci ce vrei ,este viata ta ,corpul tau ,sanatatea ta Sunt ocupat si aici nu poti promova prin minciuna sau injurand adminul sau membrii ..

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Sa dea Dumnezeu sa-ti iei casa ,chiar as fii bucuros ,sunt speptic si realist ..zona Octavian Goga ,stada paralela cu bulevardul ,apartament cu doua camere la parter ,,

o sa imi iau casa si o sa mori de oftica...tu esti invidios si pe o masina, dar pe o casa? hai latra in continuare, nu te mai deranjez din latrat. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu stiu ca e dureros sa-ti spuna fosta iubita ca pt altul a lasat jobul asta si ar fi fost in stare sa se duca si sa traiasca si intr-un cort...dar...totusi...razbuarea se stie a cui arma e ..nu?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

cu dobre niciodata nu o sa fie game over, atata timp cat eu o sa fiu in domeniu, va fii si el mintind cu scopul sa sperie clientii, dar deja lumea l-a citit cat e de frustrat si plin de ura ca nu vreau sa ma intorc la el. Nu pot eu sa ma promovez aici cum trebuie din cauza lui dobre, dar mai sunt si alte situri si forumuri. 

Voi fi in umbra ta peste tot pana spui adevarul..nu sunt frustat pentru ca nu am motiv ,nu vreau sa te intorci la mine atata timp cat te prostituezi ,nu pot sa te urasc ..

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Voi fi in umbra ta peste tot pana spui adevarul..nu sunt frustat pentru ca nu am motiv ,nu vreau sa te intorci la mine atata timp cat te prostituezi ,nu pot sa te urasc ..

pai nu ma intorc nici acum nici dupa ce o sa imi iau casa. Stai linistit ca nu te deranjez. 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

o sa imi iau casa si o sa mori de oftica...tu esti invidios si pe o masina, dar pe o casa? hai latra in continuare, nu te mai deranjez din latrat. 

Nu pot sa fiu invidios pe o masina de 1000 de euro luata cu bani imprumutati ,vreau sa iti iei casa si de aceea ne-am certat acum doi ani si am spus pas ,,pentru ca am vazut ca nu   vrei sa iti atingi scopul si ai alte prioritati.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Voi fi in umbra ta peste tot pana spui adevarul..nu sunt frustat pentru ca nu am motiv ,nu vreau sa te intorci la mine atata timp cat te prostituezi ,nu pot sa te urasc ..

de ce??? ce castigi din asta??...pe ea inapoi nu..asta e clar

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre daca tu ai spus pas..ce ai cu ea aici de impartit?..vezi?..devii incredibil...de necredibil. in tot cazul spalarea rufelor in public nu e o optiune

Repet ,nu suport minciuna ..Cand am vazut ca a negat faptul ca  a scris acele injuraturi la adresa pisicului si membrilor sau alte lucruri am decis sa scriu aici ..

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre daca tu ai spus pas..ce ai cu ea aici de impartit?..vezi?..devii incredibil...de necredibil. in tot cazul spalarea rufelor in public nu e o optiune

Nu am nimic de impartit cu nimeni ,multi imi poarta de grija dar ei sunt praf si cu neveste si copii pe acasa ..aici se dau cocosi si fac pe interesantii ..am incercat sa raspund la toti in aceeasi maniera 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre daca tu ai spus pas..ce ai cu ea aici de impartit?..vezi?..devii incredibil...de necredibil. in tot cazul spalarea rufelor in public nu e o optiune

Te propun arbitru la discutia mea fata in fata cu aceasta doamna ,,nu o sa accepte pentru ca stie adevarul si este lasa .Aici am posibilitatea sa arat niste aspecte si consider ca domnii trebuie sa fie informati .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te propun arbitru la discutia mea fata in fata cu aceasta doamna ,,nu o sa accepte pentru ca stie adevarul si este lasa .Aici am posibilitatea sa arat niste aspecte si consider ca domnii trebuie sa fie informati .

NU NE INTERESEAZĂ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Te propun arbitru la discutia mea fata in fata cu aceasta doamna ,,nu o sa accepte pentru ca stie adevarul si este lasa .Aici am posibilitatea sa arat niste aspecte si consider ca domnii trebuie sa fie informati .

 

pune-o pe secretara premiu :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...