Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce tare e scena asta cand iese Joker din spital si explodeaza tot in spatele lui iar el rade ca descreieratul :)))

cam seamana cu 15 si 16 din carti de aici :laugh2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

:laugh2  :laugh2  :laugh2 PENIBILI ..CONTINUAȚI ..FELICITĂRI LORENA PENTRU NOUL IUBIT DAR IAR MINȚI GRAV ..acesta nu există (DACĂ  exista puneam eu poze cu el și dacă exista nu știa ce faci ) Vă las în lumea voastră mizerabilă așa cum am promis. Stau doar în umbra ta aici și pe facebook până vei pune mâinile pe piept real ,sănătate și mulți bani !!!     THE  END   :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

:laugh2  :laugh2  :laugh2 PENIBILI ..CONTINUAȚI ..FELICITĂRI LORENA PENTRU NOUL IUBIT DAR IAR MINȚI GRAV ..acesta nu există (DACĂ  exista puneam eu poze cu el și dacă exista nu știa ce faci ) Vă las în lumea voastră mizerabilă așa cum am promis. Stau doar în umbra ta aici și pe facebook până vei pune mâinile pe piept real ,sănătate și mulți bani !!!     THE  END   :iagree

ai aparut amaratule? Chiar ne era dor mie și membrilor acestui forum sa ne batem joc de tine. Dacă ne dai ocazia.. .Ce sa iti facem?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

:laugh2  :laugh2  :laugh2 PENIBILI ..CONTINUAȚI ..FELICITĂRI LORENA PENTRU NOUL IUBIT DAR IAR MINȚI GRAV ..acesta nu există (DACĂ  exista puneam eu poze cu el și dacă exista nu știa ce faci ) Vă las în lumea voastră mizerabilă așa cum am promis. Stau doar în umbra ta aici și pe facebook până vei pune mâinile pe piept real ,sănătate și mulți bani !!!     THE  END   :iagree

 

 

ai aparut amaratule? Chiar ne era dor mie și membrilor acestui forum sa ne batem joc de tine. Dacă ne dai ocazia.. .Ce sa iti facem?

 

va rog sa muriti amandoi.

pe bune, de data asta.

multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Dobre, de unde morti sa pui tu poze cu mine si iubitul meu? Credeam ca te.ai vindecat de schizofrenie dar vad ca boala se agravează bai baiatule. Nu te mai vindeci nici nu medicamente din America. Singurul tau leac e groapa la 2 metri sub pamant. A...am uitat sa te anunt, asa ca sa iti crape pipota in tine...iar fac neprotejat dar la 400 ora, fără anal. Off lighioana mica si urat mirositoare, nu iti trece dragostea de mine, stiu....sunt de neuitat...

Link spre comentariu

Dobre, de unde morti sa pui tu poze cu mine si iubitul meu? Credeam ca te.ai vindecat de schizofrenie dar vad ca boala se agravează bai baiatule. Nu te mai vindeci nici nu medicamente din America. Singurul tau leac e groapa la 2 metri sub pamant. A...am uitat sa te anunt, asa ca sa iti crape pipota in tine...iar fac neprotejat dar la 400 ora, fără anal. Off lighioana mica si urat mirositoare, nu iti trece dragostea de mine, stiu....sunt de neuitat...

Si Dobre face neprotejat cu negrul chirias.Nu-l oftici cu asta

  • Like 1
Link spre comentariu

asta am postat eu...atata stiti sa jigniți, sa judecati fără să aveți vreun drept. Care e domn in adevăratul sens al cuvântului vine plătește fute si nu-l intereseaza ca-si imbolnaveste nevasta sau iubita. Nu sta sa rada de mine si de Dobre pe forum . Dar asa e cand nu-ti place riscul.Futi numai protejat si nu vii la mine ca sa stai cu morcovul in cur de frica bts-urilor. Frustrarea și invidia sunt maxime.

Adevarat!

Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca au iertat-o aia de care s-a ascuns si a facut pe moarta, prea e plina de aroganta si tupeu.

Probabil de acolo si-a luat si textele astea. Au pus-o sa mearga in 4 labe, sa ia niste stoace in gura, o fi facut si plata cat de cat la baieti.

Dobre era pestisor de acvariu. Dar mai dai si de rechini.

  • Like 12
  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dobre era pestisor de acvariu. Dar mai dai si de rechini.

E invatata si cu rechinii , sa decarteze .

Unul si-a facut un spert de casa pe fundul ei in vremurile bune , demult apuse  ....stie ea cine :laugh2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu

Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Plus ca-i da si lu' gura lu'  Adina sa manance cate ceva  ...ca doar nu-i pune coarne  degeaba 

 

Asa e ea mai darnica din fire. De ce crezi ca a prins-o varsta de aproape 40 de ani  tot cu chirie ?

  • Like 11
  • Minus 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...