Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca erati asa piese, nu era nevoie de atata vorbarie aiurea si atata drama.

Ce sa faci, e concurenta mare in domeniul asta. Apar tot felul de pustoaice cu carnea tare pe ele, tate si gaoaze misto, ba chiar frumoase la fata.

Ce sa faca o batrana aflata intr-o situatie la limita? Se mai cearta cu Dobre, mai pune o poza, mai injura clientii care nu vor sa vina sa dea bani. Blesteme sa le moara la intrare cand se duc la alea mai tinere.

Plm... dacă tot nu au recenzii, se laudă singure, bombele biologice!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Daca erati asa piese, nu era nevoie de atata vorbarie aiurea si atata drama.

Ce sa faci, e concurenta mare in domeniul asta. Apar tot felul de pustoaice cu carnea tare pe ele, tate si gaoaze misto, ba chiar frumoase la fata.

Ce sa faca o batrana aflata intr-o situatie la limita? Se mai cearta cu Dobre, mai pune o poza, mai injura clientii care nu vor sa vina sa dea bani. Blesteme sa le moara la intrare cand se duc la alea mai tinere.

D-aia imi plac femeile tinere. Majoritatea femeilor se acresc rau de tot dupa 30 de ani si devin vesnic nemultumite. Daca sunt ca voi, adica in loc de educatie aveti doar ceva scoala a vietii, nu prea e bine.

la 39 de ani sunt in floarea varstei. Mă simt ca la 18. Imi fierbe sângele în lindic si arat mai bine ca multe altele de 20 de ani pe care le uita dumnezeu la mc donalds. Si nici in cur nu ma doare de parerea nimănui
Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plm... dacă tot nu au recenzii, se laudă singure, bombele biologice!

E saracie mare.

Lorena oricum ne arata ca traieste pe picior mare prin niste poze de la Therme.

Si da ora exacta la smecherie prin oras pentru ca are contract cu o firma de paza.

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la 39 de ani sunt in floarea varstei. Mă simt ca la 18. Imi fierbe sângele în lindic si arat mai bine ca multe altele de 20 de ani pe care le uita dumnezeu la mc donalds. Si nici in cur nu ma doare de parerea nimănui

Esti cam nervoasa, tanti.

Ai 18 ani ca o masina d-aia proaspat adusa din Nemtia si pusa pe Autovit.

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

suntem aici pt ca avem dreptul la replica ..mai ales la ce calomnii se vehiculeaza pe aici e si norMal sa venim cu ...scutul antiracheta de la DEVESELU

Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu traiesc din recenzii..recenziile nu platesc facturi...ma sterg cu ele undeva...si...lorena la fel

Chiar asa? Pai asta inseamna ca va pisati pe clienti. Ntz, ntz, ntz. Ce urat! Nu ma asteptam.
  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 10787
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

suntem aici pt ca avem dreptul la replica ..mai ales la ce calomnii se vehiculeaza pew aici e si noral sa venim cu ...scutul antiracheta de la DEVESELU

La cat de bomba biologica esti, tu esti ca o arma de distrugere in masa. Scutul de la Deveselu e pistol cu apa fata de tine.
  • Like 11
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La cat de bomba biologica esti, tu esti ca o arma de distrugere in masa. Scutul de la Deveselu e pistol cu apa fata de tine.

ASTA E O CALOMNIE FARA DOVEZI

Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

suntem aici pt ca avem dreptul la replica ..mai ales la ce calomnii se vehiculeaza pew aici e si noral sa venim cu ...scutul antiracheta de la DEVESELU

Ce e calomnie, panaramo? Că tu și distrusa ailaltă faceți normal și anal neprotejat? Doar disperarea vă poate aduce aici! Disperarea și inconștiența.  Niciun on normal la cap, nu poate vizita. Făceai spume si negai, cand nu cu mult timp în urmă  Dobre spunea asta, dar așa cum e el, aici a avut dreptate. 

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Ce e calomnie, panaramo? Că tu și distrusa ailaltă faceți normal și anal neprotejat? Doar disperarea vă poate aduce aici! Disperarea și inconștiența.  Niciun on normal la cap, nu poate vizita. Făceai spume si negai, cand nu cu mult timp în urmă  Dobre spunea asta, dar așa cum e el, aici a avut dreptate.

 

atunci nu făceam. Acum fac. Si care e problema ca fac eu neprotejat? Daca vreun client care vine la mine face totul protejat de ce l.ar interesa ce fac eu cu altii?....
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

atunci nu făceam. Acum fac. Si care e problema ca fac eu neprotejat? Daca vreun client care vine la mine face totul protejat de ce l.ar interesa ce fac eu cu altii?....

Marmota ce zicea?

Concluzia: sunteți amândouă de evitat. 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pisicuts...tu ce zici? Sunt pt top sau pt ..de evitat..? Pisicuts are ultimul cuvânt ca e zeul suprem.

Cu puțin timp în urmă, îl făceai în toate felurile. Așa panaramă ... 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

si...nu sunt manelista,din pacate sunt " deep-dark-progressive-trance-house-ista" :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Tot o muzica comerciala pina la extrem.

Iar titulatura de progressive are legatura cu rockul autentic promovat de Pink Floyd , King Crimson , Focus , Genesis , Emerson , Lake & Palmer etc.

Nu cu spanacurile promovate astazi pina la saturatie zi si noapte.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...