Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Atunci ce cauti pe Nimfomane.com?

nimic. Nu caut pe nimeni si nimic. Doar i.am raspuns unui membru care m.a intrebat unde ma promovez si daca mai activez. Pe alte forumuri si situri unde nu se practica mancatoria, recenziile false, calomniile fara dovezi. Aici pe nimfomane.com asta se practica si adevaratii clienti sunt indusi in eroare. Ai inteles acum?

post-243789-0-27118700-1508415307_thumb.jpg

post-243789-0-16578300-1508415324_thumb.jpg

post-243789-0-73930900-1508415333_thumb.jpg

post-243789-0-21941600-1508415341_thumb.jpg

post-243789-0-77805000-1508415371_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu serios?! Tu vorbesti de calomnie, de mancatorie, de recenzii false etc? Sa ti aduc aminte cum ne ai facut pe toti barbatii care va vizitam cu "ou si cu otet"? Mai ti minte cum povesteai cu lux de amanunte ca noi venim la voi iar nevestele noastre se fut cu altii ca nu suntem buni de nimic? Asta s a intamplat in urma cu aproximativ 1 an cand te ai lasat vreo 2 luni. Hai sa nu o dam in principii si moralitate cand nu i de noi, te rog.si nu ne lua cu minciuna prosta ca nu erai tu ca era dobre sau cainele sau mai stiu eu cine ca nu merge. Incearca sa demonstrezi ca esti matura si cu mintea nu doar cu varsta. Stiu ca nu i mare pierdere dsr pt ce ai spus acolo pe mine unul m ai pierdut de client. Bine mare pierdere nu e. La banii pe care ii luati nu se simt pe minus 200 lei. Oricum eu nu sunt vreun zeu sau mai stiu eu ce am si cucu' mic ca dobre ti as fi facut mai mult rau in opinia ta propabil.asa ca mai usor cu moralitatea cand noi insine nu suntem asa. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu serios?! Tu vorbesti de calomnie, de mancatorie, de recenzii false etc? Sa ti aduc aminte cum ne ai facut pe toti barbatii care va vizitam cu "ou si cu otet"? Mai ti minte cum povesteai cu lux de amanunte ca noi venim la voi iar nevestele noastre se fut cu altii ca nu suntem buni de nimic? Asta s a intamplat in urma cu aproximativ 1 an cand te ai lasat vreo 2 luni. Hai sa nu o dam in principii si moralitate cand nu i de noi, te rog.si nu ne lua cu minciuna prosta ca nu erai tu ca era dobre sau cainele sau mai stiu eu cine ca nu merge. Incearca sa demonstrezi ca esti matura si cu mintea nu doar cu varsta. Stiu ca nu i mare pierdere dsr pt ce ai spus acolo pe mine unul m ai pierdut de client. Bine mare pierdere nu e. La banii pe care ii luati nu se simt pe minus 200 lei. Oricum eu nu sunt vreun zeu sau mai stiu eu ce am si cucu' mic ca dobre ti as fi facut mai mult rau in opinia ta propabil.asa ca mai usor cu moralitatea cand noi insine nu suntem asa. ;)

esti liber sa crezi ce vrei. Dar repet pt ultima oara ca acele jigniri adresate clientilor nu le.am scris eu. Ci dobre. Ok, foarte bine, daca e alegerea ta sa nu mai vii la mine, nu mai veni. Dar eu nu aveam dc sa ii injur pe membrii ca sa imi stric munca ci dobre a facut.o sa mi.o strice. Pt ca asta e scopul lui aici de ciuda ca banii mei nu mai intra in casa lui. M.am plictisit eu de cate ori am specificat lucrul asta. De aceea ma promovez pe alte situri si alte forumuri.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stai un pic ca atunci ai spus destul de clar ca nu o sa mai revii niciodata in viata ta in acest domeniu ca vei ramane casiera la Cora sau unde te ai dus pe 1100 lei net dar in prostitutie numai revi. Ma rog...cuvintele lui dobre cum spui tu desi nu ai cum sa demonstrezi ca el a spus o. Dar in fine sa zicem ca te cred ca el a spus asta. Cu restul jignirilor cum facem? Pe alea sigur le ai spus tu. Ba ca e prost unu ca o are mica, ori ca nu fute bine nu stiu care si exemplele pot continua. Stii ce inseamna discretie? Disctia nu e doar atunci cand vine la tine Basescu sa te futa iar tu discreta fiind nu i faci poze cand ti o trage. E si atunci cand pastrezi detalii despre intalnirea ta cu clientii. Ce intereseaza forumul ca nu stiu ce client o are de 10cm, ca e prost la pat ori ca isi da drumu in 10 min? E strict problema lui. Treaba ta e sa l faci fericit sexual pe parcursul unei ore ori 30 min. Nu vb aici se badarani, needucati, nesimtiti etc. Nu ma refer la clientii cu bun simt care sunt sigur ca va calca pragul. Nu i ok sa i vb tu de rau si sa spui cat de prost e la pat. Noi facem recenzii ca sa stie si altii daca merita sa va viziteze sau nu. Ideea in mare e ca ar trb sa ti respecti mai mult clientii. Iar daca job ul actual nu ti place gaseste altceva. Dar nu ti bate joc de oameni ca nu tot timpul a postat in numele tau dobre.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Oh am ajuns aproape de pagina 1000 o.O !

Mai sunt threaduri asa lungi ?

Sper sa intre si Dobrica sa sarbatoreasca cu noi :) !

 

Si Lorena sincer as venii cu tot sufletul sa-mi dau drumul in gurita ta ... zici ca este conceputa pentru asta dar cam scump 100 RON extra :)

Dincolo era mai ieftin domne !

Link spre comentariu

Nu stai un pic ca atunci ai spus destul de clar ca nu o sa mai revii niciodata in viata ta in acest domeniu ca vei ramane casiera la Cora sau unde te ai dus pe 1100 lei net dar in prostitutie numai revi. Ma rog...cuvintele lui dobre cum spui tu desi nu ai cum sa demonstrezi ca el a spus o. Dar in fine sa zicem ca te cred ca el a spus asta. Cu restul jignirilor cum facem? Pe alea sigur le ai spus tu. Ba ca e prost unu ca o are mica, ori ca nu fute bine nu stiu care si exemplele pot continua. Stii ce inseamna discretie? Disctia nu e doar atunci cand vine la tine Basescu sa te futa iar tu discreta fiind nu i faci poze cand ti o trage. E si atunci cand pastrezi detalii despre intalnirea ta cu clientii. Ce intereseaza forumul ca nu stiu ce client o are de 10cm, ca e prost la pat ori ca isi da drumu in 10 min? E strict problema lui. Treaba ta e sa l faci fericit sexual pe parcursul unei ore ori 30 min. Nu vb aici se badarani, needucati, nesimtiti etc. Nu ma refer la clientii cu bun simt care sunt sigur ca va calca pragul. Nu i ok sa i vb tu de rau si sa spui cat de prost e la pat. Noi facem recenzii ca sa stie si altii daca merita sa va viziteze sau nu. Ideea in mare e ca ar trb sa ti respecti mai mult clientii. Iar daca job ul actual nu ti place gaseste altceva. Dar nu ti bate joc de oameni ca nu tot timpul a postat in numele tau dobre.

repet..esti liber sa crezi ce vrei. Oricum pe forumul asta sunt permise conturi clone care au libertate deplina sa scrie in numele oricui pt a.i strica munca. Dar stai linistit ca dobre cu tot cacatul lui mancat nu a reusit sa imi strice nimic. Din contra, m.a ambitionat sa ma perfectionez ca sa imi mearga din ce in ce mai bine.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...