Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Azi a fost bataie pe tine aparent. Altfel nu inteleg cum de nu ai raspuns... Ti-am dat trei mesaje. Nici macar cu seen nu mi-ai dat dar macar le-ai primit... Mai incercam...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 ore, L.O.R.E.N.A a spus:

Bună dimineața stimați domni. Disponibilă pt programări. Rog a se citi cu atenție semnătura...program, servicii și prețuri. Vă pup și vă aștept 🥰😘

☝️😍

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 minute, disolubil a spus:

Sper sa pot avea tratamentul si  sa nu am block (539).

Multumesc

Cine nu are POZĂ de profil pe watsapp...va avea block. Nu peisaje, mașini, căței, pisici...Ci poze cu fața...Cum voi știți la cine veniți....și eu am dreptul să văd cui deschid ușa...Sunt foarte selectivă..Nu primesc pe oricine și mai ales nu primesc puștani. Eu am 46 de ani, primesc doar domni maturi, educați și cu bun simț care au poză de profil pe watsapp...

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Înseamnă că trebuie să-mi iau gândul de la tine. Nu am poza la wa. Nu știu cum îți dai seama dintr o poza daca sunt educați oamenii. Eu  la tine nu am putut sa vad din poze ca esti educata, doar dupa ce am vazut podcastul ala mi am dat seama ca esti inteligenta. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 minute, brooklin77 a spus:

Înseamnă că trebuie să-mi iau gândul de la tine. Nu am poza la wa. Nu știu cum îți dai seama dintr o poza daca sunt educați oamenii. Eu  la tine nu am putut sa vad din poze ca esti educata, doar dupa ce am vazut podcastul ala mi am dat seama ca esti inteligenta. 

Poți să îmi trimiți o poză cu afișare unică...logic nu????

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 minute, disolubil a spus:

Si am sau nu block? Pot sa revin cu un mesaj?

Multumesc

Vedem noi dacă o să ai block sau nu. Tu trimite poza...Nu am de unde să știu ...Poate ești puștan și ai 20 de ani...și atunci clar vei avea block...Sunt foarte selectivă.!!!!

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, valerica89 a spus:

Salutare, cum se mai prezinta Lorena ca si atitudine si servicii? Spor in toate la fel si tie Lorena!

Vino la mine și ai să vezi cum mă prezint la 46 de ani ..ca aspect, atitudine și servicii...😘😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...