Sari la conținut

Cine-i cel mai fraier Super Premium


brett10

Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0

A reaparut brett...si n-au trecut decat cateva ore de la ultima lui banare.   Pai cat de fraier sa fii,  incat sa-ti faci alt cont cu nickname asemanator celor avute inainte. :slap2  Primul cont se numea brett, al 2 - lea brettt iar acum brett10.  La fel procedeaza pipilica si miskin.  Daca te ducea cat de cat capul, trebuia sa fii mai discret, sa stai mai in umbra.  Dar de fapt ai facut deja aproape 70 de postari in decurs de cateva ore de la inscriere,  pe diverse topice si toate numai comentarii aiurea.  In felul acesta vei fi luat din nou la ochi de catre admin si ceilalti membri iar probabil urmatoarea banare, va veni  inevitabil. :no2  Daca tot iti place numele asta, iti sugerez ca urmatorul cont pe care-l vei face sa-l denumesti brett cel prost.  ;)                                                                                                             PS : fraier nu e cel care-si cumpara cont super premium, ci cel care deschide topice fara noima !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

A reaparut brett...si n-au trecut decat cateva ore de la ultima lui banare.   Pai cat de fraier sa fii,  incat sa-ti faci alt cont cu nickname asemanator celor avute inainte. :slap2  Primul cont se numea brett, al 2 - lea brettt iar acum brett10.  La fel procedeaza pipilica si miskin.  Daca te ducea cat de cat capul, trebuia sa fii mai discret, sa stai mai in umbra.  Dar de fapt ai facut deja aproape 70 de postari in decurs de cateva ore de la inscriere,  pe diverse topice si toate numai comentarii aiurea.  In felul acesta vei fi luat din nou la ochi de catre admin si ceilalti membri iar probabil urmatoarea banare, va veni  inevitabil. :no2  Daca tot iti place numele asta, iti sugerez ca urmatorul cont pe care-l vei face sa-l denumesti brett cel prost.  ;)                                                                                                             PS : fraier nu e cel care-si cumpara cont super premium, ci cel care deschide topice fara noima !!!

Mi se pare un gest de fair-play și demnitate, să-ți asumi identitatea virtuală trecută. Ți se pare corect să fii bălăcărit de un user care se poate lega de postări de-ale tale mai vechi, fapte ori întâmplări, fără să știi de unde să-l "apuci"? Și o spun eu, care, am meciurile mele cu Mîșkin și Pipilică, nici cu Brett, nefiind în cele mai bune relații. E chestie de asumare și verticalitate, totuși.

Ai dreptate, Brett nu face decât să posteze idioțenii pe topicele fetelor, motiv pentru care m-am și contrat cu el, zilele trecute, dar dacă ar înceta, probabil, nu ar mai banat.

  • Like 10
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Contul brett a fost penalizat numai la cererea pizdelor. a doua oara a fost tacanita de kendra, dupa aia a aparut super premium si Bogdanel a cedat presiunii facute de vreo 2 membri super premium.

In ce privete comentariul fanului lui ronaldo, se vede ca nu gandeste. Este irelevant daca adminul baneaza conturile. Ma pot retrage oricand doresc, ani de zile nu am postat mai deloc. Mai mult stiu ca se oftica cei care isi consuma energia strangand nisipul in pumni; cu cat vor sa stranga mai tare cu atat le scapa printre degete.

Sunt glume, mistouri, dar multe in multe postari critic ce este de criticat. De asta, persoanelelor vizate nu le place si vor sa baneze contul.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Contul brett a fost penalizat numai la cererea pizdelor. a doua oara a fost tacanita de kendra, dupa aia a aparut super premium si Bogdanel a cedat presiunii facute de vreo 2 membri super premium.

In ce privete comentariul fanului lui ronaldo, se vede ca nu gandeste. Este irelevant daca adminul baneaza conturile. Ma pot retrage oricand doresc, ani de zile nu am postat mai deloc. Mai mult stiu ca se oftica cei care isi consuma energia strangand nisipul in pumni; cu cat vor sa stranga mai tare cu atat le scapa printre degete.

Sunt glume, mistouri, dar multe in multe postari critic ce este de criticat. De asta, persoanelelor vizate nu le place si vor sa baneze contul.

 

Nu mai plange, prostanacule! Nu ne intereseaza.

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

profesore tantalau, nu fi invidios pe altii care castiga mai bine decat tine

Crezi că el câștigă ceva? Poate doar, alocația de handicapat!

 

Contul brett a fost penalizat numai la cererea pizdelor. a doua oara a fost tacanita de kendra, dupa aia a aparut super premium si Bogdanel a cedat presiunii facute de vreo 2 membri super premium.

In ce privete comentariul fanului lui ronaldo, se vede ca nu gandeste. Este irelevant daca adminul baneaza conturile. Ma pot retrage oricand doresc, ani de zile nu am postat mai deloc. Mai mult stiu ca se oftica cei care isi consuma energia strangand nisipul in pumni; cu cat vor sa stranga mai tare cu atat le scapa printre degete.

Sunt glume, mistouri, dar multe in multe postari critic ce este de criticat. De asta, persoanelelor vizate nu le place si vor sa baneze contul.

Nu Brett, știi că am mai avut discuția asta! Cele mai multe postări pe topicele fetelor, sunt puerile, ca să folosesc un eufemism. Le încarcă și mai mult cu off-topic. 

Link spre comentariu

Contul brett a fost penalizat numai la cererea pizdelor. a doua oara a fost tacanita de kendra, dupa aia a aparut super premium si Bogdanel a cedat presiunii facute de vreo 2 membri super premium.

In ce privete comentariul fanului lui ronaldo, se vede ca nu gandeste. Este irelevant daca adminul baneaza conturile. Ma pot retrage oricand doresc, ani de zile nu am postat mai deloc. Mai mult stiu ca se oftica cei care isi consuma energia strangand nisipul in pumni; cu cat vor sa stranga mai tare cu atat le scapa printre degete.

Sunt glume, mistouri, dar multe in multe postari critic ce este de criticat. De asta, persoanelelor vizate nu le place si vor sa baneze contul.

 

     In viziunea ta toate femeile sunt nebune. Sigur nu este la tine problema ?

 

    Postari mai anemice si mai fara noima ca ale tale, nu am mai vazut la nimeni.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...