Sari la conținut

@Nu Mai Spune


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cine l-a banat pe numai spune????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????           

DMX l-a banat pe sugatorul de pule .Vanatorul a pierdut un cont am plans alaturi de el.Un moment de reculegere pentru muist.

Cand te gandesti ca a fost asa un om de bun :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2 Oare de ce de ce cei mai buni pleaca intotdeauna??????

 

PSThe deciever frate ete cadoul meu de revenire pentru tine.

https://i.imgur.com/NQijlE0.gif

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Unii sunt prudenți/temători și nu intră în discuții care pot degenera în conflicte. Sunt multe cazuri, când useri absolut cuminți, au fost luați la pulă de unii. Alții, doar parazitează forumul, culegând doar informații. 

 

Eu nu ma bag la scandaluri, ca nu-i genul meu. Plus, intentia mea era sa intru pe aici ca sa mai fut ceva din cand in cand. Dar s-a ajuns doar la futaiuri virtuale cu strigaturi si scandaluri. Not my kind of fun... :no2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu nu ma bag la scandaluri, ca nu-i genul meu. Plus, intentia mea era sa intru pe aici ca sa mai fut ceva din cand in cand. Dar s-a ajuns doar la futaiuri virtuale cu strigaturi si scandaluri. Not my kind of fun... :no2

 

Nimeni nu vrea asa ceva,dar lor le place.Asta e lumea in care traim :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Cine l-a banat pe numai spune????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????           

DMX l-a banat pe sugatorul de pule .Vanatorul a pierdut un cont am plans alaturi de el.Un moment de reculegere pentru muist.

Cand te gandesti ca a fost asa un om de bun :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2 Oare de ce de ce cei mai buni pleaca intotdeauna??????

 

PSThe deciever frate ete cadoul meu de revenire pentru tine.

 

Bai, lache flausat, vrei sa spui ca muistul @giacomo Casanova e clona ta?

Tre' sa te simti cam inutil si frustrat, dupa ce ti-ai cheltuit banii de sandwich-uri de benzinarie pentru conturi SP, ai pierdut si timp - in care puteai sa-ti faci si tu o laba, sa te mai calmezi, iar eu m-am intors imediat. Cooperativa Munca In Zadar scrie pe tine, ciorex.

 

NU VORBI MULT CA FACI POSTARI.....si te racesti da te dracu.Prinzi gripa si mori din nou futut ti cascheta de retardat  =))

 

N-apuci tu ziua cand fac eu suficiente postari pentru a fi banat. Pana atunci, insa, o sa-ti indes pula-n gat ori de cate ori de prind. Iar ca bonus o sa-ti trag si niste suturi in curul tau de cioara.

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Bai, lache flausat, vrei sa spui ca muistul @giacomo Casanova e clona ta?

Tre' sa te simti cam inutil si frustrat, dupa ce ti-ai cheltuit banii de sandwich-uri de benzinarie pentru conturi SP, ai pierdut si timp - in care puteai sa-ti faci si tu o laba, sa te mai calmezi, iar eu m-am intors imediat. Cooperativa Munca In Zadar scrie pe tine, ciorex.

 

N-apuci tu ziua cand fac eu suficiente postari pentru a fi banat. Pana atunci, insa, o sa-ti indes pula-n gat ori de cate ori de prind. Iar ca bonus o sa-ti trag si niste suturi in curul tau de cioara.

I-ai zis-o la fraier.

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu

 

 

 

N-apuci tu ziua cand fac eu suficiente postari pentru a fi banat. Pana atunci, insa, o sa-ti indes pula-n gat ori de cate ori de prind. Iar ca bonus o sa-ti trag si niste suturi in curul tau de cioara.

Te ai intors futu te in gura de retardat dar vezi tu ai mai si plecat .Adica mantelegi....................ai mai si plecat =))

Esti atat de tampit incat cazi in burta poponar muist.Mi-a zis ma ta de acolo stiu ca esti poponar.Oi fi eu tigan da ia vezi am o intrebare pentru tine.Stii cine te a banat pe tine?

 

DMX  DMX  te-a banat pe tine pizda !!!!   =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

  • Like 17
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:CTFG?
  • Oras:CTFG?

Ti am mai zis fricosule cand imi scrii da cu citat.N am crezut ca esti atat de retardat sa nu pricepi pisama s pe mormantu lu ma ta.Dar na lucram cu materialu clientului.

 

Tu cine dracu mai ești, împuțitule? Te-au lăsat aștia fără medicamente, ești retardat, nefutut, ce-n pizda ma-tii de tot înfoi pe-aici?

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...