Sari la conținut

Ștefania 0769957743


Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am trecut si eu in vizita pe la Ștefania și ca bun contributor ce sunt (și modest) las impresiile mele.

La primul contact fata era cam timidă, dar pe de altă parte fel sunt și eu, așa că nu mă pot plânge. Dar în rest este deschisă, comunicativă, foarte ok. De asemenea dacă sunteți fani latino merită vizitată pentru că genul asta de muzică pune. Acum la note.

 

Locul acțiunii: 9/10 - un apartament spațios, primitor, cadru romantic foarte aproape de Piața Alba Iulia. Nu este grozav dotat, nu are decât gel de duș pentru femei (plecați de acolo mirosind a levănțică), nu are cuier, dar astea sunt detalii care nu încurcă.

Fizic: 9/10 - aici sunt subiectiv, dar arată ca în poze și asta e important pentru că după asta te orientezi. Oricum la corp arată foarte bine, are puțină burtă, dar pun pariu că oricum o să o puneți să stea mai mult cu spatele (din motive care se văd în poze).

Atitudine: 9/10 - după ce vă obișnuiți unul cu altul este foarte ok.

GFE: 10/10 -  sărută bine, are răbdare, se comportă natural, nu am nimic de reproșat.

Oral: 10/10 - face un oral foarte bun cu atenție la zonele din jur. Fără DT, pt cine este interesat, eu nu.

Normal: 10/10 -  se implică , cooperează. Acceptă orice poziție (din ce mi-a trecut mie prin cap cel puțin). Dacă o pui deasupra (sau să facă ea ceva) se mișcă bine, dar oboșește destul de repede. Cum nu e proba la sport nu depunctez pt. asta.

Anal: 10/10 - cel mai bun anal de care am avut parte până acum plus că rezistă, la prima finalizare cred că au fost 20 min de anal în continuu până am terminat. Sunt impresionat.

 

Halal 250/h, eu am stat 2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...