Sari la conținut

Pizdoiule !


marta m

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Asociatia pentru protectia animalelor, anunta :

 

un batran papagal  gay si-a transferat inainte de moarte ,mintea de papagal,intr-un batran user al forumului, cu care a fost compatibil mental,acum userul acesta  repeta compulsiv singurul cuvant invatat de papagal,pe toate topicele ;,,PIZDOIULE,, stricandu-i  batranului user imaginea de guru intelept ,

 

 Asociatia pentru protectia animalelor recomanda sa folositi cu incredere metoda cu sarea presarata pe coada pasarii ,ca sa-l eliberati pe bietul  om ,care nu mai  poate  controla  singur papagalul  

 

  • Like 6
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Marta, intri într-un război din care vei ieși șifonată. Mai șifonată, decât erai până acum. Vezi-ți de masajele și labele tale și fii mulțumită că topicul tău este curat.

  • Like 10
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Marta, intri într-un război din care vei ieși șifonată. Mai șifonată, decât erai până acum. Vezi-ți de masajele și labele tale și fii mulțumită că topicul tău este curat.

 

AMENITI, INSINUEZI CA IMI VEI POLUA  TOPICUL????????

AUD  ????????????

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu

Trecand peste faptul ca am jignit eronat o multime de useri, pe care i-am considerat drept lacheii lui picon, cand de fapt el este cel care le-a adulmecat anusurile, cautandu-le aprecierea si recunoasterea, furandu-le replicile, nu pot decat sa fiu amuzat, cand un barbat, batut in propria casa de o femeie, il numeste pe alt barbat ''pizdoi''.

 

Umor involuntar.

 

Picoane, zau, de fiecare data, cand intru pe aici, si asta de 3 ani, nu a fost lasata zi de la Dumnezeu, in care sa nu injuri.

Pe unii ii transforma forumul, sunt intr-un fel atrasi in jocul asta perpetuu de invective, insa doar tu ai ramas neclintit.

Tu asa esti in realitate.

 

Trist de tot.Bine, totusi, ca tu esti fericit.

 

Tu nu esti un pizdoi.Tu esti pizdicon.

Link spre comentariu
  • Oras:CTFG?
  • Oras:CTFG?

Marta, intri într-un război din care vei ieși șifonată. Mai șifonată, decât erai până acum. Vezi-ți de masajele și labele tale și fii mulțumită că topicul tău este curat.

 

Ce faci, slinosule, ai început să ameninți iarăși femeile? Păi să nu ne bagam noi pula-n sufletul tău de țărănoi împuțit si divorțat? Bețiv nenorocit, umbli mereu cu straponul înfipt în cur și-i tot înjuri și ameninți pe toți care nu-ți aplaudă schimonoselile si grobianismele. Până dai tu de unul care nu știe de gluma și belești pula.

E ok dacă pipilică vrea să se cace pe mă-ta și pe tac-tu?

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nici o problemă, rumegă în continuare.

Toate bune!

Atunci, vezi-ți de treabă și nu te lua gură-n pulă cu mine!

Toate bune și ție!

AMENITI, INSINUEZI CA IMI VEI POLUA  TOPICUL????????

AUD  ????????????

Nu, dar mi-ai dat o idee.
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Trecand peste faptul ca am jignit eronat o multime de useri, pe care i-am considerat drept lacheii lui picon, cand de fapt el este cel care le-a adulmecat anusurile, cautandu-le aprecierea si recunoasterea, furandu-le replicile, nu pot decat sa fiu amuzat, cand un barbat, batut in propria casa de o femeie, il numeste pe alt barbat ''pizdoi''.

 

Umor involuntar.

 

Picoane, zau, de fiecare data, cand intru pe aici, si asta de 3 ani, nu a fost lasata zi de la Dumnezeu, in care sa nu injuri.

Pe unii ii transforma forumul, sunt intr-un fel atrasi in jocul asta perpetuu de invective, insa doar tu ai ramas neclintit.

Tu asa esti in realitate.

 

Trist de tot.Bine, totusi, ca tu esti fericit.

 

Tu nu esti un pizdoi.Tu esti pizdicon.

Îmi lipseau mârlaniile tale! Îmi dovedeau că ești viu.

#scapete

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce faci, slinosule, ai început să ameninți iarăși femeile? Păi să nu ne bagam noi pula-n sufletul tău de țărănoi împuțit si divorțat? Bețiv nenorocit, umbli mereu cu straponul înfipt în cur și-i tot înjuri și ameninți pe toți care nu-ți aplaudă schimonoselile si grobianismele. Până dai tu de unul care nu știe de gluma și belești pula.

E ok dacă pipilică vrea să se cace pe mă-ta și pe tac-tu?

...
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Indurare pentru picon ! Indurare pentru un batranel senil, sarac si ipotent . Forumul si dildoul ( pentru propriul gaoz) e tot ce mai are. Nici macar fetele mai vechi nu-l mai platesc pentru relatari pozitive . Ce trist !

... zise apărătorul proxenetilor!

lui @picon i-au gresit fatza la nashtere, asta e cea potrivita pentru el :laugh2 :laugh2

O clonă jegoasă, fără coaie, asta ești, băi...oarecare!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...