Sari la conținut

Pizdoiule !


marta m

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Trecand peste faptul ca am jignit eronat o multime de useri, pe care i-am considerat drept lacheii lui picon

 

 

https://i.imgur.com/F3AeR5y.gif

 

Parinte,bag-o si p-asta la Spovedanie.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:la curve
  • Oras:la curve

Eu sunt Picon. Tu cine p.m. ești?

Știu: nu contează. Așa e, nu contezi!

Marș!

Picon e sinonom cu căcat,grobian, slinos, chelios, parşiv, mârlan, mojic, grețos, scârbos, cufurit, second-hand, vin de paie, singur, ipocrit, vanitos, arțăgos, impulsiv, libidinos, băutură ieftină.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Picon e sinonom cu căcat,grobian, slinos, chelios, parşiv, mârlan, mojic, grețos, scârbos, cufurit, second-hand, vin de paie, singur, ipocrit, vanitos, arțăgos, impulsiv, libidinos, băutură ieftină.

 

Ba,n-ai auzit ce-a zis Rozica?

Nu mai folosi cuvinte d-astea! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Drewsky e sinonom cu căcat,grobian, slinos, chelios, parşiv, mârlan, mojic, grețos, scârbos, cufurit, second-hand, vin de paie, singur, ipocrit, vanitos, arțăgos, impulsiv, libidinos, băutură ieftină.

Link spre comentariu

... zise apărătorul proxenetilor!

O clonă jegoasă, fără coaie, asta ești, băi...oarecare!

Esti KO  ! Nici in visele cele mai negre nu ti se infatisau asemenea scene. Tu, marele picon, regele jegurilor penale, imparatul off-topicurilor sa ajungi de rasul tuturor userilor ? Mi-e mila de tine ! Iti promit c-o sa te menajez chiar daca ramai in canal. Aurolacule !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti KO  ! Nici in visele cele mai negre nu ti se infatisau asemenea scene. Tu, marele picon, regele jegurilor penale, imparatul off-topicurilor sa ajungi de rasul tuturor userilor ? Mi-e mila de tine ! Iti promit c-o sa te menajez chiar daca ramai in canal. Aurolacule !

Băi idiotule, ție chiar nu merită să-ți răspund. Apărătorul proxenetilor moldoveni!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Picon e sinonom cu căcat,grobian, slinos, chelios, parşiv, mârlan, mojic, grețos, scârbos, cufurit, second-hand, vin de paie, singur, ipocrit, vanitos, arțăgos, impulsiv, libidinos, băutură ieftină.

 

...analfabet, tălîmb...

 

dovada e aici:

http://nimfomane.com/forum/topic/96928-c%C3%AEnd-te-faultezi-singur/

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce faci, slinosule, ai început să ameninți iarăși femeile? Păi să nu ne bagam noi pula-n sufletul tău de țărănoi împuțit si divorțat? Bețiv nenorocit, umbli mereu cu straponul înfipt în cur și-i tot înjuri și ameninți pe toți care nu-ți aplaudă schimonoselile si grobianismele. Până dai tu de unul care nu știe de gluma și belești pula.

E ok dacă pipilică vrea să se cace pe mă-ta și pe tac-tu?

Nu mai latrati din spatele Sfantului Parinte,fiti barbati in PLM.

  • Like 12
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Marta, intri într-un război din care vei ieși șifonată. Mai șifonată, decât erai până acum. Vezi-ți de masajele și labele tale și fii mulțumită că topicul tău este curat.

 

:laugh2

 

Ai intrat intr-un razboi, Picoane, din care ai iesit cu anusul cam sifonat!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Cate reactii...  :laugh2

Meriti inca un UL pentru trafic!  :laugh2

 

Peseu: Asta chiar a sunat ca o amenintare. ;)

post-109659-0-49860500-1505379485_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ai intrat intr-un razboi, Picoane, din care ai iesit cu anusul cam sifonat!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Cate reactii...  :laugh2

Meriti inca un UL pentru trafic!  :laugh2

 

Peseu: Asta chiar a sunat ca o amenintare. ;)

 

anusul lui e arma de  lupta, pe acolo  ,,besi ma,,, d `aia il trateaza cu strapoane, cu cat anusul mai dilatat, cu atatt  ,,besi ma ,, e mai cu forta  ,dusmanii asfixiati mai rapid si mai eficient

 ps la poza-mizeriile se tin in pampersi :laugh2

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...