Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

 Ajungi, te asezi la o masa, consumi ceva, te uiti in jur, vezi ca exista si 2, 3..."profesioniste" , alegi, faci un semn discret.... intri in vorba cateva minute, te decizi, plecati la locatie ( a ta/a ei)....dupa actiune o aduci inapoi.

Exista asa ceva in Constanta ( terasa/bar/etc), IN TIMPUL ZILEI??

Ahhh, ma scuzati...abia acum mi-am dat seama ca am tastat fara sa ma trezesc din vis... :hihat

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 Ajungi, te asezi la o masa, consumi ceva, te uiti in jur, vezi ca exista si 2, 3..."profesioniste" , alegi, faci un semn discret.... intri in vorba cateva minute, te decizi, plecati la locatie ( a ta/a ei)....dupa actiune o aduci inapoi.

Exista asa ceva in Constanta ( terasa/bar/etc), IN TIMPUL ZILEI??

Ahhh, ma scuzati...abia acum mi-am dat seama ca am tastat fara sa ma trezesc din vis... :hihat

 

este si asta o chesti  interesanta.Ar fi o alternativa cu bun gust ,la centuriste(multe de pe aici(Medgidia),forum,  au rupt centurilprin Europa,acum vreo 8-10ani,si acum nu mai recunosc.--scuzati paranteza.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mi-ar place

 

 Ajungi, te asezi la o masa, consumi ceva, te uiti in jur, vezi ca exista si 2, 3..."profesioniste" , alegi, faci un semn discret.... intri in vorba cateva minute, te decizi, plecati la locatie ( a ta/a ei)....dupa actiune o aduci inapoi.

Exista asa ceva in Constanta ( terasa/bar/etc), IN TIMPUL ZILEI??

Ahhh, ma scuzati...abia acum mi-am dat seama ca am tastat fara sa ma trezesc din vis... :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

acum o intrebare proasta, unde te duci cu ele inca nu am oprit pentru nici una :blushing2 , si ce amenda te asteapta daca te prinde politia :pope ???

 

cel de langa fostul obor,de fapt acum sunt 2 brunete,una cu coc si blugi taiati si cealalta intr-o geaca sta jos

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nisio curva cu tona no sati deie vriodata âncarcatura di adrenalina cari o primesti dila o centurista !!! Habar nai ci iecscitant ie sa ti uiti constant an oglinda retrovizoare cu mindra an poala...sau sa viezi un curcubieu di girofar si sati anticipiezi iegsplicatiili.

 

Cia moi tati muii ie aia cu Pepsi la 2 litri. Cini stii cunoasti !!! :))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

explicatii te rog!!!

 

Nisio curva cu tona no sati deie vriodata âncarcatura di adrenalina cari o primesti dila o centurista !!! Habar nai ci iecscitant ie sa ti uiti constant an oglinda retrovizoare cu mindra an poala...sau sa viezi un curcubieu di girofar si sati anticipiezi iegsplicatiili.

Cia moi tati muii ie aia cu Pepsi la 2 litri. Cini stii cunoasti !!! :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

explicatii te rog!!!

Mah flacau...

 

Cind ti dusi la doctor cati curji instalatia...dila curve...iexplicatia ie gratis ?

Cind ti dusi la contabil ca iejti insolvent ca oi cheltuit bani pi curve...ie moka ?

Cind ti dusi la avocat ca ti lasa nivasta dila banii pi curve...iexplicatiia ie pro bono ?

 

Ci ti fasi sa crezi ca io dau iexplicati gratuit ???

 

Dak tu pin la varsta asta nu sti cum ie cu Pepsi, muia si centura...poi oi trait dijaba !

 

:)))))))))))))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Amelia, jur ca era sa mor din cauza ta! M-am inecat simultan cu fumul de la tigara si cu o dusca de alcool in timp ce radeam citind ce-ai scris. Acum, cu lacrimile aferente in ochi, nu te supara ca incerc sa dau eu explicatia aia, gratis, atat cat ma pricep:

 

Mestere, cand (in locurile in care te astepti sa fie fete la strada) vezi un bidon de plastic pe jumatate plin/gol cu suc ( de obicei Pepsi), sa stii ca e lasat acolo de fata care vrea sa transmita ca e plecata la "una scurta", dar ca revine. Cam ca la Discovery Channel- marcarea teritoriului de "vanatoare"... :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mersi de informatie nu stiam :D deci daca sunt mistocar cumapar un bax de cola golesc sticlele la jumate si le pun la strada sa vad cum se invart masinile pe acolo asteptand mandra de la quickie heheh

 

Amelia, jur ca era sa mor din cauza ta! M-am inecat simultan cu fumul de la tigara si cu o dusca de alcool in timp ce radeam citind ce-ai scris. Acum, cu lacrimile aferente in ochi, nu te supara ca incerc sa dau eu explicatia aia, gratis, atat cat ma pricep:

 

Mestere, cand (in locurile in care te astepti sa fie fete la strada) vezi un bidon de plastic pe jumatate plin/gol cu suc ( de obicei Pepsi), sa stii ca e lasat acolo de fata care vrea sa transmita ca e plecata la "una scurta", dar ca revine. Cam ca la Discovery Channel- marcarea teritoriului de "vanatoare"... :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Interesanta ideea...eu n-am vazut in locuri de-alea mai mult de un recipient.  Ca amuzament, odata am vazut cum un homeless, aflat in trecere printr-o zona de-asta, se opreste, bea o gura, pune sticla la loc si pleaca mai departe  :slap2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

hahaah bun motherfucker

 

Interesanta ideea...eu n-am vazut in locuri de-alea mai mult de un recipient.  Ca amuzament, odata am vazut cum un homeless, aflat in trecere printr-o zona de-asta, se opreste, bea o gura, pune sticla la loc si pleaca mai departe  :slap2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...deci daca sunt mistocar cumapar un bax de cola golesc sticlele la jumate si le pun la strada sa vad cum se invart masinile...

Dak kear vrei sa fasi civa la mijto...fuji acasa...ia o pireche di bluji si taiei cu foarfica sati intre ântre buci...puni doar o sticla di Pepsi pi bordura nu un bax...si stai prin preajma !!!

 

;)

 

The memories will last a lifetime !!!

 

:)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mda vi si tu?

 

Dak kear vrei sa fasi civa la mijto...fuji acasa...ia o pireche di bluji si taiei cu foarfica sati intre ântre buci...puni doar o sticla di Pepsi pi bordura nu un bax...si stai prin preajma !!!

;)

The memories will last a lifetime !!!

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...