Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

dar tu crezi ca eu muncesc ce muncesc din motive caritative??

Da io nu vorbiam di munca munca...ca asa tati lumili o muncit cindva...si osa tat munciasca. Si io am fost stuardesa...da am lasat cariera di zbor pientru centura. Ie muult moi palpitanta treba pi trotoar...si moi inviguratoare...moi alies iarna...ca doar iarna nui ca vara !!!

 

Nimica pi lumea asta nu poa sa fii moi confortabil dicit sati âncalziesti bucili degerati la un foc di cauciuc di tir !!! Tu ai ideie ci gust divin ari Pepsiu cald dila vîlvătaia unui foc di tabara ???

 

:)))))))))))))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Da io nu vorbiam di munca munca...ca asa tati lumili o muncit cindva...si osa tat munciasca. Si io am fost stuardesa...da am lasat cariera di zbor pientru centura. Ie muult moi palpitanta treba pi trotoar...si moi inviguratoare...moi alies iarna...ca doar iarna nui ca vara !!!

 

Nimica pi lumea asta nu poa sa fii moi confortabil dicit sati âncalziesti bucili degerati la un foc di cauciuc di tir !!! Tu ai ideie ci gust divin ari Pepsiu cald dila vîlvătaia unui foc di tabara ???

 

:)))))))))))))

Cred ca memoriile fetelor care s-au incalzit ani in sir asa pe Aurel Vlaicu = adrenalina pura!pentru cititori!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mor de povestirle tale mai vrau!

 

Da io nu vorbiam di munca munca...ca asa tati lumili o muncit cindva...si osa tat munciasca. Si io am fost stuardesa...da am lasat cariera di zbor pientru centura. Ie muult moi palpitanta treba pi trotoar...si moi inviguratoare...moi alies iarna...ca doar iarna nui ca vara !!!

Nimica pi lumea asta nu poa sa fii moi confortabil dicit sati âncalziesti bucili degerati la un foc di cauciuc di tir !!! Tu ai ideie ci gust divin ari Pepsiu cald dila vîlvătaia unui foc di tabara ???

:)))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mor de povestirle tale mai vrau!

Las ca oi sa moi auzi. :)

 

Io is moi mireu plina di 2 lucruri...ân diminietili cand nam tranzit si is constipata...ie full di caca...plin...dara dak am purgatii si numa simt balonata li am cu poviestirili...plin.

 

Io moi mireu am chef si dispozitii buna...cu misi iegscepti. Cind ie perioada aia a luni...si cind is balonata dila acumulari intestinali. Atunsea nui di stat la taclali cu mini ! Tu criezi ca Bugu dijaba âmi zise "Zgripturoaica" !!!

 

:)))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

I dont know pari sa fi tauroaica ca doar oameni din zodia taur vorbesc cu drag si fara problema despre nevoile la WC-eu

Las ca oi sa moi auzi. :)

Io is moi mireu plina di 2 lucruri...ân diminietili cand nam tranzit si is constipata...ie full di caca...plin...dara dak am purgatii si numa simt balonata li am cu poviestirili...plin.

Io moi mireu am chef si dispozitii buna...cu misi iegscepti. Cind ie perioada aia a luni...si cind is balonata dila acumulari intestinali. Atunsea nui di stat la taclali cu mini ! Tu criezi ca Bugu dijaba âmi zise "Zgripturoaica" !!!

:)))))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

I dont know pari sa fi tauroaica ca doar oameni din zodia taur vorbesc cu drag si fara problema despre nevoile la WC-eu

Daaa...ai driptate. Io taur sint si vorbiesc cu drag dispri cacare !!! La pishulica nam probliemi. Thank God...'cause Honey...you have no ideea where it's been !!!

 

:))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Sunt șocat ce am văzut seara aceasta pe centură! La Penny o brunetă refuzase un brăilean dar mai devreme intrase pe bancheta din spate a unui tânăr, iar vis a vis de hotel Nevada o mașină vandalizată cioburi pe asfalt,iar tacâmul să fie complet un energizant pe portbagaj. După câteva minute apăruse și domnișoara dintr-o mașină.... fusese pe treabă.

post-196341-0-57960400-1540851503_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Sunt șocat ce am văzut seara aceasta pe centură! La Penny o brunetă refuzase un brăilean dar mai devreme intrase pe bancheta din spate a unui tânăr, iar vis a vis de hotel Nevada o mașină vandalizată cioburi pe asfalt,iar tacâmul să fie complet un energizant pe portbagaj. După câteva minute apăruse și domnișoara dintr-o mașină.... fusese pe treabă.

 

deci urma ENERGIZANT-COLA-PEPSI era prezent

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Spuneti-mi și mie curve Valu Basarabi găsesc și eu ! Seara după 10 ? In ce zona umbla fetitele

 

Bālanele..(parca ai fi Lolec si Bolec) esti urs? vrei cineva sa iti arnajeze ceva??Sa inteleg ca iti palc nebuniile...perrversule...! Ce vrei mai mult decar dupa bifurcatie spre Siminoc...stg spre Cobadin...sau mergi de pe la Celsi spre MKogalniceanu....Borduriste-traseiste-pasari de noapte ...are balta peste...dar vremea de afara e cam nasoala.Nu inteleg de ce plm iit plac astfel de experiente,can in Cta pe apatament.garsoniera este 100-150 nr sau 150-200-250 ora.Aicisa futi fara firica ca vine politia.,igiena.....

  • Like 6
Link spre comentariu

Mersi frate am sa merg marți cu 3 prieteni , nu este problema frate că mergem cu mașina 🤣 , am sa caut sa vad după 10 la Basarabi daca găsim ceva ! Mie îmi place aventura frate în pădure sunt mai băștinaș 🤣, și cu apartamentul nu îmi mai trebuie am primit destule tzepe !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...are balta peste...dar vremea de afara e cam nasoala...

Meam adus aminti di o chestii haioasa...

 

:)

 

Iera luna lu ianuariie...citiva ani an urma...frigu dreaq afara...ninsese cu un viscol atit di nasol ca lindicu nu iesea din teaca nisi pientru tati ieuroii lu Tiriac. Foame mari dupe sarbatori...cie zisem noi (io cu o tovarasa di centura)...

 

- Hai fatah sa iesim deseara...ca ajtia sigur ie stati dila Crasun si bolborosieste coailii pi iei !!!

 

Zis si facut. Io cum is moi friguroasa mam blindat. Numa futea tată Sectia 2 nisi dak li ziceam cai moka...case plictiseau pin ma dizbracau. Tovarasa mia...moi fudula...moi fomista...o vinit ân nisti bluji daia taiati prin juru bucilor...si plasa pi craci cu cizme cu tocuri analte sa dea călciîiu pisti zapada macar.

 

Neam plantat noi pi centura cam pila Black Sea. Siam stat...siam stat...siam stat. Triseau masini...da moi multi ierau alea cu plugu la dezapeziri ! Dipi varianta lu Ovidiu...pac...un tir. Fasi dreapta si opresti fix linga noi. Scoati omu capu pi geam si o ia pi dezbracata mia la interogatoriu:

 

- Ia zi dezbracato, cari îi scoru la conbinat ân seara asta ?

- Imi pari rau dar azi ie doar normal la mini...fara conbinat !

- Cum adica, fara clanta ?

- Fara, zise coliega, dar asta pientru siguranta ta !

- Cum adica pintru siguranta mia ?

- Poi io is aci di vro 2 ori...pi canceru asta. Nu vriei sa sti cît imi clănțăne dinti !

 

:))))))))

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...