Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mergi pe varianta, de la maritimo spre mamaia, treci de penny, prima fata care nu e de etnie si are niste tzatze imense, pe partea dreapta, e iza

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator freeway1
Reputație: 0

Este din Năvodari gagica și nu are silicoane :)

S-o fi mutat in Navodari. Acum cativa ani statea in Piata Grivitei.

Si da, nu are silicoane!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

poze cu Yza daca se poate

 

Laurentiu tu aici? Intrebi pentru tine sau pentru varul tau `Relu?

  • Like 2
Link spre comentariu

Mă este o umflata in curba la Mercedes la peco pe partea dreapta , ce pula mea e cu aia a fost un prieten ieri ia dat 50 lei pentru un normal sa dus cu ia în boscheți ia făcut o laba , și când să ii bage in pizda ai dădea la mal avea ii baga in pizda și ia zicea că a intrat nici nu stătea calumea aplecată o futea intre buci capra 😀 cu chiu cu vai seama dat drumul in 20 de minute și aia trăgea de el de 3 ori se ridicase sa plece 🤣 ia zis ăla fami o muie daca nu stai bine aplecată și ia mai cerut încă 50 😂 o umflata sta mereu acolo trebuie sa o știți !

  • Like 1
Link spre comentariu

Mă este o umflata in curba la Mercedes la peco pe partea dreapta , ce pula mea e cu aia a fost un prieten ieri ia dat 50 lei pentru un normal sa dus cu ia în boscheți ia făcut o laba , și când să ii bage in pizda ai dădea la mal abea ii baga in pizda și ia zicea că a intrat nici nu stătea calumea aplecată o futea intre buci capra 😀 cu chiu cu vai se-a dat drumul in 20 de minute și aia trăgea de el de 3 ori se ridicase sa plece 🤣 ia zis ăla fami o muie daca nu stai bine aplecată și ia mai cerut încă 50 😂 o umflata sta mereu acolo trebuie sa o știți ! Numai până la buze la pizda ai ajungea pl la cat de grasa era , și stătea mai mult in picioare nici de cum aplecată capra din ce ne-a spus tovarășul meu 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu am sa inteleg cum de bani tai mergi la o fata care nu iti este pe plac nici macar 80%, in boschetii sa o futi cu risc mare ca in cel mai bun caz sa te muste un caine de pula si asta sa economisesti 50 de lei pentru numar

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

nu am sa inteleg cum de bani tai mergi la o fata care nu iti este pe plac nici macar 80%, in boschetii sa o futi cu risc mare ca in cel mai bun caz sa te muste un caine de pula si asta sa economisesti 50 de lei pentru numar

 

Fiecare cu placerile lui, fiecare face ce vrea cu banii.Nu cred ca este vorba de banutii, probabil este mai incitant pentru el,placerile lui.Ai si tu dreptate in legatura cu,câinii, adaug eu posibilitte amenda de la Politie,sa te vadā  cineva(sa iti recunoasca masina),intervine si igiena.Dar fiecare cu alegerile lui,ncf!

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

yes igiena este pentru mine cel mai mare aspect, pe mine chiar ma si doare in pula daca ma vede vecinii le spun clar ca merg sa ma fut si nevasta imi alege cat o data si fetitele ca sunt ne-norocos cu alegerea, si daca doresc le vizitez cu drag si sotiile lor. iar politia sa imi trimeata amenda spre paraguay hehe. egal nu igiena este un punct fatal, pe urma boschetii (si alegerea boschetiilor cred ca ma incurca rau) si pe urma cainii.

 

Fiecare cu placerile lui, fiecare face ce vrea cu banii.Nu cred ca este vorba de banutii, probabil este mai incitant pentru el,placerile lui.Ai si tu dreptate in legatura cu,câinii, adaug eu posibilitte amenda de la Politie,sa te vadā  cineva(sa iti recunoasca masina),intervine si igiena.Dar fiecare cu alegerile lui,ncf!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mă este o umflata in curba la Mercedes la peco pe partea dreapta , ce pula mea e cu aia a fost un prieten ieri ia dat 50 lei pentru un normal sa dus cu ia în boscheți ia făcut o laba , și când să ii bage in pizda ai dădea la mal abea ii baga in pizda și ia zicea că a intrat nici nu stătea calumea aplecată o futea intre buci capra 😀 cu chiu cu vai se-a dat drumul in 20 de minute și aia trăgea de el de 3 ori se ridicase sa plece 🤣 ia zis ăla fami o muie daca nu stai bine aplecată și ia mai cerut încă 50 😂 o umflata sta mereu acolo trebuie sa o știți ! Numai până la buze la pizda ai ajungea pl la cat de grasa era , și stătea mai mult in picioare nici de cum aplecată capra din ce ne-a spus tovarășul meu 🤣

sunt doua umflate acolo,una din ele e jepcara.mereu cand trec pe-acolo vrea cate ceva,ori bani,ori cafea,ori seminte
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Aseară erau 2 brunete mai dezbrăcate la Penny mai sus spre Havana încă 2 la sensul giratoriu de la Ovidius pe partea dreaptă una grasă & cealaltă acum 2 ani a activat la bariera de la Leroy Merlin. Am văzut-o pe bruneta de la Portofino cu iuby la braț un țigan plin de tatuaje fiind ultima centuristă la care am fost acum 1 an jumate. Este ultima mea postare pe acest topic nu mă mai interesează subiectul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Pentru doritorii de senzatii tari la marginea strazii, au inceput sa apara capreoare si prin mamaia la strada ;)

De cateva seri au aparut 2 3 fete vis a vis de aqua magic langa o cladire parasita dar fie vorba intre noi, fetele nu prea prezinta interes ;) si aseara am gasit o capreoara frumusica tare langa hotel almar (vis a vis nyota) statea la strada doar ca sa se promoveze, ca serviciile le presta in apartamentul de peste drum. 100 cu 250 ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Va salut, după sensul giratoriu de la strada Dispensarului, cum te duci spre Mamaia, la vreo 200 de metri mai în fata pe partea dreapta, puteți găsi uneori o domnișoară foarte interesanta din punct de vedere fizic. Este brunea cu par drept și lung și arata excelent la corp. De cele mai multe ori este îmbrăcată în alb și din punctul meu de vedere este cam cea mai frumoasă de la strada. Atitudinea este însă destul de proastă, dar cu perseverenta o poți aduce pe drumul cel bun.

Zi frumoasa va doresc.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Vizitator freeway1
Reputație: 0

La sensul de la vivo,a mai aparut o bruneta langa blonda.arata bine,cred ca are vreo 30 de ani

Pai este tot aia pe care ai vazut-o in Mai! Nu prezinta interes. Are vrajeala multa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...