Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770895179
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0770895179
  • Oras:Timișoara

Bună 

Ceva fete la strada între Constanța și Mangalia, locații numere de telefon dacă are cineva?

Mulțumesc!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, traseistul a spus:

Ma ajuta cineva, o lista actualizata cu locurile unde stau fetele in jud. CT? Program, detalii?

Sunt in trecere, la program, nu prea e timp de cautat.

Multumesc!

Ia caută mătăluță pe forum.. secțiunea Constanta sa vezi că găsești..dacă știi să te orientezi..că ai de unde..vrei mura in gura?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta seara pe Vlaicu erau cateva intre Petrom si Metro, pe partea aia. In special in giratorii dar mai sunt ai intre. Am numarat vreo 12-13.

Prima din fatza de la vivo m-a refuzat ca eram cu moto si nu avea loc acolo :)) A doua, o fonfaita micuta (1.60 gen) cu un cur misto pe ea m-a dus in boschetii de langa metro si a facut un oral destul de decent. Ma gandesc daca sa ma duc si maine seara sa ii rup fashu :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 8 ore, r3b3lu4u a spus:

Salut, pe micuța aia care stă după Penny pe variantă o știe cineva? Dacă face și la locație ceva? Că eu unul nu sunt fan la stradă 😅

nu face, arata mai bine de departe decat este in realitate, si mi sa pare prea scumpa pt un futai in masina.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomand (cel putin pt oral) pe Giulia (parca a zis), fatuca care sta in fata la Bilancia, vis-a-vis de Vivo. Nu numai ca stie ce face, dar s-a si adaptat on the spot, a gasit rapid un loc in parcarea de la complex (deh, ea e obisnuita cu masina, eu am doar 2 roti, tough luck). Slim, super nice ass, sani micuti super misto pentru gustul meu si a depus foarte foarte mult suflet la oralul respectiv, am zis ca ii las oo-le ei sa se joace cu ele non-stop :)))) pentru o "muie la strada" o declar cea mai buna din N luate cate K :)) :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
On 9/7/2024 at 7:07 PM, simmy3687 said:

Recomand (cel putin pt oral) pe Giulia (parca a zis), fatuca care sta in fata la Bilancia, vis-a-vis de Vivo. Nu numai ca stie ce face, dar s-a si adaptat on the spot, a gasit rapid un loc in parcarea de la complex (deh, ea e obisnuita cu masina, eu am doar 2 roti, tough luck). Slim, super nice ass, sani micuti super misto pentru gustul meu si a depus foarte foarte mult suflet la oralul respectiv, am zis ca ii las oo-le ei sa se joace cu ele non-stop :)))) pentru o "muie la strada" o declar cea mai buna din N luate cate K :)) :D

Si forumistii cand ajung acolo si vad 3-4 bucati incep sa urle tare giuliooo, care esti

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 hours ago, anyboy123456 said:

Si forumistii cand ajung acolo si vad 3-4 bucati incep sa urle tare giuliooo, care esti

Cand am dat eu de dansa era singurica in fata la Bilancia. Acu daca sunt mai multe, aia e viata, alegeti ce va face cu ochiul :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...