Sari la conținut

Blestemul lui Picon-breaking news-


marta m

Postări Recomandate

  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Martaaa,iute fa ca mine! Treci pe dinti pusi,asa nu doar ca is mereu asa nu-s doar mereu albi,ci perfect simetrici.

Cat despre par nu mi.as face mari probleme. Cu peruci de calitate din par lung natural poti fi cochet de reinventata si diferita in fiecare zi.

:laugh2 :laugh2

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Martaaa,iute fa ca mine! Treci pe dinti pusi,asa nu doar ca is mereu asa nu-s doar mereu albi,ci perfect simetrici.

Cat despre par nu mi.as face mari probleme. Cu peruci de calitate din par lung natural poti fi cochet de reinventata si diferita in fiecare zi.

:laugh2 :laugh2

 

  :laugh2  :laugh2  :laugh2 uite care-i treaba,blestemul se prinde de cel care il crede  , nu e cazul meu, n-am deschis topic de ofuscata ci la misto ca ,,gurul,, si-a dat arama coomplet pe fata

ma intreb ,dupa blestem, la ce s-o mai ajunge ,pe acest forum

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Poti da sa il raportezi si sa primeasca warn pt limbaj daca ai facut cum ti-am zis zilele trecute. Sa nu ii fi raspuns urat inapoi. Pisicuts vede un schimb urat de replici ca reglare de conturi intre 2 participanti,nu se uita la cine a inceput si or da amandurora,or nici unuia :)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Poti da sa il raportezi si sa primeasca warn pt limbaj daca ai facut cum ti-am zis zilele trecute. Sa nu ii fi raspuns urat inapoi. Pisicuts vede un schimb urat de replici ca reglare de conturi intre 2 participanti,nu se uita la cine a inceput si or da amandurora,or nici unuia :)

Mai povesteste-ne despre cum gabdeste iubitul tau imaginar

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Degeaba raportezi, motanu e varat in ghizda panaa'n gat

 

Poti da sa il raportezi si sa primeasca warn pt limbaj daca ai facut cum ti-am zis zilele trecute. Sa nu ii fi raspuns urat inapoi. Pisicuts vede un schimb urat de replici ca reglare de conturi intre 2 participanti,nu se uita la cine a inceput si or da amandurora,or nici unuia :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

strans lipita  pana la identificare, cu  tehnica de lupta a  maestrului basinos ,  discipola ,justlove,oscar la  cel mai tare sex anal,da minusuri cu nemiluita

 

justlove rated negatively a post you made in Blestemul lui Picon-breaki...

Astazi, 19:26

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pai cum l-ai pierdut?

2redusi mintal, cu pisalau 3, imi batura la usa sa ceara mujdei iar io le dadui, frumusel la guri putin rahatel sa aiba mult zel la punctajul mare, dara nu cu plus ci cu negativ sa le curga snur kaviarul meu

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Daca un cont este banat se poate reface doar daca platesti.era optiunea asta,dar nu ma intreba cat si nu e specificat niciunde. Numa pisoi stie

Ma lamureste si pe mine daca voi recupera vechiul cont? Ca primesc numa notificari de pe ala si ma enerveaza. Macar debifam notificarile

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca un cont este banat se poate reface doar daca platesti.era optiunea asta,dar nu ma intreba cat si nu e specificat niciunde. Numa pisoi stie

 

N-am bani de dat =))) lasa ca-i plateste pusalaul, dmxul, satulcuprosti,daucuru, etc obsedati de suptul gaozului meu impozant

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

in premiera absoluta ,,gurul ,, forumului  lanseaza primul blestem din istoria forumului

 

:laugh2 Cica primul blestem din istorie. Vezi daca nu ai citit-o pe Lorena care avea lista cu useri(chiar si colege de breasla) pe care ii blestema. Blestemul de mai sus e pistol cu apa , fata de ce "urari" dadea Lorena.

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu

in premiera absoluta ,,gurul ,, forumului  lanseaza primul blestem din istoria forumului

ar fi asta un motiv de report demn de luat in seama?

vreun warn  de la Pisicuts?

Hai domne ca e la misto. Nu tii la caterinca ? Trebuia sa-i dai o replica la fel.

Se deschid tot felul de topice aiuritoare, cu samanta de scandal. 

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

Labar trist, ai da si tu o limba da' nime' nu'ti da ni' gaozu sa'l lingi

Te mai milogesti mult dupa pizda?

 

   S-a pus pe capul meu,din senin, obsedatul asta fara ocupatie si imi da sute de puncte de reputatie negativa, asa, fara sa ma fi luat de el. Vor sa ma scoata fortat de pe forum, proxenetii. Lasa, ca le va veni si lor randul sa fie luati la puricat si fututi in cur, sa le iasa dosul, in puscarie.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creezi o problema (sau te folosesti de problema existenta) si pe urma oferi solutia. Mi se pare genial cum s-a pus problema. Se pare ca in acest caz solutia este contul de SuperPremium ...

Totul este un business, nimic nu este complet gratis. Cine vrea participa, cine nu ... De altfel mi se pare normal sa sustii forumul cumva atat timp cat castigi ceva din faptul ca exista.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...