Sari la conținut

Picon de vorba cu femeile


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Picon isi pune in evidenta vocabularul elevat si, mai ales, caracterul, in 'conversatiile' pe care le are cu @marta

 

Sincer, aș prefera să mă alinte o fată tânără și frumoasă.

 

 

Du-te moarto și te plimbă! Ce p.m. ai în creierii ăia? Cacat? Dacă te bat cu pula-n cap, te dai victimă și faci spume pe aici, avand drept apărători, 2-3 lobotomizați ca tine. Vezi-ți femeie interesul și nu mai tor râgâi pe aici, că te stropești cu vomă! Eu ți-am promis ceva și mă țin de cuvânt. Până când...

 

 

Așteptăm opinia Martei, ea știe în mod sigur cum e cu menopauza. De altfel, se vede! :laugh2

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Picon se crede Al Capone de nimfomane, cand o ameninta in mod repetat si fara perdea pe @marta

 

Marta, intri într-un război din care vei ieși șifonată. Mai șifonată, decât erai până acum. Vezi-ți de masajele și labele tale și fii mulțumită că topicul tău este curat.

 

 

Am vrut să spun că încetez... autocorectul...
Nu sunt scuze, e doar rațiune și fair-play. Ești femeie și, deși tu m-ai atacat tot timpul, consider că, civilizat este să fiu ponderat. Ăsta e topicul tău de serviciu, adică, pâinea ta și nu vreau te afecteze financiar. Am făcut doar o probă, să vezi cam ce se poate întâmpla dacă nu îți vezi de treaba ta și intri in conflicte, jignind fără a fi provocată.

 

 

Bine! Ne "vedem" mâine, pe topicul tău. :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Picon isi deconspira originile de mahalagiu si golan, cand arunca un blestem care-ar face-o invidioasa pana si pe Mama Omida. Din nou, destinatarul e @marta:

 

Să dea Dumnezeu, să-ți cadă părul, să ți se facă pizda cât găleata, să ți se îngălbenească dinții, dacă am vreo clonă
Adevarul e că, sunt destui proști pe forumul ăsta, dar tu cred că ești pe primul loc. Practic, tu habar nu ai, confunzi, te lansezi in supoziții aberante, susții cauze de-a dreptul criminale, pentru o femeie, mai ales în vârstă, ești de-a dreptul grobiană ... plm...
Du-te tare și lasă-ne!

 

 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nici @adina.milf nu este scutita de grobianismul piconian:

 

Să mori tu? Observatoarea pulii!  :laugh2

 

 

Cum plm să fim egali? Nici pe cântar, nu suntem. Păi, crezi că mulți au 0,1 tone în viu?  :laugh2

 

 

Nu ai realizat și nu vei realiza tu în 10 vieți, cât am realizat eu, până acum. Și, in orice caz, nu tu ai de ce să judeci pe alții! Vezi-ți de lungul nasului și adu-ți aminte ce ești! Clar? Ăsta e un forum in care noi clienții, dăm și primim informații despre voi, prestatoarele. Stați unde vă e locul, voi, gălăgioasele, așa cum fac celelalte, adică majoritatea.
 

 


 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Tipic unui pizdoi, scoti lucrurile din context.

 

attachicon.gifcontext.jpg

 

Parca arata un pic altfel asa.

 

D-aia tu, nea vanatorule, esti doar o pula cu urechi, la fel ca prietenii tai, clonacii. Clonacii, adica clovnii clonati. 

 

Bre Puleleule, da' tu chiar esti pe statul de plata al fasolarului?? In imbecilitatea ta, nu realizezi ca i-ai facut un deserviciu idolului tau cu print-screenul ala.

 

Scormonel, nu iti faci bine treaba si anume : :slap2 cauta naiba de cand si-a facut contul , nu ultimele posturi. Te-ai puturosit rau, in ultima vreme .

 

Pestisor prost si agramat, da' parca eram la ignore, traiti-ar pastravaria de ipocrit.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bre Puleleule, da' tu chiar esti pe statul de plata al fasolarului?? In imbecilitatea ta, nu realizezi ca i-ai facut un deserviciu idolului tau cu print-screenul ala.

Parca au alt sens posturile alea cand vezi contextul real. Dar tu esti curva pana la capat. Nimic surprinzator, nimic nou sub soare.

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pot sa postez pe acest topic...d-astea?

– Te prostituezi! Cum să nu spun despre o femeie că e urâtă dacă se prostituează? Știi de ce ești urâtă dacă te futi pe bani? Nu pentru că sufăr de feminism, ci pentru că expui lumea aia bună la niște riscuri și crede-mă că oricâtă grijă ai avea cu clientii aia fideli ai tăi, îi expui bolilor cu transmitere sexuală. Da, există prezervativul și te protejează mai ceva decât un scut antirachetă! Nu există protecție 100% și tu nu ai dreptul de a face asta. Nu ai dreptul să pui în pericol sănătatea altora, practicand oral fara protectie spre exemplu. Altfel, ești mai urâtă decât ciuma bubonică!

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tipic unui pizdoi, scoti lucrurile din context.

 

attachicon.gifcontext.jpg

 

Parca arata un pic altfel asa.

 

D-aia tu, nea vanatorule, esti doar o pula cu urechi, la fel ca prietenii tai, clonacii. Clonacii, adica clovnii clonati.

 

Spunea ca il caută aici pe forum, ceea ce a si facut apoi...la fel am facut toți cu Picon, doar ca ea a si spus-o. Apoi Picon se da muscat de cur, e simplă treaba! De ce tie iti pare altfel, ca ar trece cineva dincolo de ecran, fara sa i se acorde si conjunctura in care sa facă respectivele actiuni? Ar fi un efort inutil, te asigur...din surse sigure. Doi oameni care l-au întâlnit pe Picon mi-au spus ca e inutil sa te întâlnești cu el pentru un conflict, pentru că el si-o tine pe a lui si nu ai ce face decat sa te plictisești. Se zice printre psihologi că fenomenul, cel ce se numeste conflict e de fapt poarta spre intimitate, dar lui Picon parca-i lipseste ceva, parca maturitatea sau sa-i zic asa...clanța.
  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Picon isi demonstreaza, din nou, barbatia, caracterul ales si impactul pe care 'anii de scoala' l-au avut asupra sa. De data asta, cu @vistantric, pe care o jigneste si o hartuieste de mai bine de un an.

 

Băi nebuno din porumb, adică, Adina (care e destul de drăcoasă și reacționează virulent când e atacată), nu zice nimic, pentru că nu are ce zice, nefiind nimic despre ce căcat mănânci tu, și te trezești tu prin aburii nebuniei tale, s-o iei pe arătură!

Ești jalnică, femeie! O ruină, din toate punctele de vedere.

Jet! 

 

 

Ești chiar nebună! Eu i-am ceva similar cu ce căcat mănânci tu, într-un anumit context, ca o avertizare, știind cam ce specimene se mai găsesc pe forum. Care reacționează (și nu numai ei), la chestia aia, cu sexul neprotejat. Chiar dacă mai postez le adresa ei (cum se întâmplă în seara asta), sunt la coada clasamentului.

Pe de altă parte, Adina chiar nu are nevoie de avocați, mai ales de unii care tine. Știu că te plictisești, dar scutește-ne cu aberațiile tale, de femeia în premenopauză, care e oricum, varză.

Cât despre prostie .... Femeie, nu mi-au murit mie neuroni, câți și-au rămas ție! Și nu ai tu școală, câtă vacanță am avut eu! Așa că, du-te femeie cu cercul și vezi-ți de sănătate! De aia mintală, zic!

O seară liniștită!

 

 

Și ai rămas tot proastă, râzând la bec.

 

 

Zâmbet tâmp, privire ca râma la bordură.

 

 

A fost bună țuica matinală, cocalaro? 

 

 

Prăpădito, nu ai tu școală, câtă vacanță am avut eu! Taci în plm, că abetezi! Fără grație...
Compris, petite salope de merde, de mes deux, cinglee et camee!
Va te faire enculer par les arbis et les noirpiots de l'Hexagone!
P.S. Poate așa intelegi mai bine, că tot te dai tu, franțuzoaică.

 

 

Tantrica a băut în mod sigur, apa de la flori.

 

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Băi, nene, odată pentru totdeauna: Picon nu e unsul lui Dumnezeu, dar nu e nici pe departe detracatul pe care încearcă să-l zugrăvească câțiva triști. Are uneori tendința să se umfle în pene și să mai scârțâie aiurea din limbaj, însă eu văzui că în general face asta numai când e provocat, nu doar așa de dorul lelii.

Două chestii vreau eu a mai zice, apoi mă dezinteresez de subiect:

1. Nu voi înțelege niciodată pasiunea unora de a-l urmări pe un individ, de a-l agasa, de a-i vâna orice mișcare și orice greșeală. Atâta energie irosită fără niciun folos real!;

2. A reda unele fraze jignitoare fără a preciza contextul în care ele au fost rostite și ce anume le-a provocat e o metodă ce-l descalifică mai mult pe ăla de le citează decât pe autor.

  • Like 13
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Băi, nene, odată pentru totdeauna: Picon nu e unsul lui Dumnezeu, dar nu e nici pe departe detracatul pe care încearcă să-l zugrăvească câțiva triști. Are uneori tendința să se umfle în pene și să mai scârțâie aiurea din limbaj, însă eu văzui că în general face asta numai când e provocat, nu doar așa de dorul lelii.

Două chestii vreau eu a mai zice, apoi mă dezinteresez de subiect:

1. Nu voi înțelege niciodată pasiunea unora de a-l urmări pe un individ, de a-l agasa, de a-i vâna orice mișcare și orice greșeală. Atâta energie irosită fără niciun folos real!;

2. A reda unele fraze jignitoare fără a preciza contextul în care ele au fost rostite și ce anume le-a provocat e o metodă ce-l descalifică mai mult pe ăla de le citează decât pe autor.

Este vorba de scoaterea din context și citarea parțială, specifică unor rahați de jurnaliști și politicieni. O tactică mizeră. Noroc că forumul păstrează tot și, cine vrea, poate să judece singur, ce și cum, despre un user sau altul. Asta e explicația pentru disperarea celor câțiva ratați frustrați și ipocriți: în ciuda râvnei lor, rezultatele sunt aproape nule. Și nu mă refer aici, doar la mine. 

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Băi, nene, odată pentru totdeauna: Picon nu e unsul lui Dumnezeu, dar nu e nici pe departe detracatul pe care încearcă să-l zugrăvească câțiva triști. Are uneori tendința să se umfle în pene și să mai scârțâie aiurea din limbaj, însă eu văzui că în general face asta numai când e provocat, nu doar așa de dorul lelii.

Două chestii vreau eu a mai zice, apoi mă dezinteresez de subiect:

1. Nu voi înțelege niciodată pasiunea unora de a-l urmări pe un individ, de a-l agasa, de a-i vâna orice mișcare și orice greșeală. Atâta energie irosită fără niciun folos real!;

2. A reda unele fraze jignitoare fără a preciza contextul în care ele au fost rostite și ce anume le-a provocat e o metodă ce-l descalifică mai mult pe ăla de le citează decât pe autor.

" Daca ura oamenilor s ar transforma in curent electric, toata lumea ar putea fi luminata " N. Tesla

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Este vorba de scoaterea din context și citarea parțială, specifică unor rahați de jurnaliști și politicieni. O tactică mizeră. Noroc că forumul păstrează tot și, cine vrea, poate să judece singur, ce și cum, despre un user sau altul. Asta e explicația pentru disperarea celor câțiva ratați frustrați și ipocriți: în ciuda râvnei lor, rezultatele sunt aproape nule. Și nu mă refer aici, doar la mine.

 

Tu chiar meriti sa-ti fie scoase vorbele din context... (la naiba, taci minte-o si nu-mi mai fa imagini! 😈😈😈) Dar sti de ce meriti aceasta?
  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu chiar meriti sa-ti fie scoase vorbele din context... (la naiba, taci minte-o si nu-mi mai fa imagini! ) Dar sti de ce meriti aceasta?

 

Se si gasise omul corect care sa faca asemenea observatii :slap2

 

Daca o spunea altul , al carui blazon ar fi cu mult mai putin patat , poate chiar o luam de buna , altfel am s-o tratez ca pe o tanguire scrisa total anapoda... ba nu , cu indiferenta  :laugh2

  • Like 16
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...