Sari la conținut

Picon de vorba cu femeile


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Te-au durut vorbele mele =))

 

Daca durea, te zvarcoleai pe jos toata ziua.

 

 

subconstientul tau spune ceva despre tine cu intrebarea asta

nea henzo, esti statut rau  bre?

meri la anunturi, ai de unde alege,

 

Ar merge, da' n-are bani. Sta non-stop pe forum, isi face laba pe poze, si hartuieste fetele in cautarea unei reduceri la o finalizare. A, si locuieste cu parintii.

 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Daca durea, te zvarcoleai pe jos toata ziua.

 

 

Ar merge, da' n-are bani. Sta non-stop pe forum, isi face laba pe poze, si hartuieste fetele in cautarea unei reduceri la o finalizare. A, si locuieste cu parintii.

 

 

cati ani are? de nu-si permite chiria la o garsoniera, sau macar chiria cu ora?

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

cati ani are? de nu-si permite chiria la o garsoniera, sau macar chiria cu ora?

 

Cine stie? Dar alea toate sunt cuvintele lui, nu am inventat nimic. Spune ca a absolvit Geografia - desi e aproape analfabet -, deci are pe la 30 de ani, probabil. Irelevant, spun eu. Va fi un loser si la 60 de ani, Picon e dovada vie.

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai pica pe intelectuali, observ. Mai ai uniforma de miner?

Nu am pica , ca sunt (chiar si asa agramat, in viata reala lucrez la chestii care implica intelect superior).

Uniforma de miner nu  o mai am , decat pe aia de ortac, insa , tu  cand renunti la uniforma ta  ?

http://cyd.ro/wp-content/uploads/2016/08/camasa-de-forta.jpg

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu

Nu am pica , ca sunt (chiar si asa agramat, in viata reala lucrez la chestii care implica intelect superior).

 

Din ce am citit pe forum, pot cu siguranta sa concluzionez, ca intelectul superior nu are nici un fel de "implicatii" cu tine.

 

Nu e vorba de agramatism, pentru ca acesta este un sindrom national.

Eu zic de alea cu real politik din OM, infectia cu sange diabetic, perle grele.

 

Esti prost.Aici ti s-au terminat cele 15 minute de celebritate.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nu am pica , ca sunt (chiar si asa agramat, in viata reala lucrez la chestii care implica intelect superior).

Uniforma de miner nu  o mai am , decat pe aia de ortac, insa , tu  cand renunti la uniforma ta  ?

http://cyd.ro/wp-content/uploads/2016/08/camasa-de-forta.jpg

 

Probabil vrei sa spui ca implica intelectul superior al altora, ca nu e cazul tau.

De lucrat, doar daca esti pe statul de plata al motanului, ca esti de fiecare data online cand intru, indiferent de ora. Esti prea natang sa primesti procent, cel mai probabil primesti reduceri si un pahar de suc.

 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce am citit pe forum, pot cu siguranta sa concluzionez, ca intelectul superior nu are nici un fel de "implicatii" cu tine.

 

Nu e vorba de agramatism, pentru ca acesta este un sindrom national.

Eu zic de alea cu real politik din OM, infectia cu sange diabetic, perle grele.

 

Esti prost.Aici ti s-au terminat cele 15 minute de celebritate.

Se vede ca gandesti profund, cand zici ca poti sa fi celebru intr-o lume anonima.  Realizezi, ca este un nonsens  ? :slap2

PS : Suferi de diabet , de stii atat de multe despre el

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Cine stie? Dar alea toate sunt cuvintele lui, nu am inventat nimic. Spune ca a absolvit Geografia - desi e aproape analfabet -, deci are pe la 30 de ani, probabil. Irelevant, spun eu. Va fi un loser si la 60 de ani, Picon e dovada vie.

 

 

nu  sunt salarii mari , catusi de putin ,in invatamant,mai ales pentru incepatori, sau fara toate gradele,  cat  despre auditorii energetici, sunt atat de multi, si nu iau mai mult de 75-150 lei pe o evaluare, imi spunea cineva ca un muncitor zilier, ia 100 lei pe zi, minim, deci vreo 3000-4000 lei

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca cineva le dadea sfatul asta unor tarani din Buzau acum vreo 60 de ani, forumul asta ar fi fost mult mai curat acum. Si lumea, in esenta.

 

 

 

Doua variante: ori esti imbecil, ori lacheu de proxeneti. Jigodie esti, oricum, daca tu poti justifica postari de genul acelora.

 

 

 

La tine a functionat. Macar ai stat cu folos cu limba si nasul pe la anusul piconului.

 

Ești prost informat, nu am nicio legătură cu Buzăul. Bine, nu ești doar prost informat, ești prost pur-și-simplu.
  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cine stie? Dar alea toate sunt cuvintele lui, nu am inventat nimic. Spune ca a absolvit Geografia - desi e aproape analfabet -, deci are pe la 30 de ani, probabil. Irelevant, spun eu. Va fi un loser si la 60 de ani, Picon e dovada vie.

 

Mai degrabă matá.
  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca durea, te zvarcoleai pe jos toata ziua.

 

 

Ar merge, da' n-are bani. Sta non-stop pe forum, isi face laba pe poze, si hartuieste fetele in cautarea unei reduceri la o finalizare. A, si locuieste cu parintii.

 

 

 

cati ani are? de nu-si permite chiria la o garsoniera, sau macar chiria cu ora?

Iote-i ai dreacu ce ii fute pe ei grija unde stau eu ! :slap2

Link spre comentariu

Deja e comica replica aceasta cu "mata", cand absolut toti stiu ca, de fapt, este o injuratura mascata si perfida de mama.

 

Koae, nu stiu, sincer, ce incerci tu sa aperi cu atata indarjire?

 

Adica, cei carora le este scarba de tine, stiu ce jeg esti.

Ceilalti, din gasca ta, stiu si ei, dar le este chiar jena sa intervina.Asadar, de ce continui?

 

Eu am demonstrat de la bun inceput, ce personaj trist si macabru esti.

Restul a reprezentat doar confimarea spuselor mele.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

(...)

 

Doua variante: ori esti imbecil, ori lacheu de proxeneti. Jigodie esti, oricum, daca tu poti justifica postari de genul acelora.

 

 

(...)

 

 

Să mă apuc acum și eu să te înjur, să zic de tine nasoale, cu alte cuvinte să port un dialog cu tine, oricare ar fi forma lui - ar fi pentru mine o înjosire. Ca să nu mai vorbesc că m-ar durea de-a dreptul timpul irosit degeaba. Aș face-o cu un alt destinatar, dacă de pildă destinatarul ar fi Picon. El ar merita un schimb de vorbe, deși, în mod cert, cu Picon eu aș avea un schimb de vorbe civilizat.

Ca atare, îți abandonez câmpul de luptă, poate așa fi-vei și tu, măcar cu un dram, mai... fericit.

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Să mă apuc acum și eu să te înjur, să zic de tine nasoale, cu alte cuvinte să port un dialog cu tine, oricare ar fi forma lui - ar fi pentru mine o înjosire. Ca să nu mai vorbesc că m-ar durea de-a dreptul timpul irosit degeaba. Aș face-o cu un alt destinatar, dacă de pildă destinatarul ar fi Picon. El ar merita un schimb de vorbe, deși, în mod cert, cu Picon eu aș avea un schimb de vorbe civilizat.

Ca atare, îți abandonez câmpul de luptă, poate așa fi-vei și tu, măcar cu un dram, mai... fericit.

Vezi ca il / o doare daca nu il / o bagi in seama . Scopul lui e de a cersi atentie . :slap2

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu

Păi, dă exemple, spune cine! Hai ... curaj!

Sau, taci în p.m.!

P.S. Chiar azi am fost la o fată și ghici ce: am lăsat mai mult decât tariful normal. 

P.P.S. Te-am invitat să ne cunoaștem, la o cafea, bere etc. Nu-ți fie teamă, că nu sunt zmardoi! 

De ce vrei sa ne vedem ? Ce subiecte am avea de discutat ? De unde ai inteles ca mi-ar fi teama ? Hai sa ne intelegem. Nu o sa ne vedem niciodata pentru un motiv simplu. Eu fac parte dintr-o alta lume. O lume normala in care familia este pe primul plan, iar viata sociala se desfasoara cat se poate de firesc - job, hobbyuri, amici etc. Printre toate astea si cate o intalnire, avand ca tema sexul, cu fete de aici, fete care au fost aici sau fete care n-au auzit in viata lor de acest forum. Iti repet pentru ultima data. Eu daca maine nu mai sunt membru al acestui forum nu am nici cea mai mica problema. Eu am folosit site-ul pentru culegerea de informatii despre fete. Cum, in ultimul timp, informatiile lipsesc cu desavarsire, lasand loc unor jigniri fara precedent, n-o sa-mi lipseasca. Chiar daca o sa faci , din nou, foarte urat eu te consider unul din responsabilii pentu care forumul a ajuns in acest hal. Si nu sunt singurul care gandeste asa!

Si pentru ca chiar nu vreau sa mai interactionez cu tine iti zic ca ai pierdut enorm pentru ca,macar, nu le-ai vazut pe moldovencele alea. Au fost revelatia anului 2017 ! Cat despre pestii lor, m-ai amuzat copios intotdeauna. Bafta !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De ce vrei sa ne vedem ? Ce subiecte am avea de discutat ? De unde ai inteles ca mi-ar fi teama ? Hai sa ne intelegem. Nu o sa ne vedem niciodata pentru un motiv simplu. Eu fac parte dintr-o alta lume. O lume normala in care familia este pe primul plan, iar viata sociala se desfasoara cat se poate de firesc - job, hobbyuri, amici etc. Printre toate astea si cate o intalnire, avand ca tema sexul, cu fete de aici, fete care au fost aici sau fete care n-au auzit in viata lor de acest forum. Iti repet pentru ultima data. Eu daca maine nu mai sunt membru al acestui forum nu am nici cea mai mica problema. Eu am folosit site-ul pentru culegerea de informatii despre fete. Cum, in ultimul timp, informatiile lipsesc cu desavarsire, lasand loc unor jigniri fara precedent, n-o sa-mi lipseasca. Chiar daca o sa faci , din nou, foarte urat eu te consider unul din responsabilii pentu care forumul a ajuns in acest hal. Si nu sunt singurul care gandeste asa!

Si pentru ca chiar nu vreau sa mai interactionez cu tine iti zic ca ai pierdut enorm pentru ca,macar, nu le-ai vazut pe moldovencele alea. Au fost revelatia anului 2017 ! Cat despre pestii lor, m-ai amuzat copios intotdeauna. Bafta !

Vai de capul tău! Ai îmbătrânit degeaba, de ai ajuns să te ascunzi după piersic! Nu voiam decât să vezi cât de țigan sunt, după afirmațiile tale și să realizezi cât de idiot ești, făcând afirmații aiurea. Și îți dadeai seama și cât de mult greșești. M-am mai întâlnit cu membri cu care m-am bălăcărit aici, cu unul care zicea că mă rupe in două. Am băut o bere, ne-am lămurit, am văzut fiecare unde am greșit și am stins un conflict ce parazita forumul. Atât.

Ai îmbătrânit urât, din moment ce pentru plăcerea ta, ai ajuns să aperi niște pești pe care DIICOT-ul ar trebui sa-i strângă. Nu știu cât te-ai amuzat tu, dar eu m-am întristat când am văzut în ce hal poate să decadă un om matur, un semicentenar. Poate te gândești un pic la treaba asta.

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...