Sari la conținut

Picon de vorba cu femeile


Postări Recomandate

  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Natafleata, eu stiu de mult ca esti mai sarac cu duhul, dar nu mi-ai lasat pana acum impresia ca ai fi si parsiv. Nu o mai da cotita, si arata-mi, negru pe alb, 'expresiile copiate'. E destul de serioasa afirmatia ta, si ai repetat-o deja de cateva ori. Da quote la postarea originala si la cea copiata, e cea mai simpla metoda sa verificam cine spune adevarul.

Ai innebunit prietene.Doara nu traiesti cu impresia ca ma voi apuca sa caut eu citatul repectiv intre miile de postari de pe forum.

Iti propun insa o varianta mai simpla 

Daca chiar nu ma crezi,ca sunt copiate ,in ciuda faptului ca eu sustin ca da.,verificarea se poate face usor.Intreabam pe cel de la care te acuz ca ai subtilizat expresiile sa vezi daca este sau nu de acord cu faptul ca i-au apartinut.

In rest incearca sa nu ma mai bagi in seama. :)

Iti multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Ai innebunit prietene.Doara nu traiesti cu impresia ca ma voi apuca sa caut eu citatul repectiv intre miile de postari de pe forum.

Iti propun insa o varianta mai simpla 

Daca chiar nu ma crezi,ca sunt copiate ,in ciuda faptului ca eu sustin ca da.,verificarea se poate face usor.Intreabam pe cel de la care te acuz ca ai subtilizat expresiile sa vezi daca este sau nu de acord cu faptul ca i-au apartinut.

In rest incearca sa nu ma mai bagi in seama. :)

Iti multumesc anticipat

 

Cu alte cuvinte, mananci rahat la greu - in repetate randuri, calomniezi si acuzi, dar nu poti furniza nici macar un link din care sa rezulte 'expresiile copiate'.

 

Ba mai esti si ipocrit, cand ma inviti sa nu te bag in seama, dupa ce tocmai tu ai fost cel care a facut aprecieri la adresa mea cand nici macar nu eram prezent.

 

Esti doar un alt mocofan imbecil. Un lacheu fara coloana.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Cu alte cuvinte, mananci rahat la greu - in repetate randuri, calomniezi si acuzi, dar nu poti furniza nici macar un link din care sa rezulte 'expresiile copiate'.

 

Ba mai esti si ipocrit, cand ma inviti sa nu te bag in seama, dupa ce tocmai tu ai fost cel care a facut aprecieri la adresa mea cand nici macar nu eram prezent.

 

Esti doar un alt mocofan imbecil. Un lacheu fara coloana.

Vezi de ce nu esti tu Miskin.Ia uite ce-ai facut (pe tine) 

Mai bine mai fura o expresie.... :)

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Vezi de ce nu esti tu Miskin.Ia uite ce-ai facut (pe tine) 

Mai bine mai fura o expresie.... :)

 

Mai mocofanule, asta e (inca) o deosebire dintre noi doi: eu nu vreau sa fiu Miskin sau altcineva, tu ai facut afirmatia asta. Amarastenii saraci cu duhul ca tine nu vor sa fie ei insisi, ci oricine altcineva. Nobel, de pilda.

Bine ca persisti in minciuna si prostie, insa.

 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Mai mocofanule, asta e (inca) o deosebire dintre noi doi: eu nu vreau sa fiu Miskin sau altcineva, tu ai facut afirmatia asta. Amarastenii saraci cu duhul ca tine nu vor sa fie ei insisi, ci oricine altcineva. Nobel, de pilda.

Bine ca persisti in minciuna si prostie, insa.

 

Atunci de ce furi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

A fi sau a nu fi (Mîșkin) Aceasta-i întrebarea.

Plm ... ce probleme au unii în creierii nopții de parcă mai contează! Că e sau nu, tot la fel de imbecil și sărit de pe fix, este.

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

:) Cum cine? Oare de cate ori a primit liniute de la pisic? Ce mai, premiantul clasei! Mi-ar placea sa zica pisic de cate ori a fost banat miskin. Cam câți useri au avut cuvantul miskin in nick si câți au fost fara( gen vanatoru' si alte bălării).

 

Acorda-i atentie doar cat sa-l ocolesti. Nu-ti pierde timpul! :)

 

  • Like 2
  • Minus 14
Link spre comentariu

Nene Miskin, leaga-ti matale bracinarii, verifica-ti notitele si mai citeste o data ce ai scris aici. Pentru ca nu e clar daca tocmai ai suferit o criza de ipocrizie piconiana, sau esti un fel de calator in timp. Marea majoritate cu care mai ma contrez eu pe-aici sunt tot cam aia pe care ii bestelesti si matale. La timpul prezent. Unde mai pui ca i-ai mai ars pe cativa - gen promovator sau henzo/colorado - abia dupa ce ii facusem eu 'celebri' mai intai.

 

In rest, toate bune, da' atentie la grandomania asta.

Nu stiu, ce sa zic, dar pe aia doi fraeri(henzo si promovator) din esalonul inferior, nu prea ii stiu.Doar pe ala, promovator, il tin minte, de cand abera el cu politica din Orientul Mijlociu.

Naiba ii mai stie pe astia, care promoveaza prostia, dar lucreaza cu intelect superior.

Henzo, de cand a coborat din tramvai, odata cu scandalul cu Miki, nici nu stiam de parlitu' de el.

 

Cat despre restul boschetarilor, e o datorie civica sa-i iei la perpulis.

 

Acum, sa speram ca nu vor apare indivizi, care sa te jigneasca prin a afirma ca eu as fi clona ta si imi cer scuze anticipat.

  • Like 2
Link spre comentariu

A fi sau a nu fi (Mîșkin) Aceasta-i întrebarea.

Plm ... ce probleme au unii în creierii nopții de parcă mai contează! Că e sau nu, tot la fel de imbecil și sărit de pe fix, este.

Ce sa le faci de neocupati, Gogule.

 

Unii, ajunsi la 60 de ani, se ratoiesc la curve si le tin prelegeri de semantica, apoi, cu noaptea-n cap, le polueaza topicul.

 

Daca ar avea toti norocul tau.

  • Like 2
Link spre comentariu

Imitatorilor tai tocmai le lipseste doza aia de ironie care face ca o postare sa fie in loc de badarana,acida dar cu continut.

La ei critica e vaicareala baboasa .Nu-mi place sa-i citesc,imi trezeste reflexul de plans :)

Diferenta s-a vazut aseara.

Doua replici, doar doua, si Machucambo a cautat validare.

 

 

Ura ardelenilor, identitatea catalanilor, suferinta din oficiu pentru picon, madre mia.

 

Stii vorba aia, oamenii mici discuta oameni...si asa mai departe.

 

V-am facut mari.Discutati o idee, Miskin, stapanul ironiei baroc si finesse.

 

Dupa Pipilica, fireste.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Diferenta s-a vazut aseara.

Doua replici, doar doua, si Machucambo a cautat validare.

 

 

Ura ardelenilor, identitatea catalanilor, suferinta din oficiu pentru picon, madre mia.

 

Stii vorba aia, oamenii mici discuta oameni...si asa mai departe.

 

V-am facut mari.Discutati o idee, Miskin, stapanul ironiei baroc si finesse.

 

Dupa Pipilica, fireste.

Catalani cu ardeleni, mi-e rau :laugh2

Cine mai facea asa ceva si cine intelege ca e peste glume Corsica via Paris

:laugh2  :laugh2

dar nici tu nu prea esti cuminte

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Diferenta s-a vazut aseara.

Doua replici, doar doua, si Machucambo a cautat validare.

 

 

Ura ardelenilor, identitatea catalanilor, suferinta din oficiu pentru picon, madre mia.

 

Stii vorba aia, oamenii mici discuta oameni...si asa mai departe.

 

V-am facut mari.Discutati o idee, Miskin, stapanul ironiei baroc si finesse.

 

Dupa Pipilica, fireste.

 

 

Corect, Baroc finesse ti-ai luat muie de fiecare data. De m-am saturat io.

 

Oamenii mici discuta oameni. Oamenii mari discuta idei. Muiskin discuta Picon. Si Umberto, bietu', discuta Muiskin.

 

Doua replici, doar doua. Din patru toate.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce sa le faci de neocupati, Gogule.

 

Unii, ajunsi la 60 de ani, se ratoiesc la curve si le tin prelegeri de semantica, apoi, cu noaptea-n cap, le polueaza topicul.

 

Daca ar avea toti norocul tau.

Iar ești prost!

Dacă ar avea toți norocul tău ...

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Contesti faptul ca ai mers, ca o lelita, pe topicul aleia cu masaj, cu scopul de a-l polua?

Nu am făcut decât să-i demonstrez ce se poate întâmpla și nu am mai continuat, cretinule. Crezi că dacă voiam, nu o puteam face?

Bag seama că te cam plictisești și aberezi. Bine ... și tu și ea, aveți nevoie de tratament de specialitate!

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...