Sari la conținut

Picon , sub acoperire-satul cu prostia, la lupta cu minus


marta m

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Adica in loc sa faca frectii,sugea pula si si-a pierdut licenta? :laugh2

 

popo, eu cred ca te-am primit la mine , de 2 ori

prima data ti-am facut masaj

si ti-am dat o crema de canabis pt  picioarele umflate  de la mers pe jos si tigari si bautura

si un ulei de canabis , sa-l iei dupa ce lasi bautura, le-ai platit pe amandoua,si m-ai sunat sa-mi multumesti pt crema , ca ti s-au dezumflat picioarele, si toata lumea ar trebui sa afle de crema asta

si spuneai ca ai personalitate bipolara, ca noaptea faci rau , si tot umblai cu un briceag, de frica ca te ataca careva

si spuneai ca lucrezi pe la manastiri , constructii, pictat , munci pe langa manastire

am baut si un vin ,pe urma , in bucatarie, ca aveai 2 sticle in rucsac, si prima data ai plecat dupa  cateva minute , cand incepusera sa-ti tremure picioarele , de la paharul cu vin, dar tu spuneai ca e un inceput de Parkinson

a doua oara , a fost cam la fel, o frectie cu carmol si crema de canabis ,ca erai tot o apa  pe spate , de la mesul pe jos , si te pastea o pleurezie ,doar ca a trebuit sa-ti cer eu banii , ca uitai de ei

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Stai bland., ca azi te pierd "in papuris ca sa te chis"  si de pe acest cont ...punem pariu  ?

 

PS:  Baga mare si fa-ti SP ca jar mananci si carbuni te caci  ...in IZMANA  bineinteles   :laugh2

Cum te simti prostituata masculina dupa ce ai dat minusuri dupa 2 conturi + alianta cu un sclav sexual dovedit @Cristiano si baba frectionera?

Te sinti prost este?

Ce spuneai,ca @last samurai nu e contul tau? :laugh2

post-243757-0-70559800-1506340366_thumb.jpg

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

popo, eu cred ca te-am primit la mine , de 2 ori

prima data ti-am facut masaj

si ti-am dat o crema de canabis pt  picioarele umflate  de la mers pe jos si tigari si bautura

si un ulei de canabis , sa-l iei dupa ce lasi bautura, le-ai platit pe amandoua,si m-ai sunat sa-mi multumesti pt crema , ca ti s-au dezumflat picioarele, si toata lumea ar trebui sa afle de crema asta

si spuneai ca ai personalitate bipolara, ca noaptea faci rau , si tot umblai cu un briceag, de frica ca te ataca careva

si spuneai ca lucrezi pe la manastiri , constructii, pictat , munci pe langa manastire

am baut si un vin ,pe urma , in bucatarie, ca aveai 2 sticle in rucsac, si prima data ai plecat dupa  cateva minute , cand incepusera sa-ti tremure picioarele , de la paharul cu vin, dar tu spuneai ca e un inceput de Parkinson

a doua oara , a fost cam la fel, o frectie cu carmol si crema de canabis ,ca erai tot o apa  pe spate , de la mesul pe jos , si te pastea o pleurezie ,doar ca a trebuit sa-ti cer eu banii , ca uitai de ei

Sunt legale astfel de creme ?

Se gasesc la farmacii sau de pe net ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum te simti prostituata masculina dupa ce ai dat minusuri dupa 2 conturi + alianta cu un sclav sexual dovedit @Cristiano si baba frectionera?

Te sinti prost este?

Ce spuneai,ca @last samurai nu e contul tau? :laugh2

Ce sclav sexual dovedit, schizofrenicule?

Mars in satul tau cu prosti!

  • Like 14
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Da' o recenzie obiectivă nu vrei, bulangiule?

 

pai , ti-o fac

blond, cam 1,80, ochi albastri, cearcane si pungi  su ochi , de nesomn si bautura

veneai cu masina din provincie , si ai spus ca esti stabilit in buc

ai spus ca ai citit pe blog ca dupa un masaj bine facut, corpul se relaxeaza si erectia apare automat , dar tu nu crezi asta , si vrei sa verifici , si ca ai probleme de erectie in ultima vreme

de masaj ai spus ca e cel mai bun  , din ce ai primit, si ai cerut  best cock  pe la jumatatea sedintei, spuneai ca ce stiinta la sculat pula am

 pe urma am continuatt cu masajul si la un moment dat, ti-ai rasucit capul spre mine si mi-ai cerut a doua finalizare

erai cam  apatic, chiar sictirit ca atitudine , si am inteles de ce cand dupa a doua finalizare,mi-ai spus ca nu credeai ca reusesc , ca ce stiinta ai la sculat pula , si ai plecat cui saru`mana doamna

na , eu cred ca tu erai

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

esti sigur >piondealb< (aka http://www.nimfomane.com/poze/spp.png satulcuprosti)  sau latra disperarea in tine ? :laugh2

Vezi ba prostituata masculina,exact asta este distractia mea favorita.Sa te vad cu mainile tremurande de nervi si spume la gura,cum dai 1200 de minusuri si apoi cum cauti disperat pe toate topicele postarile ascunse.Cum dai zeci de PM-uri sa-ti cauti sustinatori. :laugh2 

Asta este ba prostituata masculina,distractie pura.

Acum ai inteles de ce am facut doua conturi perfect identice?

Sa-mi bat joc de tine,pentru ca am stiut ca halesti momeala.

Hai,ca iti mai trebuie 3 conturi SP si reusesti. :laugh2 

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

popo, eu cred ca te-am primit la mine , de 2 ori

prima data ti-am facut masaj

si ti-am dat o crema de canabis pt  picioarele umflate  de la mers pe jos si tigari si bautura

si un ulei de canabis , sa-l iei dupa ce lasi bautura, le-ai platit pe amandoua,si m-ai sunat sa-mi multumesti pt crema , ca ti s-au dezumflat picioarele, si toata lumea ar trebui sa afle de crema asta

si spuneai ca ai personalitate bipolara, ca noaptea faci rau , si tot umblai cu un briceag, de frica ca te ataca careva

si spuneai ca lucrezi pe la manastiri , constructii, pictat , munci pe langa manastire

am baut si un vin ,pe urma , in bucatarie, ca aveai 2 sticle in rucsac, si prima data ai plecat dupa  cateva minute , cand incepusera sa-ti tremure picioarele , de la paharul cu vin, dar tu spuneai ca e un inceput de Parkinson

a doua oara , a fost cam la fel, o frectie cu carmol si crema de canabis ,ca erai tot o apa  pe spate , de la mesul pe jos , si te pastea o pleurezie ,doar ca a trebuit sa-ti cer eu banii , ca uitai de ei

 

 

Sunt legale astfel de creme ?

Se gasesc la farmacii sau de pe net ?

 

da, sunt creme cu canabis medical, cu fractiunea CBD, nu cea care e drog,

se gasesc la Ferma DOMNITA MARIA , pe net

canabisul medical e legal din 2013, inginerul de la ferma cultiva bio si organic, e furnizor pe Europa

crema si uleiul , au 10% subst activa CBD, crema e 60 lei si uleiul cam 70 lei

http://domnitamaria.ro/ro/home/51-crema-cbd.html

http://domnitamaria.ro/168-large_default/crema-cbd.jpg

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Lupta nu gluma se da la punctele tale.Ce ai facut frate :))))))))))

Frate,pe cuvantul meu de onoare,am ras si inca mai rad cu lacrimi :laugh2 

Dupa ce a dat Mikyduta 1200 de minusuri pe "reputatie" cu doua conturi,au mai ramas 50 de postari ascunse pe care le cauta pe toate topicele,apoi ii trimite lui Cristiano Link-urile sa dea si el.

Omule,dementa e boala grea de tot. :laugh2 

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu

Frate,pe cuvantul meu de onoare,am ras si inca mai rad cu lacrimi :laugh2 

Dupa ce a dat Mikyduta 1200 de minusuri pe "reputatie" cu doua conturi,au mai ramas 50 de postari ascunse pe care le cauta pe toate topicele,apoi ii trimite lui Cristiano Link-urile sa dea si el.

Omule,dementa e boala grea de tot. :laugh2 

Baga un cont verde cu numele pipilica si fai sa dispere :laugh2

  • Like 14
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Frate,pe cuvantul meu de onoare,am ras si inca mai rad cu lacrimi :laugh2 

Dupa ce a dat Mikyduta 1200 de minusuri pe "reputatie" cu doua conturi,au mai ramas 50 de postari ascunse pe care le cauta pe toate topicele,apoi ii trimite lui Cristiano Link-urile sa dea si el.

Omule,dementa e boala grea de tot. :laugh2 

 

nu este nevoie de linkuri, eu am intrat pe ambele tale conturi la reputatie

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Aoleuuuuuu! :laugh2 

Acum ii trimite link-urile si babetei MARTAloaga sa dea si ea 15-20 de minusuri.

 

am intrat pe ambele tale conturi , la reputatie ,si te-am adus la -561 pe unul , pe urma am vazut ca ai -561 pe ambele si apoi ca aveai peste 1000 , pe asta cu care scrii aici, deci cineva a compensat

vorbeste frumos ,batrane , chiar daca ai personalitate bipolara, si  esti pe aia negativa acum, ca te-am ajutat  cu crema aia , nu te mai caca pe  cei care ti-au facut bine , ca de aia suferi de ce suferi, plus Parkinson  ,de la bautura

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...