Sari la conținut

Alis Alis 0736615187 și Raluca 21ani 0764031083


Vizitator guru_

Postări Recomandate

  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

dar ce faceti??? show separate .... aveti noi partenere.... nu mai sunteti pe aceeasi lungime de unda? nu v-ati inteles la banii?

Te rog sa nu interpretezi gresit.

Am specificat motivul.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Fiindca se apropie ziua mea de nastere am zis sa imi fac un cadou de nastere ceva mai repede.Cum am fost la Alis nu de mult am intrebato si a fost de acord. Au urmat cateva mesaje prin PM cu Raluca, unde sia dat si ea acordul ca vrea. Am stabilit pentru sambata. Fetele sau pus de acord sa ne vedem la Raluca in locatie. La ora stabilita am fost la ele. Mau intampinat amandoua in fata usii. Cum pe Alis o stiam am facut cunostinta cu Raluca. Am fost invitat la un mic chit-chat unde am fost servit cu apa. Se pare ca ele sunt prietene bune si mai au solicitari din partea altora la genul acesta de show. Am vizitat baia si fetele ma asteptau in camera. Am fost invitat sa ma intind pe pat si ele siau inceput treaba. Nu o sa dau prea multe detalii, doar atat am finalizat cu Raluka, pozitia mama iedului si o privire superba cu Alis care a inceput sa geama frumos in timp ce se uita la noi si baga 2 degete in pasarica.

O experienta pe care nu o voi uita prea curand.

Fetelor ati fost superbe. Tin sa va multumesc pe aceasta cale.

Scriu doar acuma pentru ca nu am gasit topicul, dar cu ajutorul unui coleg de treaba, mia dat el linkul azi. II multumesc si lui pe aceasta cale.

Sper ca si altii sa relateze experientele lor cu Alis si Raluka.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

frumos cadou wow!

 

Fiindca se apropie ziua mea de nastere am zis sa imi fac un cadou de nastere ceva mai repede.Cum am fost la Alis nu de mult am intrebato si a fost de acord. Au urmat cateva mesaje prin PM cu Raluca, unde sia dat si ea acordul ca vrea. Am stabilit pentru sambata. Fetele sau pus de acord sa ne vedem la Raluca in locatie. La ora stabilita am fost la ele. Mau intampinat amandoua in fata usii. Cum pe Alis o stiam am facut cunostinta cu Raluca. Am fost invitat la un mic chit-chat unde am fost servit cu apa. Se pare ca ele sunt prietene bune si mai au solicitari din partea altora la genul acesta de show. Am vizitat baia si fetele ma asteptau in camera. Am fost invitat sa ma intind pe pat si ele siau inceput treaba. Nu o sa dau prea multe detalii, doar atat am finalizat cu Raluka, pozitia mama iedului si o privire superba cu Alis care a inceput sa geama frumos in timp ce se uita la noi si baga 2 degete in pasarica.

O experienta pe care nu o voi uita prea curand.

Fetelor ati fost superbe. Tin sa va multumesc pe aceasta cale.

Scriu doar acuma pentru ca nu am gasit topicul, dar cu ajutorul unui coleg de treaba, mia dat el linkul azi. II multumesc si lui pe aceasta cale.

Sper ca si altii sa relateze experientele lor cu Alis si Raluka.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...