Sari la conținut

Cel mai trist user


  

43 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai trist user al forumului?

    • dmx dmx
      11
    • pipilica aka satulcuprosti
      11
    • petrepetre02
      3
    • henzo aka colorado si clonele
      12
    • picon
      11
    • pisicuts
      7
    • alexqwerty si clonele lui
      5
    • promovator aka putzifer77
      8
    • machucambo
      13
    • sarlatanu aka tendoi
      2
    • raffaello
      3
    • brett
      6
    • obsedatu
      10
    • burgman4 (5,300 postari in 4 luni)
      7
    • justlove
      5


Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Te-am omis ! Ca nu am vazut ca esti de fapt o CLONÄ‚ ;)

Te-am vazut prea trz ... dar sper sa dea cineva votul pt tn in locul meu....

 

Sarlatan nenorocit, tendoi

 

Fara prima postare ca nu stiu pe ce am apasat ! Si a aparut aici

Te-am omis ! Ca nu am vazut ca esti de fapt o CLONÄ‚ ;)

Te-am vazut prea trz ... dar sper sa dea cineva votul pt tn in locul meu....

 

Sarlatan nenorocit

E mai accentuat cel dulce, dar da tare bine pe carnea de porc. Mai e varianta cu coca cola, dar e cam prea de tot, am ajuns sa folosesc cola cam peste tot in casa si masina ðŸ˜

...si in acest caz...vanatorul devine vanat:)))

Aidepulamea.

Te-am omis ! Ca nu am vazut ca esti de fapt o CLONÄ‚ ;)

Te-am vazut prea trz ... dar sper sa dea cineva votul pt tn in locul meu....

 

Sarlatan nenorocit, tendoi

 

Fara prima postare ca nu stiu pe ce am apasat ! Si a aparut aici , cea cu Cola

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Neah! Mai cauta.

Pulesteu nu are legatura cu al tau clasament, la fel cum nu au legatura multi de acolo. 

Acum ceva timp noi doi am gandit la fel (belive it or not). :)

 

I can hardly believe this one. Cel mult am avut opinii oarecum similare in unele (rare) situatii. Eu nu pot gandi la fel ca amica unor imbecili nefrecventabili precum oly sau daywalker78. Ori ca o persoana care considera umor injuraturile de morti si de mame ale pensionatului machucambo sau emoticoanele fortate ale lacheului proxenetilor de pe forum, obsedatu.

 

Asta e lista cu cei care te-au suparat? Cat de trist sa fii sa compui liste pe forum?  :laugh2

 

Sunt lucruri mult mai triste decat sa compui liste pe forum. Tu, insa, imi esti inca simpatica pentru episodul 'statueta'.

 

miskin trebuie adaugat pe lista si iesea invingator

 

Bre motane, ia spune sincer: se uita cineva vreodata pe raporturile alea?

 

Vorbind de tristete, putine lucruri sunt mai triste decat sa ataci familia unei persoane care nici macar nu este prezenta pe forum.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
 

 

 

Bre motane, ia spune sincer: se uita cineva vreodata pe raporturile alea?

 

Aha ,deci  asta ti-e planul , psihopel : sa intarati userii luandu-i de coaie si dupaia le dai raportari ca sa fie banati .

Ce faptura marunta, lasa  si mizera poti sa fii .

 

PS : doar rozkendra facea schema asta

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Aha ,deci  asta ti-e planul , psihopel : sa intarati userii luandu-i de coaie si dupaia le dai raportari ca sa fie banati .

Ce faptura marunta, lasa  si mizera poti sa fii .

 

PS : doar rozkendra facea schema asta

 

Nu te mai stradui sa faci deductii, ca-ti cedeaza indata si singurul neuron semi-functional.

 

Mai bine spune cum e lumea prostitutiei din cealalta parte, cum te laudai intr-o postare mai veche.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu te mai stradui sa faci deductii, ca-ti cedeaza indata si singurul neuron semi-functional.

 

Mai bine spune cum e lumea prostitutiei din cealalta parte, cum te laudai intr-o postare mai veche.

Faptura mai prostituata ca tine slabe sanse sa existe , chiar si pe forumul asta.

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Faptura mai prostituata ca tine slabe sanse sa existe , chiar si pe forumul asta.

 

Haide, bre, pestisor prostut si agramat, te-am facut sa plangi acum?

 

De ce nu vrei sa raspunzi in ce fel esti/ai fost implicat in activitatea de prostitutie, dupa cum ai afirmat tu insuti?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Haide, bre, pestisor prostut si agramat, te-am facut sa plangi acum?

 

De ce nu vrei sa raspunzi in ce fel esti/ai fost implicat in activitatea de prostitutie, dupa cum ai afirmat tu insuti?

 

Ce sa raspund la psihopati, mai grav este ca infectezi si pe altii mai slabi de minte si cred ce zici.

 

Adica esti atat de scenarist incat crezi ca sunt putziffer dupa ce ai zis ca sunt henzo . :slap2 :slap2 :slap2 . Arunci si tu la nimereala diferite chestii poate se adevereste ceva din tampenia ta, Se vede ca ai experienta de viata :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Oooo ,

 

Ce onoare pe mine , sunt in lista !!  . Daca eram pestic nu ma incurcam , bagam repede banii in cont SP si te vanam eu pe tine  . M-ai inclus pelista fara sa te jignesc sau sa te atac , nu conteaza nu iti voi raspunde si nu voi intra in conflic cu tine , sunt destui care te muiesc pe aici , nu mai este nevoie si de mine .

 

Vanatorule , sa ai parte in viata asta de cati bani am eu parte de pe urma proxenetismului , asa sa iti ajute Dumnezeu.

 

Iti multumesc pentru popularitatea pe care mi-o aduci pe forum .

 

Succesuri

 

PS: mai verifica inca o data perioada in care am facut eu 5300 de postari !

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

I can hardly believe this one. Cel mult am avut opinii oarecum similare in unele (rare) situatii. Eu nu pot gandi la fel ca amica unor imbecili nefrecventabili precum oly sau daywalker78. Ori ca o persoana care considera umor injuraturile de morti si de mame ale pensionatului machucambo sau emoticoanele fortate ale lacheului proxenetilor de pe forum, obsedatu.

Sunt nevoita sa-ti spun ca te inseli amarnic in privinta celor enumerati. Perceptia pe care tu ai despre ei este total diferita de realitate. Las-o balta cu caracterizarile astea de rahat.
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt nevoita sa-ti spun ca te inseli amarnic in privinta celor enumerati. Perceptia pe care tu ai despre ei este total diferita de realitate. Las-o balta cu caracterizarile astea de rahat.

Eeee, de parcă n-am ști ca astea sunt scorneli. Lasă omu' sa se joace.

Parcă s-a moleșit.Stilul miskin îl cam părăsește,s-or fi certat? :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Perceptia pe care tu o ai. Indiciu: cel mai trist si cel mai trist e ultimul user care ti-a dat stelute la profil. Ofensator cand te aprecieaza personaje triste!

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Ce sa raspund la psihopati, mai grav este ca infectezi si pe altii mai slabi de minte si cred ce zici.

 

Adica esti atat de scenarist incat crezi ca sunt putziffer dupa ce ai zis ca sunt henzo . :slap2 :slap2 :slap2 . Arunci si tu la nimereala diferite chestii poate se adevereste ceva din tampenia ta, Se vede ca ai experienta de viata :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

E o intrebare simpla, referitor la cateva postari mai vechi lasate de tine: in ce fel ai fost implicat direct in activitatea de prostitutie, de 'cealalta parte a cortinei'?

Tentativele tale de diversiune sunt prea stravezii si total ineficiente.

 

Oooo ,

 

Ce onoare pe mine , sunt in lista !!  . Daca eram pestic nu ma incurcam , bagam repede banii in cont SP si te vanam eu pe tine  . M-ai inclus pelista fara sa te jignesc sau sa te atac , nu conteaza nu iti voi raspunde si nu voi intra in conflic cu tine , sunt destui care te muiesc pe aici , nu mai este nevoie si de mine .

 

Vanatorule , sa ai parte in viata asta de cati bani am eu parte de pe urma proxenetismului , asa sa iti ajute Dumnezeu.

 

Iti multumesc pentru popularitatea pe care mi-o aduci pe forum .

 

Succesuri

 

PS: mai verifica inca o data perioada in care am facut eu 5300 de postari !

 

Da, inca unul care ma ignora, da' imi dedica o postare de un sfert de pagina! :slap2

Vezi ca nu sunt singurul care te-a mirosit cu ce te ocupi aici pe forum.

 

Sunt nevoita sa-ti spun ca te inseli amarnic in privinta celor enumerati. Perceptia pe care tu ai despre ei este total diferita de realitate. Las-o balta cu caracterizarile astea de rahat.

 

Deja dai semne de nervozitate. :)

Nici nu ai idee cata importanta acord eu asigurarilor venite din partea unei persoane care - pe langa 'realizarile' mentionate in postarea anterioara - s-a erijat si in avocat al santajistului demonstrat trollescoviciulos. Mai simplu spus, nu ai niciun fel de credibilitate.

Poate nu ar fi o idee rea sa nu te mai implici in chestiuni care solicita un anumit efort intelectual, si sa revii la postarea de poze cu pahare de vin si oale cu mancare.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...