Sari la conținut

Cel mai trist user


  

43 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai trist user al forumului?

    • dmx dmx
      11
    • pipilica aka satulcuprosti
      11
    • petrepetre02
      3
    • henzo aka colorado si clonele
      12
    • picon
      11
    • pisicuts
      7
    • alexqwerty si clonele lui
      5
    • promovator aka putzifer77
      8
    • machucambo
      13
    • sarlatanu aka tendoi
      2
    • raffaello
      3
    • brett
      6
    • obsedatu
      10
    • burgman4 (5,300 postari in 4 luni)
      7
    • justlove
      5


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Esti cel mai prost trist.

Decat atat ai avut de zis ? De altfel nici nu ma indoiam :)

 

Hai du-te acum la bucatarie .Ce poate fi mai trist ptr. o "doamna" iesita din bucatarie   : sa mestece in oala cu ciorba sau sa traga un part  pe Nimfomane sau sa  vada ce barfa a mai aparut

 

....si sa culeaga poante seci ptr. clasor (am uitat).... pe care numai una ca tine il poate citi  seara  pe post de Noapte Buna ,  acestea fiind si singurele tale orgaZme  de noapte   :laugh2

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Decat atat ai avut de zis ? De altfel nici nu ma indoiam :)

 

Hai du-te acum la bucatarie .Ce poate fi mai trist ptr. o "doamna" iesita din bucatarie   : sa mestece in oala cu ciorba sau sa traga un part  pe Nimfomane sau sa  vada ce barfa a mai aparut

 

....si sa culeaga poante seci ptr. clasor (am uitat).... pe care numai una ca tine il poate citi  seara  pe post de Noapte Buna ,  acestea fiind si singurele tale orgaZme  de noapte  

"sa amestece in oala cu ciorba"...tarane...mai ai tupeul sa ceri altora diploma de bac cand tu nu stii sa scrii corect?...jegosule

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Decat atat ai avut de zis ? De altfel nici nu ma indoiam :)

 

Hai du-te acum la bucatarie .Ce poate fi mai trist ptr. o "doamna" iesita din bucatarie   : sa mestece in oala cu ciorba sau sa traga un part  pe Nimfomane sau sa  vada ce barfa a mai aparut

 

....si sa culeaga poante seci ptr. clasor (am uitat).... pe care numai una ca tine il poate citi  seara  pe post de Noapte Buna ,  acestea fiind si singurele tale orgaZme  de noapte   :laugh2

Am uitat...ce mortii ma-tii ai cautat in Bucuresti ma daca e jegos si infect?...pai e asa din cauza voastra futu-va-n gura de tarani imputiti...ati venit in Bucuresti de la coada vacii si de la WC in curte si ati adus aceleasi obiceiuri proaste pe care le aveati pe coclaurile voastre

De ce pula mea n-ai stat la tine la tara bai mizerie?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"sa amestece in oala cu ciorba"...tarane...mai ai tupeul sa ceri altora diploma de bac cand tu nu stii sa scrii corect?...jegosule

Asa se vorbeste la tara, cu mestece , in loc de amestece. Cel mai mult la Bucuresti se vorbeste cel mai bine romana , fara sa fie amestecate regionalisme .

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

Asa se vorbeste la tara, cu mestece , in loc de amestece. Cel mai mult la Bucuresti se vorbeste cel mai bine romana , fara sa fie amestecate regionalisme .

Mi-a dat foc taranul asta basit cu postarile despre bucuresteni si despre Bucuresti...mor cand ii aud...ca e jegos orasul ca oamenii sunt nu stiu cum....pai stati in pula mea la voi la tara...nu mai veniti aici...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-a dat foc taranul asta basit cu postarile despre bucuresteni si despre Bucuresti...mor cand ii aud...ca e jegos orasul ca oamenii sunt nu stiu cum....pai stati in pula mea la voi la tara...nu mai veniti aici...

Ma rog , am intalnit si eu multi care aclamau mizeria din Bucuresti ei stand in orase pe care le terminai in jumatate de ora. Oricine stie ca in toata lumea orasele mari , mai ales la periferii au probleme cu curatenia, inclusiv cele europene , pentru ca sunt foarte multi locuitori .

Oricum astia care zic ca orasul e murdar sunt aceasi care isi arunca punga de croissant pe geamul de la masina

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Ma rog , am intalnit si eu multi care aclamau mizeria din Bucuresti ei stand in orase pe care le terminai in jumatate de ora. Oricine stie ca in toata lumea orasele mari , mai ales la periferii au probleme cu curatenia, inclusiv cele europene , pentru ca sunt foarte multi locuitori .

Oricum astia care zic ca orasul e murdar sunt aceasi care isi arunca punga de croissant pe geamul de la masina

Sunt probleme legate de curatenie din cauza unora dintre cei veniti de la tara pentru ca ei asa sunt obisnuiti...wc in curte..dus in lighean..etc..si campioni olimpici la spart seminte si scuipat cojile pe jos..

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt probleme legate de curatenie din cauza unora dintre cei veniti de la tara pentru ca ei asa sunt obisnuiti...wc in curte..dus in lighean..etc..si campioni olimpici la spart seminte si scuipat cojile pe jos..

Apogeul de tarani imbogatiti pe care l-am vazut, a fost in cartiere rezidentiale cand si-au plantat porumb langa tuia :laugh2 :slap2

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt probleme legate de curatenie din cauza unora dintre cei veniti de la tara pentru ca ei asa sunt obisnuiti...wc in curte..dus in lighean..etc..si campioni olimpici la spart seminte si scuipat cojile pe jos..

Aici sunt umpic in dezacord , totusi, sa nu aruncam totul in carca lor ca majoritatea sunt curati . Principalii producatori de gunoaie au fost si inca sunt tiganii. Ce ma deranjeaza pe mine la provinciali sunt arfele pe care le au odata ajunsi aici .

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Apogeul de tarani imbogatiti pe care l-am vazut, a fost in cartiere rezidentiale cand si-au plantat porumb langa tuia :laugh2 :slap2

Complexele acestea vsv de  impbogatire  le ai de tanar  sau sunt motivul pentru care ca iti pierzi vremea pe aici zilnvic , tu nefacand absolut nimic pozitiv cu viata ta , pun pariu de asta : :)

 

 

Am uitat...ce mortii ma-tii ai cautat in Bucuresti ma daca e jegos si infect?...pai e asa din cauza voastra futu-va-n gura de tarani imputiti...ati venit in Bucuresti de la coada vacii si de la WC in curte si ati adus aceleasi obiceiuri proaste pe care le aveati pe coclaurile voastre

De ce pula mea n-ai stat la tine la tara bai mizerie?

 

Te-ai panicat zdreanta  de injuri de familie ? :laugh2

 

Asa se vorbeste la tara, cu mestece , in loc de amestece. Cel mai mult la Bucuresti se vorbeste cel mai bine romana , fara sa fie amestecate regionalisme .

 

Daca iti adun greselile tale gramaticale

 

Oricum astia care zic ca orasul e murdar sunt aceasi care isi arunca punga de croissant pe geamul de la masina

 

Curatule care esti tu curatel

La cata mizerie improsti pe aici iti dai seama cum esti si in viata reala. Hai sa nu ne opintim aiurea   :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Probabil pentru porcul din living :D

 

Porcule tii umbra de pomana pamantului ...ascunde-te acum pe clona cealalta si te puncteaza la loc  ...doar asa faceai si de pe contul Condition si Advanced    :laugh2

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Porcule tii umbra de pomana pamantului ...ascunde-te acum pe clona cealalta si te puncteaza la loc  ...doar asa faceai si de pe contul Condition si Advanced    :laugh2

Ba in mortii ma-tii de taran...e a 5-a oara cand iti spun...cand vrei sa-ti demonstrez ca nu am clone si ca nu sunt clona nimanui?...nu ma punctez imbecilule dupa cum vezi...nu am de unde sa ma punctez..si mi se rupe pula de puncte...tristule

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Complexele acestea vsv de  impbogatire  le ai de tanar  sau sunt motivul pentru care ca iti pierzi vremea pe aici zilnvic , tu nefacand absolut nimic pozitiv cu viata ta , pun pariu de asta : :)

 

 

 

Te-ai panicat zdreanta  de injuri de familie ? :laugh2

 

 

Daca iti adun greselile tale gramaticale

 

Curatule care esti tu curatel

La cata mizerie improsti pe aici iti dai seama cum esti si in viata reala. Hai sa nu ne opintim aiurea   :)

Doar presupuneri faci.

Cat de scosul ochiilor ca nu nu vorbesc cand altii jignesc sau isi bat joc de altii , sa nu uiti ca nu am intervenit in ce a vazut tot forumul ca ai facut cu Alessandra. Daca userii nu vorbesc, nu inseamna ca nu si-au dat seama ce fel de persoana esti.

 

Tu singur te-ai discreditat ca persoana, prin actiunile propii, nu pipilica , nu dmx , nu condition , nu gelugun, nu picon , doar tu ti-ai dat-o singur la gioale si inca esti in faza de negare ca nu e asa si cauti pe altii vinovati .

 

Cum am mai zis: ai o parere prea buna despre tine.

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

Doar presupuneri faci.

Cat de scosul ochiilor ca nu nu vorbesc cand altii jignesc sau isi bat joc de altii , sa nu uiti ca nu am intervenit in ce a vazut tot forumul ca ai facut cu Alessandra. Daca userii nu vorbesc, nu inseamna ca nu si-au dat seama ce fel de persoana esti.

 

Tu singur te-ai discreditat ca persoana, prin actiunile propii, nu pipilica , nu dmx , nu condition , nu gelugun, nu picon , doar tu ti-ai dat-o singur la gioale si inca esti in faza de negare ca nu e asa si cauti pe altii vinovati .

 

Cum am mai zis: ai o parere prea buna despre tine.

N-ai ce sa-i ceri unui cocalar cu pamant sub unghii si arfe de om de afaceri....

Este fix tipul taranului parvenit..care a vandut pamantul mostenit de la ma-sa mare si s-a trezit in Bmw...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

N-ai ce sa-i ceri unui cocalar cu pamant sub unghii si arfe de om de afaceri....

Este fix tipul taranului parvenit..care a vandut pamantul mostenit de la ma-sa mare si s-a trezit in Bmw...

...model 1992.
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Decat atat ai avut de zis ? De altfel nici nu ma indoiam :)

 

Hai du-te acum la bucatarie .Ce poate fi mai trist ptr. o "doamna" iesita din bucatarie   : sa mestece in oala cu ciorba sau sa traga un part  pe Nimfomane sau sa  vada ce barfa a mai aparut

 

....si sa culeaga poante seci ptr. clasor (am uitat).... pe care numai una ca tine il poate citi  seara  pe post de Noapte Buna ,  acestea fiind si singurele tale orgaZme  de noapte   :laugh2

Ai uitat cand puneai poze cu oala cu porumbi fierti dupa o reteta originala, marcati cu "Miky". :)))

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

...model 1992.

Tu esti un model tare frumos...pacat ca te incadrezi la relicve 

Intreaba-ti UMBRA daca te mint eu cu ceva

 

Doar presupuneri faci.

Cat de scosul ochiilor ca nu nu vorbesc cand altii jignesc sau isi bat joc de altii , sa nu uiti ca nu am intervenit in ce a vazut tot forumul ca ai facut cu Alessandra. Daca userii nu vorbesc, nu inseamna ca nu si-au dat seama ce fel de persoana esti.

 

Tu singur te-ai discreditat ca persoana, prin actiunile propii, nu pipilica , nu dmx , nu condition , nu gelugun, nu picon , doar tu ti-ai dat-o singur la gioale si inca esti in faza de negare ca nu e asa si cauti pe altii vinovati .

 

Cum am mai zis: ai o parere prea buna despre tine.

Stiu foarte bine la ce am facut referirea si aprecierea interventiei tale , las-o moarta , am observat suficiet ce poti :)

 

Nu ma cheama Picon Pipilica sau Promovator sa ma intereseze prea mult ce discuta altii despre mine, .ca sa ma simt afectat sau discreditat intr-un fel . Ca incearca sa ma  discrediteaza unii ca voi prin anumite faze de lingerism reciproc , de asemeni mi se rupe pula , ca tot pe banii mei traiesc zilnic , nu pe buzunarul asa zisilor amici falsi de pe Nimfomane. Deci pot sa spun ca esti putin penibil apreciind asta . 

 

Daca tu ti-ai pus bazele pe o clica de cea mai joasa speta in cautare de  vanat (probabil si singurii tai amici din viata de zi cu zi)  , atacand in stanga si in dreapta precum o haita , doar ptr. a-si umple zilnic timpul pierdut inutil pe aici....e doar problema ta , nu a mea . Nu sunt genul care sa ma cobor si sa fac asemenea concesii , de aici si diversele mele certuri pe care le-am tot avut in decursul timpului cu diferiti useri. Cum ar veni sa gandesc eu ca tine sau tu ca mine, tocmai de aceea suntem si diferiti ca persoane , inclusiv in atitudine

 

Aici doar ma amuz (in timpul liber) pe seama prostiei  unora si cum incearca ei sa demonstreze contrariul

Chiar am ...neavand  niciun  complex de inferioritate  :)

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...