Sari la conținut

Propun banarea lui Picon!


Vizitator bettyblue

Postări Recomandate

Sa traiesti, Mos Izmana! Ai avut o zi de plina, observ. 62 de postari in ultimele 24h, and still counting.

Si iarasi bluful cu L'Incontro? :slap2 Ce s-a intamplat cu 'sa nu minti'? Eram pe topic atunci cand ai avut disputa cu @nu mai spune, si stiu ca omul te-a chemat sa va intalniti intr-o locatie neutra. Ai aruncat cateva fumigene, si ai refuzat sa raspunzi provocarii. Jenant!

 

 

 

Nene Paraschiv, din nou cu glumele de autobaza? Si ce-i cu expresiile astea de golanas frustrat sexual?

 

Parca te-am rugat deja in cateva randuri sa te limitezi la postarea de poze.

:laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu vezi ce scrii???? Singurul naiv esti tu ca asculti de altii si faci ca ei, cand poti destul de bine sa testezi! Hai ca discutia a deviat rau...va las!

 

 

Mai avea tupeul sa si zica sa o testez. Sa testez ce ?

 

Cand o sa imi vina randul sa ma de-a in gat ?

 

Comportament specific etniei, daia sunt sceptic cand vine vorba de etnice si cer informatii inainte .

 

 

Păi, eu ce spuneam bre? 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Ok! Dovezi poți aduce? Care sunt prietenii de care spui și cât de dovediți ca pești, sunt ei? Spune cu subiect și predicat și mai ales, cu nume (user)! Ce înseamnă pentru tine "prieteni", cum definești tu această noțiune?

Care sunt celelalte conturi, pe care pretinzi că le-aș avea?

Probează cele spuse, sau taci în p.m.!

 

Ce faci, mosulica, te dezici acum de amicii tai? Ce jigodie!!

 

Erai “pe topic”, pizdoiule? Pă bune? Cu ce user?

 

Răspunde, bă, căcatule, la întrebări. Adu, bă, pizdoiule, dovezile alea. Ziceai că prezinți nușce dovezi înmărmuritoare despre Pipilică. Încă îmi țin respirația.

 

Pizdoiule.

 

Chiar iti recomand sa nu iti tii respiratia. Creierasul tau de pensionat handicapat are nevoie de tot oxigenul pe care-l poate primi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce faci, mosulica, te dezici acum de amicii tai? Ce jigodie!!

 

 

Chiar iti recomand sa nu iti tii respiratia. Creierasul tau de pensionat handicapat are nevoie de tot oxigenul pe care-l poate primi.

 

Răspunde bă, japiță, la întrebări! Aud? Nume (useri), fapte ... 

Pizdoiule!

  • Like 6
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Ce faci, mosulica, te dezici acum de amicii tai? Ce jigodie!!

 

 

 

Chiar iti recomand sa nu iti tii respiratia. Creierasul tau de pensionat handicapat are nevoie de tot oxigenul pe care-l poate primi.

 

Zi, bă, căcatule de pyzdoy, vorbesc cu oamenii ăia, să băgăm o plângere penală lu’ domnu’ Căcău? Mă gândesc s-o băgăm direct la Parchet, cică-i mai bine. Parcă citisem pe undeva de ceva care semăna cu o infracțiune informatică, tor, tails, poze de automatul payu. Ce recomanzi, că pari să te pricepi.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nu e nevoie de argumente, se vede limpede.

 

 

 

Răspunde bă, japiță, la întrebări! Aud? Nume (useri), fapte ... 

Pizdoiule!

 

What you said!

 

Zi, bă, căcatule de pyzdoy, vorbesc cu oamenii ăia, să băgăm o plângere penală lu’ domnu’ Căcău? Mă gândesc s-o băgăm direct la Parchet, cică-i mai bine. Parcă citisem pe undeva de ceva care semăna cu o infracțiune informatică, tor, tails, poze de automatul payu. Ce recomanzi, că pari să te pricepi.

 

Usurel, pensionatule, ca iarasi te-ai enervat!

 

Eu iti recomand sa-ti faci o analiza sincera a vietii, si sa-ti pui intrebarea daca merita traita. Ce parere ai despre clorura de potasiu?

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Moarta, pardon marta, fix la bascheti, acolo ma doare. Te misti in reluare. Bunica-mea e mai sprintena ca tine. 

 

Vanator  prost , parca ziceai ca ignori ceea ce tastez. Nu ai loc de mine?  De unde pana imi pasa mie de sfaturile primite de la un necioplit ca tine? Nu te duci  la un masaj la marta, pardon moarta sa va calmati reciproc?  

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

What you said!

 

 

Usurel, pensionatule, ca iarasi te-ai enervat!

 

Eu iti recomand sa-ti faci o analiza sincera a vietii, si sa-ti pui intrebarea daca merita traita. Ce parere ai despre clorura de potasiu?

Aștept răspunsurile la întrebările pe care ți le-am pus.

Pizdoiule!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Erai “pe topic”, pizdoiule? Pă bune? Cu ce user?

 

Răspunde, bă, căcatule, la întrebări. Adu, bă, pizdoiule, dovezile alea. Ziceai că prezinți nușce dovezi înmărmuritoare despre Pipilică. Încă îmi țin respirația.

 

Pizdoiule.

Aduce bree,dar inca nu i-a venit rezultatul testului ADN,O sa-mi zica tata apoi.

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

What you said!

 

 

 

Usurel, pensionatule, ca iarasi te-ai enervat!

 

Eu iti recomand sa-ti faci o analiza sincera a vietii, si sa-ti pui intrebarea daca merita traita. Ce parere ai despre clorura de potasiu?

Întrebarea. Răspunde la întrebare, încruntatule. Concentrează-te, repetă “sunt un pyzdoy” până te simți mai bine, apoi citește din nou. Vrei să scriu mai încet?

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Moarta, pardon marta, fix la bascheti, acolo ma doare. Te misti in reluare. Bunica-mea e mai sprintena ca tine. 

 

Vanator  prost , parca ziceai ca ignori ceea ce tastez. Nu ai loc de mine?  De unde pana imi pasa mie de sfaturile primite de la un necioplit ca tine? Nu te duci  la un masaj la marta, pardon moarta sa va calmati reciproc?  

 

A durat putin pana ti-ai dat arama pe fata.:)

Partea buna e ca, de acum, poti fi tu insuti/insati. Fara retineri.

 

 

Aduce bree,dar inca nu i-a venit rezultatul testului ADN,O sa-mi zica tata apoi.

 

Buna seara, Mos Izmana! Comment allez-vous? Tot la datorie, pe nimfomane.com?

 

Întrebarea. Răspunde la întrebare, încruntatule. Concentrează-te, repetă “sunt un pyzdoy” până te simți mai bine, apoi citește din nou. Vrei să scriu mai încet?

 

Vreau doar sa te calmezi. Si sa arunci o privire la oamenii din jurul tau: oameni cu familii, oameni cu copii, oameni cu joburi, cu prieteni, cu hobby-uri. Oameni cu motive de a trai!

Tu nu ai decat forumul asta. Si pensia de handicapat.

Cine stie ce este clorura de potasiu?

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

A durat putin pana ti-ai dat arama pe fata.:)

Partea buna e ca, de acum, poti fi tu insuti/insati. Fara retineri.

 

 

 

 

Buna seara, Mos Izmana! Comment allez-vous? Tot la datorie, pe nimfomane.com?

 

 

 

Vreau doar sa te calmezi. Si sa arunci o privire la oamenii din jurul tau: oameni cu familii, oameni cu copii, oameni cu joburi, cu prieteni, cu hobby-uri. Oameni cu motive de a trai!

Tu nu ai decat forumul asta. Si pensia de handicapat.

Cine stie ce este clorura de potasiu?

 

Mă-ta știe.

 

Nu pot, bă, pyzdoyule, să mor. Pă tine cui te las?

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Urmeaza sa pun  ceva legat de tine in  semnatura mea . Ceva simplut: vanatoru' prost  cade singur in groapa lui.

Azi nu mai am timp. 

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

A durat putin pana ti-ai dat arama pe fata. :)

Partea buna e ca, de acum, poti fi tu insuti/insati. Fara retineri.

 

 

 

 

Extraordinar! Ntz-ntz-ntz!

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Mă-ta știe.

 

Nu pot, bă, pyzdoyule, să mor. Pă tine cui te las?

 

 

Stiati ca ... clorura de potasiu se gaseste, in diferite proportii, si in numeroase ingrasaminte chimice?

 

Urmeaza sa pun  ceva legat de tine in  semnatura mea . Ceva simplut: vanatoru' prost  cade singur in groapa lui.

Azi nu mai am timp. 

 

Orice care sa-ti reaminteasca de mine. E flatant, mersi.:)

But still not interested!

Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Sa traiesti, Mos Izmana! Ai avut o zi de plina, observ. 62 de postari in ultimele 24h, and still counting.

Si iarasi bluful cu L'Incontro? :slap2 Ce s-a intamplat cu 'sa nu minti'? Eram pe topic atunci cand ai avut disputa cu @nu mai spune, si stiu ca omul te-a chemat sa va intalniti intr-o locatie neutra. Ai aruncat cateva fumigene, si ai refuzat sa raspunzi provocarii. Jenant!

 

 

 

Nene Paraschiv, din nou cu glumele de autobaza? Si ce-i cu expresiile astea de golanas frustrat sexual?

 

Parca te-am rugat deja in cateva randuri sa te limitezi la postarea de poze.

Credeai ca sunt altceva ?

 

Pisatul un las care se eschiveaza in permanenta sa  nu-i rastoarne cineva copaia de mate

 

Iar Paraschiv un homosexual care se da fetita pe aici , probabil ca a fost toata viata fetita cuiva  :)

  • Like 22
  • Minus 18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...