Sari la conținut

Propun banarea lui Picon!


Vizitator bettyblue

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A fugit ala cu PISATUL/URO  mancand pamantul :laugh2

 

Auzi la el:, ca mi se pare mie ceva anormal si ca este doar o chestiune de perceptie , cand cere sa se pise fetele pe moaca lui  :slap2

  • Like 22
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Tu ce făceai mă, în cârdășie cu Pipilică, pe topicul Sianei? Mai du-te bă, în p.m. de idiot și ipocrit, ce ești!

Care sunt fetele alea cu recenzii "destul" de bune, pe care le-am calomniat? Băi pulete, aportul tău pe forumul ăsta, e 0, așa că taci dracu și du-te în pădure să tai vreascuri, că vine iarna!

Aici n-ai dreptate,eu l-am adus legat cu lantul de gat pe topic la Siana.Da-l in PLM ca a fost siluit,pardon,silit.

  • Like 9
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai Miki, este chior? Ce nu vezi ? Omul a spus locul si ora.  Ce PM vrei,cretinel? 

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine? 

E nebună, las-o!

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Bai Miki, este chior? Ce nu vezi ? Omul a spus locul si ora.  Ce PM vrei,cretinel? 

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine?

 

 

 

 

Paraschive, am un gard. Îmi dai un băţ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băi fetiță, ești bolnavă rău. La cap.Știi care e vestea proastă? Că orice user se poate înscrie din nou, chiar dacă este banat, așa că lupta ta e sortită eșecului. :laugh2

Nu mai are rost sa ii raspunzi ca sa compromis singura si  si-a dat arama pe fata de Turnatoare aici :

 

http://nimfomane.com/forum/topic/98592-propun-banarea-lui-picon/?p=3063504

 

cu un user cu care nici nu era in conflict . Deci ar trebui pusa la DE EVITAT .

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bai Miki, este chior? Ce nu vezi ? Omul a spus locul si ora.  Ce PM vrei,cretinel? 

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine? 

E din echipa de minusat a lui MIky. :laugh2

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu ce făceai mă, în cârdășie cu Pipilică, pe topicul Sianei? Mai du-te bă, în p.m. de idiot și ipocrit, ce ești!

Care sunt fetele alea cu recenzii "destul" de bune, pe care le-am calomniat? Băi pulete, aportul tău pe forumul ăsta, e 0, așa că taci dracu și du-te în pădure să tai vreascuri, că vine iarna!

Mos Tagarta  eu am avut strict ceva cu ea ,din  cauza ca ma injurase gratuit (inclusiv de familie)  si o perioada scurta

Cum a injurat si tovarasul tau Lisandru de 2 ori pe contul Advanced (cum ti-am si aratat) , l-am rugat sa se potoleasca , nu a inteles , ba chiar a avansat si la familie si mama. si acum tot el apare din cand in cand si spune ca am eu ceva personal cu el ?

 

Deci...mars in plm , daca te faci ca ploua .Ai aparut  sa o dai in diverse pe aici si sa te faci ca nu stii cum a stat treaba ? 

 

Mosule diliu , tu ce fetish conduci de ai dat-o in mintea copiilor ? Stiu care , dar te las pe tine sa-l zici primul :)

  • Like 22
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Mos Tagarta  eu am avut strict ceva cu ea ,din  cauza ca ma injurase gratuit (inclusiv de familie)  si o perioada scurta

Cum a injurat si tovarasul tau Lisandru de 2 ori pe contul Advanced (cum ti-am si aratat) , l-am rugat sa se potoleasca , nu a inteles , ba chiar a avansat si la familie si mama

 

Deci...mars in plm , daca te faci ca ploua .Ai aparut  sa o dai in diverse pe aici si sa te faci ca nu stii cum a stat treaba ? 

 

Mosule diliu , tu ce fetish conduci de ai dat-o in mintea copiilor ? Stiu care , dar te las pe tine sa-l zici primul :)

 

Ai tu habar ce e ala fetish?  Hai ca m-ai facut sa rad. 

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mos Tagarta  eu am avut strict ceva cu ea ,din  cauza ca ma injurase gratuit (inclusiv de familie)  si o perioada scurta

Cum a injurat si tovarasul tau Lisandru de 2 ori pe contul Advanced (cum ti-am si aratat) , l-am rugat sa se potoleasca , nu a inteles , ba chiar a avansat si la familie si mama. si acum tot el apare din cand in cand si spune ca am eu ceva personal cu el ?

 

Deci...mars in plm , daca te faci ca ploua .Ai aparut  sa o dai in diverse pe aici si sa te faci ca nu stii cum a stat treaba ? 

 

Mosule diliu , tu ce fetish conduci de ai dat-o in mintea copiilor ? Stiu care , dar te las pe tine sa-l zici primul :)

Cum spunea cineva mai sus, te bați pentru locul1 în topul prostiei, pe acest forum. Dobrică e geniu pe lângă tine.  :laugh2

  • Like 8
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bai Miki, este chior? Ce nu vezi ? Omul a spus locul si ora.  Ce PM vrei,cretinel? 

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine? 

Uite aici gasca lui Miky,cu mentiunea ca @last samurai tot Miky este. :laugh2

rep_down.png http://www.nimfomane.com/poze/starx.gifmiky77

rep_down.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png christiano_29

rep_down.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png marta m

rep_up.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png satulcuprosti

rep_up.png >piondealb<

rep_down.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png the last samurai

rep_up.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png dmx dmx

rep_down.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png anonna1

rep_up.png chuck shurley

rep_up.png regatron

rep_up.png burgman4

rep_up.png cinestie

rep_up.png viezuremanz

rep_up.png http://www.nimfomane.com/poze/spp.png tanya thering

  • Like 9
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Iti dai seama , Mos Tagarta ....momentan esti lipsit de concurenta  .

Pana atunci viata ta se zbate doar in minviuna pe aici   :laugh2

 

Cum spunea cineva mai sus, te bați pentru locul1 în topul prostiei, pe acest forum. Dobrică e geniu pe lângă tine.  :laugh2

  • Like 23
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pe  PIsat il mananca punctele in cur mai rau decat hemoroizii aceia de  care tot facea observatie la toate fetele 

 

Suferi este ? Doar puncte de reputatie visezi si zi si noapte   :laugh2

 

PS: Esti un las zdreanta si o dai cotite  . Cand vei fixa ceva serios te iau in considerare  sau iti fixez eu daca nu te deranjeaza  . :)

  • Like 22
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pe  PIsat il mananca punctele in cur mai rau decat hemoroizii aceia de  care tot facea observatie la toate fetele 

 

Suferi este ? Doar puncte de reputatie visezi si zi si noapte   :laugh2

Eu nu mi-am dat 10 mii de puncte de reputatie asa cum ai facut tu,toata lumea poate vedea asta la tine pe "reputatie"

La tine se potriveste perfect zicala "HOTUL STRIGA HOTII"

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

...

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine? 

 

Nici pe mine nu ma place. Cred ca-l place doar pe m(umu)skin si viseaza s-o ia de nevasta si s-o duca in tari straine (la clasa business, musai). :)

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Ba tu nu cumva esti @nu mai spune? Ala era obsedat cu PM-ul. :laugh2

Ce PLM sa-ti spun in PM altceva de cat ti-am spus public?

Gaseste si tu ceva inteligent sa scapi de rusine. :laugh2

 

 

L'incontro intre orele 21 si 22. :laugh2 

 

Sa traiesti, Mos Izmana! Ai avut o zi de plina, observ. 62 de postari in ultimele 24h, and still counting.

Si iarasi bluful cu L'Incontro? :slap2 Ce s-a intamplat cu 'sa nu minti'? Eram pe topic atunci cand ai avut disputa cu @nu mai spune, si stiu ca omul te-a chemat sa va intalniti intr-o locatie neutra. Ai aruncat cateva fumigene, si ai refuzat sa raspunzi provocarii. Jenant!

 

 

Bai Miki, este chior? Ce nu vezi ? Omul a spus locul si ora.  Ce PM vrei,cretinel? 

 

Bai moarta , pardon marta , daca ai coaie spune,  ce vrei de la mine? Ti-am facut eu tie ceva? Ne stim noi doua de undeva si eu nu stiu? Esti cu capu', ce ai cu mine? 

 

Nene Paraschiv, din nou cu glumele de autobaza? Si ce-i cu expresiile astea de golanas frustrat sexual?

 

Parca te-am rugat deja in cateva randuri sa te limitezi la postarea de poze.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon s-a dat la fund (ca de obicei) si a lasat lacheii acestia  sa-i sustina moralul ,  fie si gratuit .Nu iti este clar ?

O pulă ai ghicit! Picon mai are și treburi. Ai înțeles, șomerule?

Înapoi, fuga ...marș! Culcat! Salt înainte! Culcat! ... :laugh2

  • Like 6
  • Minus 16
Link spre comentariu

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Sa traiesti, Mos Izmana! Ai avut o zi de plina, observ. 62 de postari in ultimele 24h, and still counting.

Si iarasi bluful cu L'Incontro? :slap2 Ce s-a intamplat cu 'sa nu minti'? Eram pe topic atunci cand ai avut disputa cu @nu mai spune, si stiu ca omul te-a chemat sa va intalniti intr-o locatie neutra. Ai aruncat cateva fumigene, si ai refuzat sa raspunzi provocarii. Jenant!

 

 

 

 

Nene Paraschiv, din nou cu glumele de autobaza? Si ce-i cu expresiile astea de golanas frustrat sexual?

 

Parca te-am rugat deja in cateva randuri sa te limitezi la postarea de poze.

Erai “pe topic”, pizdoiule? Pă bune? Cu ce user?

 

Răspunde, bă, căcatule, la întrebări. Adu, bă, pizdoiule, dovezile alea. Ziceai că prezinți nușce dovezi înmărmuritoare despre Pipilică. Încă îmi țin respirația.

 

Pizdoiule.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...