Sari la conținut

Propun banarea lui Picon!


Vizitator bettyblue

Postări Recomandate

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Ba , da' ce va place sa va futeti creierii reciproc !!! Zboara pulile pe-aici de zici ca-i tornada !!! Baa... da' voi nu futeti nimica ? Cre' ca asta e 

problema voastra , nu va mai primesc tarfulinele , cand afla ce hram purtati pe forum !!! In pula mea , cand am vazut poza aia cu taranul 

care caca un papusoi , mi-a venit sa borasc !!! Ce dracu' ba Pipiloi , esti complet sarit de pe fix !!! Normal ca Miky a inceput sa fiarba , da' nici 

tu nu vrei sa te lasi ... Ba baieti , va trebuie o betie d-aia crunta , cu o cafteala sanatoasa la sfarsit ...

 

Fără beție nu se poate? Nu beau alcool.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Si eu as putea spune  destul de simplu...doar o chelie de mincinos duplicitar cu interese marunte

 

Cred ca e destul de bine si inchei destul de simplu intreaga caracterizare a ta  :)

O postare ce scoate în evidență încă o dată paupertatea ta intelectuală, vocabularul "destul" de limitat.

Cere-te bă, afară și ia-le cu tine pe Betty și Moarta!

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Te intalnesti o pula , lasule ...doar te eschivezi ca si data trecuta ,  Baluta :)

 

  Asta iti spui tie, acum, privind oglinda?  Nu-i asa ca nu te duci?  Exact cum te stiu: las, mitoman, grandoman.

  • Like 8
  • Minus 7
Link spre comentariu

Fără beție nu se poate? Nu beau alcool.

 

Nici io ...da' invatam ... mai o bere , mai o scatoalca ... uite-asa uiti de problemele existentiale de pe forum . 

Mi-ar place sa-l vad pe Pipiloi in sutana , cum trasneste cu cadelnita , si pe Miky cum ia pozitia " ferit " , amandoi beti turta , 

cu ochii pierduti si spume la gura !!! As plati pentru spectacolul asta . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Nici io ...da' invatam ... mai o bere , mai o scatoalca ... uite-asa uiti de problemele existentiale de pe forum . 

Mi-ar place sa-l vad pe Pipiloi in sutana , cum trasneste cu cadelnita , si pe Miky cum ia pozitia " ferit " , amandoi beti turta , 

cu ochii pierduti si spume la gura !!! As plati pentru spectacolul asta .

 

Zi o cifră.

Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Mai avea tupeul sa si zica sa o testez. Sa testez ce ?

 

Cand o sa imi vina randul sa ma de-a in gat ?

 

Comportament specific etniei, daia sunt sceptic cand vine vorba de etnice si cer informatii inainte .

E greu cand nu ai bani, tu stii cel mai bine! Iti ramane scrisu'
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

  Asta iti spui tie, acum, privind oglinda?  Nu-i asa ca nu te duci?  Exact cum te stiu: las, mitoman, grandoman.

 

Popandaule ai glume acum cu mine?

 

 bulangiule iscoditor. :laugh2

  • Like 21
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Va cafiti pentru Betty sa inteleg? :laugh2

"Prietene" tu nu ai viata? De curiozita-te la ce iti foloseste ca iti iei din timpul tau ca sa dai cu minus postarilor??? Ai imbatranit degeaba...fimi-ar scarba de tine =))

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Zi, bă, căcatule de pyzdoy, vorbesc cu oamenii ăia, să băgăm o plângere penală lu’ domnu’ Căcău? Mă gândesc s-o băgăm direct la Parchet, cică-i mai bine. Parcă citisem pe undeva de ceva care semăna cu o infracțiune informatică, tor, tails, poze de automatul payu. Ce recomanzi, că pari să te pricepi.

Bășitura de betty a pumctat negativ postul de mai sus. Mă întreb dacă, în afară de “penală”, a mai înțeles ceva.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

"Prietene" tu nu ai viata? De curiozita-te la ce iti foloseste ca iti iei din timpul tau ca sa dai cu minus postarilor??? Ai imbatranit degeaba...fimi-ar scarba de tine =))

Dar ție și Martei? 

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Bășitura de betty a pumctat negativ postul de mai sus. Mă întreb dacă, în afară de “penală”, a mai înțeles ceva.

stii parerea mea despre tine, eu nu ma repet!
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E greu cand nu ai bani, tu stii cel mai bine! Iti ramane scrisu'

Hmm, ce sa zici si tu  cand ti-ai dat arama pe fata. 

Ce vrei sa iti fac poze cu bani ca sa ma cobor la nivelul tau etnic ca sa iti demonstrez ca am " valoare " . :slap2

A facut-o altul inaintea mea, asa ca il las pe ala sa te viziteze. :slap2

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

O postare ce scoate în evidență încă o dată paupertatea ta intelectuală, vocabularul "destul" de limitat.

Cere-te bă, afară și ia-le cu tine pe Betty și Moarta!

 

Du-te bai chelie la somn ...ca incepi sa te clatini pe aici :)

 

Nu-ti plac glumele acestea , dar pe ale Pisatului le promovezi. Cum vine asta?

 

Acum sunt sigur ca nu-ti defileaza nici ala chelia degeaba pe aici. Ti-o meriti din plin ca esti duplicitar si nu procedezi niciodata corect  :laugh2

  • Like 21
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Dar ție și Martei?

 

eu zic sa iti pui sagetile la treaba sa mai scrie si ei niste recenzii negative dar de data asta sa inventezi ceva credibil ;)
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Du-te bai chelie la somn ...ca incepi sa te clatini pe aici :)

 

Nu-ti plac glumele acestea , dar pe ale Pisatului le promovezi. Cum vine asta?

 

Acum sunt sigur ca nu-ti defileaza nici ala chelia degeaba pe aici. Ti-o meriti din plin ca esti duplicitar si nu procedezi niciodata corect  :laugh2

Ești "destul" de limitat, retardatule!

  • Like 7
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu zic sa iti pui sagetile la treaba sa mai scrie si ei niste recenzii negative dar de data asta sa inventezi ceva credibil ;)

Mai ai tupeul sa crauni aici , turnatoare nesimtita si mai ceri si banarea altora ,cand recenzia negativa ti-ai facut-o singura :

 

http://nimfomane.com/forum/topic/98592-propun-banarea-lui-picon/page-18?do=findComment&comment=3063504

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Hmm, ce sa zici si tu  cand ti-ai dat arama pe fata. 

Ce vrei sa iti fac poze cu bani ca sa ma cobor la nivelul tau etnic ca sa iti demonstrez ca am " valoare " . :slap2

A facut-o altul inaintea mea, asa ca il las pe ala sa te viziteze. :slap2

Un barbat care se cearta virtual cu o femeie nu are sange-n p*la; ca o definitie sterge-o piz*o!
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

"Prietene" tu nu ai viata? De curiozita-te la ce iti foloseste ca iti iei din timpul tau ca sa dai cu minus postarilor??? Ai imbatranit degeaba...fimi-ar scarba de tine =))

 

 

Isi face doar de ocupatie ,ca sa nu-i plezneasca o vena . Se joaca ca la pacanele  pe butoanele acelea , daca tot si-a cheltuit banii degeaba si nu are mari realizari cu acel cont :)

  • Like 21
  • Minus 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...