Sari la conținut

Propun banarea lui Picon!


Vizitator bettyblue

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nici platit nu a facut mosneagul check out.El crede ca ''sta in gat'' ( :laugh2 )unora, de fapt el fiind cu nasul si limba in rectul curvelor si proxenetilor.

 

Repet, sa-l scoti pe picon de pe nimfomane e ca si cum un comatos in stare vegetativa ar fi deconectat de la aparatele de mentinere ale functiilor vitale.

Salut pozare dă poze dă pă pliante! La al câtelea cont ești?

Sa-l scoti pe Mîșkin de pe nimfomane e ca si cum un comatos in stare vegetativa ar fi deconectat de la aparatele de mentinere ale functiilor vitale. Ai de  :) mea!

  • Like 5
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

Repet, sa-l scoti pe picon de pe nimfomane e ca si cum un comatos in stare vegetativa ar fi deconectat de la aparatele de mentinere ale functiilor vitale.

 

Spuse unu' care-și face minimum 5 conturi pe săptămână...din afară se vede ca dracu' :)

 

 

 

 

 

 

 

Respirați :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

 De la un sofisticat, banat pentru milogeala, zic ca e jignire.

Auzi RATATULE.

Ai vazut cum si a batut pula de gura ta VANATORUL?Dadada .Hai inventeaza repede ceva ca l IERTI sau dispari cum faci tu cand nu ti convine ceva.

 

 

Am avut senzatia ca mi-a scris @picon cand am vazut justificarile alea si folosirea virgulei in mod haotic. La fel cum datu' asta cu stangu-n dreptu' - cand pretinzi ca nu ii stii pe 'fraerii din esalonul inferior', dar oferi tot felul de detalii despre ei - este tocmai una din 'tacticile' preferate ale aceluiasi @picon.

 

Cel mai surprinzator, insa, a fost sa aflu ca imperialul @miskin - the man above all - s-a simtit jignit si chiar a suferit putin din cauza supozitiilor unor 'boschetari'. Chiar si asa, nu imi imaginez ca scuzele mele - pentru faptele altora - il vor face sa-si recapete zambetul si detasarea de altadata.

Link spre comentariu

Pai, stai bre, parca vanatorul era clona mea?

 

Ai de  :shy:  mea.

Ai zis ca nu.Si doi la mana cu ce schimba asta faptul ca si a batut pula de gura ta????? Ahahahahahahahaha.Cu nimic dar nimic nimic.Si a batut pula de gura ta?Si a batut.Ti a dat o muie?Ti a dat.

Chiar zicea ca nu stii folosi virgulele.Idiotule

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...