Sari la conținut

Sorina69 - 0741593114


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Fii cinstit cu tine însuți. Când ai futut ultima oara?

 

Daca nu punem la scocoteala pe tine si femeia ta..JOi

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

E alegerea fiecaruia unde doreste sa vina.Daca nu esti multumit si nu sunt pe placul tau nu veni,dar pretul nu mi-l faci tu.

 

adevarat graiesti ,ai perfecta dreptate ,pretul il faci tu nu-l fac eu....dar eu am dreptul sa comentez ? sau nici asta nu am voie? parca traiam intr-o tara libera....in care tu poti face ce vrei iar eu pot comenta ce vreau...nu? In fond de asta este saitul asta....Sorina eu n-am spus ca as fi nemultumit de serviciile tale ca n-am beneficiat de ele....eu am spus doar ca preturile sunt cam mari....asta e parerea mea...te deranjeaza?  

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator haloowen
Reputație: 0

Dar nici sa comentam asa aiurea in tramvai nu e bine cu toata libertatea pe care ne-o da M**e Dragnea. Ca si eu pot comenta de exemplu de o centurista care cere 30 muia si 50 combinatu,cu servetelele umede incluse,apoi sa comentez ca preturile sunt cam mari.

Sau un alt exemplu( dar asta inseamna sa fim pprea prosti),nimeni nu comenteaza ceva de genul am fost la fata X, 100 cu 200, face de toate si totusi pretul e cam mic. Ar fi mers cam 200/350!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...