Sari la conținut

Trans Cluj


dimitr

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut.Scriu despre doua la care se poate merge in Cluj.

1.Dezirett,nu mai are anunt pe publi24 dar se intoarce in 2018.100 tragerea,200 ora cu anal inclus.Am ales prima varianta ca de anal m-am plictisit cu prietena.Fizic arata foarte bine,in jur de 35 de ani,mirosea putin a alcool si o tenta de transpiratie,dar nu deranjant.A inceput cu un oral ffff bun,cu saliva,adanc,nota 9,fara anvelopa.Am stat aprox 20 de min,a zis ca atat intra in sedinta de 100 de lei.Finalizat in gura si a inghitit.Cand sa plec,am observat catuse pe masa,cred ca ii place sa fie activ desi erectie nu prea are.Confirm ca are bile.

 

2.Antonia/TS Kristal(cea blonda de pe publi24)

Am fost de ceva timp,platit 200 pentru o finalizare,fast fuck clar,dar sunt sigur ca la ora se comporta diferit.Pe mine m-a luat de fraier,ca asa se intampla daca esti cu bun simt,spun asta ca apoi am vb cu ea pe whatsapp de pe alt numar si avea preturi mai mici si si finalizare orala.Live mi-a zis ca nu face si am terminat la mine pe burta.O suge foarte bine doar de asta recomand.

 

3.Bonus :)

Avea anunt pe publi,travestit adanc in gat.Statea aproape in vecini,am fost de vreo 3-4 ori dintre care ultima pe gratis ca a zis ca ii place pula mea.Eu sper sa revina,cel mai bun oral din viata mea.Cand am platit am dat cate 100 de lei si am stat in jur de 40 min.Face si anal,odata i-am dat,ii place rau.Daca revine nu o ratati,nu va mai suge nimeni asa ca ea.

 

Spor.

Buna Antonya sunt...Multumesc ca totusi ma recomani la oral dar eu atat am de spus si sper sa nu fiu luata in nume de rau:apropo nu iau de fraer pe nimeni, preturi am avut mai mici pana sa fiu transsexuala hormonata suta la suta cu sani,nu peruca ci cu extensi iar despre poze nu sunt de studio sunt facute cu un telefon si etc..in momentul care am avansat nu pot avea acelasi pret .....si apropo finalizare orala fac  cand mi se plateste pretul nu se negociaza sau am dat peste clienti care se roaga la finalizare sa stai o ora sau sa faci absolut tot ce vrea ...daca nu le faci pe plac tot tu esti rea :::::hmmmm oare noi sai intelegem pe clienti dar ei pe noi nu....Dar multumesc ptr recomandare ca fac oral ...:*:* si da poate am avut reactie in care ai platit fin si ai vrut sa stai ora ..in fine nu ma cert cu tine decat iti explic ...sper sa ma intelegi ..Antonya :*:*

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Iti dai seama la ce dive ai nimerit 

 

cu extensii si sani mici nu inseama ca esti reala,ca daca te trag de par raman cu el in mana :laugh2 vad ca ai prins iar tupeu,apropo ai achitat banii la ala din Arad pe care -ai furat???sau sportivu din Cluj???taci in banca ta

WTF....AUZII PAPUSA SAU PAPUSEL IN ARAD NAM MAI FOST DE 2 ANI SI CEVA IN CLUJ NAM SPORTIV DECI NAI NIMERIT NICI UNA DIN ELE :)))))))))))))))))))))))) MINTE FRUMOS SI VB CEEA CE TREBUIE OK...IAR NU AM TUPEU DELOC DECAT CA NU AGREEZ MINCIUNA SI PROSTIA UNORA...DA INVIDIA ....:*:*:**:*: TE POP SA AI SPOR LA BANI ..LASATI SI NUMELE IN COMENTURI POATE TE CAUTA CLIENTI  FACAND RECENZI MINCINOASE DESPRE ALTELE :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Acel tip "INVIDIOS" am observat ca comenteaza la toate una nu a evitat :))) toate sunt hoate si de evitat :))) deci cred ca nu este un el ci este o colega care are invidie ,rautate sau una din acelea care are anunt fals :)))...mno asta da 

Link spre comentariu

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

da ce sa zicem tu lipseai,alta hoata in clubul astora :laugh2

eu hoata ? 😅😅 ma faci sa rad .. uita-te putin la mine si pune-ti intrebarea .. oare la ce as avea nevoie sa fur 😅😅😅 penibil! !
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...