Sari la conținut

0728522165 slim focoasa?


Postări Recomandate

BUUUN!

 

Am sunat la un numar – 0728522165.

 

Inca o data mi-am calcat pe principii si am mers undeva sub standardul personal.

 

CAT DAI ATAT FACE! – Ca sa fiu mai explicit pentru public.

 

Atras de POZELE FALSE, am sunat. Oarecum aveam ceva reticente. Vocabular de cartier si cu o usoara tenta de agresivitate si plictiseala. (???)

 

Locatie: reper Mall Vitan (UN CUIB!!!)pe strada adiacenta. Un apartament ingrijit si baia acceptabila.

 

Domnisoara este departe de ceea ce puteti observa in poze. Estimez 1.60m, 27-28 de ani. Chip comun, neutru, un par vopsit necorespunzator din care se pot observa anumite radacini albe. Piele alba, dar sanii cam lasa de dorit. Maxim numarul doi. Carnea nu este tonifiata si ceva urme de vergeturi pe coapse si abdomen.

 

 

Un oral slab, plictisit, fara efecte si protejaaaat. La normal nimic special. STA, DOAR STA CUM O PUI! Plictisitoooor!

 

 

Nu acord note pentru ca nu am cui!!! NICI SA NU CERETI!

  • Like 7
Link spre comentariu

Tocmai pentru ca tipa era sub standardul tau , nu trebuia sa ramai frate Tungsten . Plecai si aia era.

 

 

Tocmai pentru ca tipa era sub standardul tau , nu trebuia sa ramai frate Tungsten . Plecai si aia era.

 

 

Am ramas confrate Il pupparo doar ca sa vad ce potential are domnisoara.

 

 

Banii de cafea ii trec la protocol. Este DEPARTE ANI LUMINA FATA DE POZELE FURATE.

 

 

@ burgman4: De acord cu tine.

 

Intrebarea mea acum: De ce este la testate?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...