Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Dacă prin rebranding înțelegi o prezentare nouă, atunci poate. 😄 Dar identitatea și ideile rămân aceleași, indiferent de numele contului. 😉
  3. Adică ești un rebranding ? 🫢😂
  4. Nu contează de cât timp e înregistrat cineva, ci dacă are sau nu ceva relevant de spus. 😄
  5. Eu zic parerea mea,1 solist ca la Argentina.
  6. tu fiind cine ? 😂 ca ai 30 de min de când te ai înregistrat
  7. Încerc pe cat posibil sa ajung și la voi , e bine de știut ca locație , vă pup 😅🥰
  8. Eu am expus o situație Acum ca de ce așa ca de ce nu altfel ,ne lungim până mâine cu discuția 🫢
  9. Eu nici nu i mai bag in seama pe latraii ăștia care trăiesc pe forum . Sfatul meu,când vezi recenzii de la aia 4 5 ,, e un semn că trebuie să ocolești :))). Eu am întâlnit ,văzut ,auzit ,multe lucruri , cat de insistenți pot fi unii de aici , mesaje peste mesaje..video uri trimise,,băgari de seamă ,invitații la plaja ,la vin la etc etc .. un fraier chiar își luase block de fata cu mine🤣🤣🤣 zicea femeia " uite și tu exemplu de bărbat !" 🤣🤣🤣
  10. Aici cred că este principala nemulțumire a multora. Din cauza unor persoane care nu pot purta o discuție civilizată, regulile devin mai restrictive pentru toată lumea. Înțeleg de ce există aceste măsuri, dar uneori se pierde și posibilitatea unui dialog decent, în care ambele părți să își poată susține punctul de vedere fără atacuri și fără scandal. Un echilibru între moderare și libertatea de exprimare ar fi probabil soluția ideală.
  11. Locația cum este?
  12. 1.55 înălțime, 50 kg și forme pline (sâni naturali, mărimea 2). 😁
  13. E mult spus stresată 🫢 Eu am mai spus și repet .. dacă omul e ok userul contează mai puțin 🫢
  14. C muschi lombari are domnisoara ....dupa cum i am si apus are niste proportii ale corpului de invidat, pastrand un echilibru perfect, intre lungimea picioarelor si torso, unde mai pui ca i si frumoasa? De mani, pedi, nu mai vorbesc, este etalon
  15. 🖤💬
  16. Fapt ptr care userii sunt luati la 11m de catre conducere(in mare parte pe buna dreptate) pe topicurile fetelor unde se presupune sa nu existe nici un fel de discutie civilizata in contradictoriu intre un user care se presupune ca a vizitat fata si fata in cauza. Din cauza celor necivilizati suntem "pedepsiti" toti.
  17. Asta cam asa e dar pe de alta parte dezbaterile pe recenziile negative pot sa o ia pe alaturi. Asa ca e greu de gasit vreo solutie care sa impace si capra si varza.
  18. A revenit și Diana ... O sa merg zilele astea la ea sa vedem ce știe Locație bloc 8:Griviței Revin cu mai multe detalii după vizita pe care o sa o am cu domnișoara Sunt curios de ce prestează că am văzut că va are recenzii bune ba are recenzii proaste Sper sa am o întâlnire de neuitat cu Diana 😁😁😁 revin cu recenzie zilele următoare numai bine colegi
  19. Dispo până la 23h30
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare